جشن آموزگار دورهمی سالانه معلم های سایت استادسلام

جشن استادسلام جشن آموزگار

سایت استاد سلام، فعال در حوزه تدریس خصوصی، دوره‌های آموزشی و کلاس آنلاین برگزار می‌کند:

چهارمین جشن آموزگار سال ۱۴۰۲ برگزار شد

آنچه در چهارمین دورهمی آموزگار استاد سلام گذشت...
همان‌طور که می‌دانید، در فرهنگ ما از گذشته تا به امروز، مقام معلم همواره موردستایش قرار گرفته است. دلیل تکریم این جایگاه از دیرباز این است که آینده نسل بعدی کشور به دست معلمان رقم می‌خورد. بنابراین این قشر زحمتکش که همواره زحمات آن‌ها نادیده گرفته می‌شود، نقش مهمی در یک جامعه ایفا می‌کنند. به همین دلیل در مجموعه استاد سلام برآن شدیم تا با برگزاری مراسمی درخور و شایسته، از اساتید برگزیده سایت تقدیر کنیم تا با این گام بتوانیم تاثیری در بهبود وضعیت آموزشی کشور و تربیت نسلی توانمند در آینده داشته باشیم. 
ما در سایت استاد سلام تاکنون سه دوره جشن آموزگار برگزار کردیم. اما در سال‌های کرونا به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از برگزاری این مراسم بازماندیم. هم اکنون در سال 1402 فرصتی پیدا کردیم تا یک بار دیگر دور هم جمع شویم و با اساتید فعال در سایت دیداری تازه کنیم و از تجارب شیرین یکدیگر استفاده کنیم. بالاخره روز موعد فرا رسید و این دورهمی برای چهارمین بار در روز جمعه 19 آبان ماه 1402 در سالن همایش انصار و با حضور 200 استاد برگزار شد.
در ابتدای مراسم طبق اصول همیشگی، مراسم آغازین برگزار شد و پس از آن خلاصه‌ای از برنامه به حضار اعلام گردید. اگر بخواهیم در یک نگاه برنامه‌های دورهمی آموزگار را معرفی کنیم عبارتند از:
 • مراسم آغازین و تعریف برنامه 
 • معرفی کانون همایش انصار تویط آقای صدیفیان نماینده کانون همایش انصار
 • سخنرانی درمورد اوضاع کنونی آموزش توسط علی ترابی از اساتید سایت 
 • مسابقه و سرگرمی که توسط مجری آقای سعید طلایی اجرا شد 
 • تشریح فعالیت استاد سلام در یک سال اخیر با ارائه ای از مهدی آورا کارشناس آمار و دیتابیس در سایت 
 • پذیرایی توسط دوستان استادسلام که همیشه همراهمان هستند گروه توت فینگرفود
 • اجرای پنل گفتگو 
 • معرفی کلاس آنلاین داناپلاس پلتفرم کلاس آنلاین ایرانسل 
 • آموزش دیجیتال مارکتینگ در حوزه آموزش توسط سپهر بیات 
 • تجلیل از اساتید برگزیده سایت 

شروع برنامه‌های همایش آموزگار 1402

در اولین بخش مراسم، جناب آقای صدیقیان مسئول سالن همایش انصار به معرفی خدمات و تسهیلات این کانون برای اساتید سایت استاد سلام پرداختند. اساتید می‌توانند در این مجموعه که شامل چندین سالن و کلاس است، کلاس‌ها و ورکشاپ‌های خود را با تخفیفی ویژه برگزار کنند. این مجموعه شامل فضای آموزشی، تالارها، اتاق مطالعه و اتاق اساتید می‌شود.
در بخش بعدی، یکی از اساتید مطرح استاد سلام در حوزه آموزش انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی، جناب آقای علی ترابی درمورد اوضاع کنونی آموزش در کشور و چالش‌های آن و مسیر موفقیت معلمان صحبت کردند و تجاربی که در این عرصه داشتند را با همکاران خود به اشتراک گذاشتند. طبق گفته ایشان، هر استاد ابتدا باید نوع آموزش خود را در نظر داشته باشد و در مرحله بعدی به شاگرد و خواسته او توجه کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن آموزش‌های خود را ارائه دهد. همچنین، روش موفقیت هرکسی مخصوص به اوست و نمی‌توان برای پیشرفت همه راه حل یکسان معرفی کرد.
استاد ترابی در ادامه صحبت‌هایشان گفتند که معلمان باید دانش خود را به روز نگه دارند و از ابزارهای جدید مانند هوش مصنوعی در مسئله آموزش استفاده کنند. استاد موفق کسی است که ابتکار عمل دارد. از دیگر نکات مطرح شده در سخنان جناب آقای ترابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • بررسی تفاوت‌های تدریس آنلاین و حضوری 
 • معرفی انواع روش تدریس 
 • توجه به مباحث روانشناسی در آموزش
ازجمله جذاب‌ترین بخش‌های این مراسم، می‌توانیم به گفتگو اساتید درمورد خاطرات و تجارب دلنشینشان از کلاس‌های آنلاین و حضوریشان اشاره کنیم. در این بخش از برنامه که می‌توانستیم لبخند را روی لب هر معلم و استادی ببینیم، هرکس خاطره‌ای شیرین از حضورش در کلاس‌های خصوصی استاد سلام تعریف کرد. استادان قدیمی حاضر در مرسام تجربه کاری 8 تا 10 ساله داشتند. قدیمی‌ترین استاد در حوزه کاردرمانی تدریس می‌کردند و تخصص ایشان در آموزش کودکان اوتیسم و کم توان جسمی بود. جالب است که اکثر تجارب مربوط به کسب درآمد شگفت‌انگیز اساتید ازطریق سایت استاد سلام و تاثیری که این پلتفرم بر زندگی کاری آن‌ها گذاشت، بود. این موضوع می‌تواند بدان معنی باشد که سایت استاد سلام در حال حاضر به یک پلتفرم کارآفرین تبدیل شده و بسیاری از افراد تحصیلکرده و خبره که به هر دلیلی از فضای کار دور بودند، می‌توانند با کمک آن درآمدهای جالب توجه داشته باشند.

آمار فعالیت یک سال اخیر استاد سلام

از دیگر بخش‌هایی که احتمالا برای هرکس جذاب است، ارائه آمار مربوط به فعالیت یک سال اخیر (1401 تا 1402) استاد سلام بود که توسط آقای آورا ارائه شد. طبق این آمار، به طور کلی 13هزار نفر در یک سال گذشته در سایت ثبت‌نام کردند که 13563 نفر از آن‌ها دانش‌آموز و 4609 نفر استاد بودند. این موضوع نشان‌دهنده اقبال عمومی از سایت ما و توجه ویژه والدین امروزی به موضوع آموزش است. اکثر ثبت‌نامی‌ها به ترتیب از شهرهای تهران، اصفهان، البرز و خراسان رضوی صورت گرفته است. 12هزار از ثبت نامی‌ها از استان تهران بودند. البته دانش‌آموزان فعال در سایت تنها از داخل کشور نیستند بلکه کاربران از سراسر دنیا در حال حاضر از خدمات استاد سلام استفاده می‌کنند. به همین دلیل به اساتید توصیه شد که در صورت تمایل به پذیرش شاگرد از خارج کشور، بهتر است به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند.
 لازم به ذکر است از بین تمام دروس و مهارت‌ها، درس ریاضی با بیش از 613هزار بازدید پرطرفدارترین درس سایت استادسلام شناخته شد. پس از آن، زبان انگلیسی با 462هزار بازدید، فیزیک، شیمی، برنامه‌نویسی، زبان آلمانی، فارسی، ورزش، موسیقی و آمار به ترتیب جزو مباحث پربازدید بوده‌اند.

آمار باورنکردنی بازدید سایت استادسلام

همان‌طور که می‌دانید، اگر بخواهیم میزان حرفه‌ای بودن یک وبسایت را بررسی کنیم، اولین چیز تجزیه تحلیل آمار روزانه بازدیدها است. استاد سلام به صورت روزانه 9 هزار بازدید از صفحه اساتید دارد و پروفایل مربوط به مجتمع‌های آموزشی نیز نزدیک به 400 بازدید در روز را به خود اختصاص می‌دهند. در این بین، جناب آقای حسین شاسواری با میانگین 32 بازدیدکننده در روز پربازدیدترین پروفایل استاد را دارند و پس از ایشان، آقای احسان محمدی، خانم یاسمین نصر، آقای محمدرضا حمزه‌ای و خانم شقایق سلیمانی بیشترین بازدید را به خود اختصاص می‌دهند.پذیرایی و پنل گفتگوی تخصصی

از هیجان‌انگیزترین بخش‌های هر همایش مربوط به پذیرایی است که در این دورهمی نیز این بخش به شایسته‌ترین شکل ممکن انجام شد. پذیرایی این مراسم توسط تیم حرفه‌ای توت فینگرفود با انواع میوه‌ها، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های پاییزی انجام شد. همچنین گل آرایی زیبای میز پذیرایی نیز هنر دستان این تیم هنرمند بود که پذیرایی عصرانه دورهمی آموزگار را دلچسب‌تر کرده بود. 

پس از آن، نوبت به اجرای پنل گفتگو با حضور آقای حسین شاسواری، خانم فاطمه سبک خیز، خانم صائبه سلوکی (رئیس کمیسیون آموزش سازمان نظام صنفی) و خانم نغمه عقیلی مدیریت محترم سایت، رسید. در این پنل گفتگو، پیرامون حوزه آموزش و بررسی ارتباط مسیر شغلی و آموزش صحبت شد. خانم عقیلی در این گفتگو عنوان کردند که در حال حاضر باید از تکرار مکررات دوری کرد و هرکس باید مسیر مخصوص خود را در پیش بگیرد تا به موفقیت برسد.
رئیس کمیسیون آموزش سازمان نظام صنفی هم با اشاره به تغییر رویکرد نسل‌ها در زمینه آموزش گفت: ما با نسلی سروکار داریم که خواستگاه‌های متفاوتی دارد و باید باورمان را نسبت به نسل‌ها تغییر دهیم. نسل‌های جدید نسبت به ما تغییر کرده‌اند و حتی رقابت‌ برای این نسل‌ها تعریف متفاوتی دارد. دغدغه‌هایشان هم گوناگون است. در نتیجه، باید رویکرد آموزشی‌مان را برای آن‌ها تغییر دهیم چون روش‌های سنتی روی آن‌ها تاثیری ندارد.


سرکار خانم سبک‌خیز که پزشک است و دروس کنکور را تدریس می‌کنند، در خصوص ارتباط مسیر شغلی و آموزش گفتند: «در برخی مدارس، سیستم‌های رقابتی وجود دارد و در کنکور هم شاهد این رقابت هستیم. رقابت زیاد گاهی به ضرر دانش‌آموزان است. مخاطب امروز ما در حال باهوش شدن است؛ پس باید محتواها را برای آن‌ها هوشمندانه انتخاب کرد.» به گفته ایشان، یکی از مشکلات امروز این است که همه‌ ما تب مشاور شدن داریم و می‌خواهیم همه مسیر شغلی‌‌شان را براساس تجربه ما طی کنند. 
جناب آقای شاسواری، استاد ریاضی سایت هم از آموزگاران خواستند صبر و حوصله داشته باشند و در زمان آموزش تفاوت‌های دانش‌آموزان را لحاظ کنند. همچنین ایشان درمورد مسیرشغلی گفتند: دانش آموزان و دانشجویان امروزی به خصوص در زمینه فنی آموزش چندانی نمی‌بینند و این خلا در آموزش حس می‌شود. درصورتی که این حوزه می‌تواند تاثیر زیادی در اشتغال افراد در آینده داشته باشد. البته بستر کاری عالی است و اگر بتوانیم دانش و مهارت خودمان را کامل کنیم، به راحتی جایگاه شغلی خوبی نصیبمان خواهد شد.در پایان این پنل، پیشنهاد شد یک گروه مشاورین و استعدادیابی در استادسلام راه‌اندازی شود. 

معرفی پلتفرم دانا پلاس

معرفی پلتفرم کلاس آنلاین داناپلاس نیز بخشی از این مراسم بود که جناب آقای کل‌لر مدیر کسب و کار داناپلاس به تفصیل این پلتفرم جدید را به اساتید حاضر معرفی کردند. ایشان توضیح دادند که پلتفرم داناپلاس از سال ۹۸ تاسیس و به برخی از دانشگاه‌ها ارائه شده و از این پس قرار است همکاری خود را با استاد سلام نیز آغاز کنند. بخش دیگر این مراسم آموزش دیجیتال مارکتینگ و نحوه جذب شاگرد بیشتر با حضور آقای سپهر بیات بود. ایشان در سخنرانی خود به مواردی مانند ارتباط دیجیتال مارکتینگ و آموزش و تاثیر هوش مصنوعی بر این موضوع صحبت کردند.اهدای تندیس یادبود

بخش پایانی چهارمین دورهمی آموزگار استاد سلام به تقدیر از اساتید حاضر و اساتید برگزیده تخصیص داده شد. گزینش اساتید برتر براساس نظر شاگردان، نوع و میزان همکاری اساتید با سایت و میزان تجربه آن‌ها صورت گرفت. در این بخش، تندیس‌هایی زیبا که تماما کار دست هنرمندان کشور بود به اساتید اهدا شد. همچنین به اساتید برتر مبلغ 400هزار تومان به عنوان اعتبار هدیه برای استفاده از تمام خدمات سایت اعطا گردید. این هدایا به اساتید منتخب گروه‌های ریاضی، شیمی و زیست، انگلیسی، زبان‌های خارجه، مهارت‌های آی تی، هنر و ادبیات، ورزش و موسیقی، کنکور و دانشگاه، کودک، بورس و ارز دیجیتال، اقتصاد و آمار و حسابداری تقدیم شد. این مراسم در مجموع 27 استاد برگزیده داشت که 15 نفر آن‌ها آقا و 12 نفر خانم بودند. از میان اساتید منتخب 3 نفر از ایشان ساکن شهرستان بودند. 

و در پایان...

همان‌طور که در ابتدا هم گفتیم، هدف از برگزاری این مراسم تقدیر از اساتید بود تا بدین وسیله گوشه‌ای از زحمات این این قشر زحمتکش که تربیت نسل آینده کشورمان را به عهده دارند، جبران کنیم. امید است برگزاری چنین مراسم‌هایی در کشورمان بیشتر و بیشتر شود؛ چراکه تزریق انرژی و انگیزه به جماعت فرهنگی کشور می‌تواند به معنای بهبود کیفیت آموزش و تربیت نسلی متخصص در آینده باشد. ما در سایت استاد سلام تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در تربیت نسل آینده ایران نقش موثری داشته باشیم و ارزش جایگاه اساتید و آموزش را ارج می‌نهیم.سومین دوره جشن آموزگاراستاد سلام ۹۷

همواره مقام شامخ آموزگاران و معلمان از اهمیت و اعتبار خاص معنوی برخوردار بوده است و خواهد بود، ما در مجموعه استاد سلام ، پس از 15 سال فعالیت مستمر در عرصه آموزش و ارتباط نزدیک با قشر فرهیخته آموزگاران بر آن شدیم تا هر ساله جشنی به فراخور و درشأن مقام آموزگاران عزیز برگزار کنیم، در دوره اول جشن را با 150 نفر از آموزگاران و اساتید در سال 96 با مشقت فراوان ولی همراه با امید و رضایت از شادی معلمان عزیز برگزار نمودیم و از اساتید برتر به همراه آموزگاران پیش‌کسوت قدردانی و تجلیل نمودیم. پس از اتمام دوره اول جشن و مشاهده بازخورد مثبت آن تصمیم گرفتیم این حرکت نیکو را هر ساله تکرار کنیم و هر دوره با نوآوری‌ها و افزودن بخش‌های جذاب‌تر کیفیت جشن را ارتقا و بهبود بخشیم.
در سال 97 با پیشنهاد برگزاری جشنی بزرگتر با همکاری موسسات آموزش عالی برتر مصمم شدیم دومین دوره جشن آموزگار را در محیطی بزرگتر و با تعداد نزدیک به 1000 آموزگار برتر و 100 موسسه آموزشی برتر و البته با همراهی مقامات آموزش عالی کشور برگزار نماییم. و در انتهای جشن از 20 شاخه مختلف آموزشی و آموزشگاهی قدردانی و تجلیل کردیم.
یکی از دغدغه‌هایی که ما را در برگزاری این جشن مصمم‌تر کرد فقدان جشنی درخور شأن و مقام والای معلمان بود تا همچون باقی اقشار (هنرمندان، بازیگران، ورزشکاران، برترین‌های صنعت و ...) که مورد تقدیر قرار می‌گیرند معلمان نیز مورد احترام و تقدیر قرار بگیرند.
با توجه به ارزشمند بودن مراسم قدردانی، این امر بسیار مورد حمایت و توجه ارگان‌های مختلف قرار گرفته است که مایه دلگرمی ما و آموزگاران عزیز می‌باشد.
بنیانگذار و مجری این جشن شرکت توسعه صنعت آموزش (استاد سلام) با مدیریت سرکار خانم نغمه عقیلی می‌باشد.

توضیح مختصری از جزییات مراسم جشن

 • اجرای مراسم توسط یکی از مجریان مطرح 
 • اجرای برنامه شاد و موسیقی زنده توسط خوانندگان و نوازندگان و شومن‌های مطرح و تراز اول 
 • اعلام تجربه های شخصی اساتید، بررسی تجربه‌های عینی استادهای موفق و پرکار 
 • برگزاری کارگاه روش تدریس 
 • سخنرانی و معرفی حامیان برتر جشن 
 • قدردانی و تقدیم لوح تقدیر و تندیس مراسم به آموزگاران برتر 
 • قدردانی و لوح یابود به موسسات برتر و خوشنام 
 • قدردانی و لوح یابود به فعالان عرصه آموزش در عرصه مجازی 
 • اهدای جوایز به کلیه مدعوین توسط موسسات حامیان جشن 
 • برگزاری ورکشاپ‌های توجیهی و آموزشی توسط اسپانسرهای جشن 
 • پذیرایی مناسب و درشأن از مدعوین

میهمان‌های ویژه جشن

 • مدیرآموزشگاه‌های ماهان 
 • معاون مرکز نشر الکترونیک وزارت ارشاد 
 • مشاور روابط عمومی وزیر علوم 
 • مشاور جوان وزیر ارتباطات و فناوری 
 • مدیر خانه کارآفرینان ایران 
 • مدیر خیریه امید فردا و خیریه مهر گیتی 
 • مدیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

محل برگزاری جشن اینجا بود: تهران تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، پلاک۲۵۰۰ ، تالار خانجان.
جشن آموزگار استادسلام

هدایای معلم های خصوصی در استادسلام

هدیه های معلم ها در جشن آموزگار استادسلام


دومین دوره جشن آموزگار در سال 1397

همواره مقام آموزگار و معلم از درجه و اعتبار خاص و معنوی برخوردار بوده و خواهد بود. پس از 15 سال فعالیت مستمر در عرصه آموزش و ارتباط نزدیک با قشر آموزگاران بر آن شدیم تا هر سال اردیبهشت ماه همزمان با روز معلم، جشنی به فراخور و در شأن مقام آموزگاران عزیز برگزار کنیم. دوره اول جشن را با حضور 150 نفر از آموزگاران و اساتید در سال 96 با موانع فراوان ولی با رضایت و شادی معلمان عزیز برگزار نمودیم و از اساتید برتر و آموزگاران پیش کسوت قدردانی نمودیم. با بازخورد مثبتی که گرفتیم بر آن شدیم این حرکت را هرسال با نوآوری‌ها وبخش‌های جذاب‌تری تکرار کنیم.
در سال 97 پیشنهاد برگزاری جشنی بزرگتر با همکاری موسسات اموزشی عالی برتر دادیم و مصمم شدیم دومین دوره جشن آموزگار را در محیطی بزرگتر و در طی 2 روز و با حضور نزدیک به 1000 آموزگار و 100 موسسه آموزشی برتر و مقامات آموزش عالی کشور در 20 شاخه مختلف آموزشی و آموزشگاهی و قدردانی از ایشان برگزار نماییم.

ارزشمند بودن این حرکت مورد توجه و حمایت و بسیاری از ارگان‌ها قرار گرفت که مایه دلگرمی ما و آموزگاران عزیز قرار گرفت.
بنیان‌گزار و مجری این مراسم شرکت توسعه صنعت اموزش (استاد سلام) با مدیریت سرکار خانم نغمه عقیلی می‌باشد.

زمان برگزاری : 20 اردیبهشت ماه سال 97


توضیح مختصری از جزییات مراسم

• شروع مراسم با سورپرایز ویژه یک آموزشگاه، با خلاقیت ویژه
• اجرای برنامه شاد با مجری پر انرژی صدا و سیما آرش رضوانی، موسیقی زنده توسط خوانندگان و نوازندگان
• سخنرانی مقامات و مدیرانی از موسسات بزرگ آموزشی و همچنین وزارت علوم و آموزش و پرورش
• سخنرانی یک استاد خلاق و جالب (با ایشون و مجموعشون آشنا شدن خیلی آموزنده و جذابه)
• حرف‌هایی از مدیر و موسس سایت استاد سلام نغمه عقیلی
• قدردانی و اعطای تندیس و لوح تقدیر به آموزگاران برتر از دستان برترین‌های صحنه
• قدردانی و اعطای لوح یابود به آموزشگاه‌های برتر و خوشنام
• قدردانی و اعطای لوح یابود به فعالان عرصه آموزش در فضای مجازی
• اهدای جوایز به کلیه مدعوین توسط حامیان جشن
• برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی و آموزشی توسط اساتید مطرح
• پذیرایی از مدعوین


مهمانان ویژه سال 97

• مدیران شهرداری
• مدیران آموزش و پرورش
• مدیران بنیاد شهید مطهری
• آموزگار برتر هنر جناب آقای مسعود کیمیایی
• آقای دکتر رضا زرنوخی مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران
• آقای رضا الفت نسب رئیس انجمن کسب و کار اینترنتی ایران
• آقای علی حاجی محمدی مدیر سایت همیار وردپرس
• آقای حمیدرضا احمدی مدیر سایت ایوند
• خانم بهناز اسدی مدرس نمونه ابتدایی
• مدیریت و معاونت مرکز استعدادهای درخشان (سمپاد)
• برترین‌های کنکور سال گذشته

توسط چندین میلیون نفر دیده شدید!!!

• 29.000 استاد ثبت شده در پرتال به همراه اطلاعات کامل
• 2.300.000 دانش آموز و شاگرد ثبت شده به همراه اطلاعات کامل
• 500 موسسه ثبت شده فعال در سطح کشور
• روزنامه‌ها و جراید
• به صورت مصاحبه در شبکه خبر در روز 12 اردیبهشت , و زیرنویس، مصاحبه در شبکه بازار، ویژه برنامه شبکه 2 به مناسب روز معلم، خبر بخش 20.30 شبکه دو، گزارش در بخش خبری شبکه 5
• سری مجلات رشد ویژه آموزش پرورش
• شبکه‌های مجازی معتبر و پر بازدید
• ارسال خبرنامه‌های متعدد
• حمایت و پوشش رسانه‌ای توسط سایت‌ها و استارتاپ‌های برتر
• پخش زنده مراسم
• بازدید نزدیک به 15.000 نفر روزانه از صفحه جشن آموزگار

• پخش پوسترهای جشن در مدارس، آموزشگاه‌‎ها و موسسات آموزش عالی و مراکز آموزشی
• پخش cd مراسم و گزارش جشن در سطح انبوه به مراکز فروش کتاب در سطح انبوه

معیارهای سنجش آموزگار برتر

• میزان محبوبیت آموزگار در میان دانش‌آموزان
• میزان به روز بودن و بهره گیری از فناوری‌های روز
• مسلط بودن آموزگار به مباحث آموزشی تخصص
• سابقه کاری آموزگار
• تحصیلات آموزگار
• میزان موفقیت دانش آموزان

گروه رشته‌های مورد تقدیر

• آموزگار برتر ریاضی، حسابان، هندسه، آمار
• آموزگار برتر فیزیک و شیمی
• آموزگار برتر زبان خارجی
• آموزگار برتر مهارت‌های برنامه‌نویسی
• آموزگار برتر رشته‌های مهندسی
• آموزگار برتر مهارت‌های شغلی
• آموزگار برتر قرآن و علوم دینی
• آموزگار برتر هنر
• آموزگار برتر ورزش
• آموزگار برتر دروس کنکور
• آموزگار برتر آموزش کودک
• آموزگار برتر مشاوره
• آموزگار برتر مهارت‌های خاص
• آموزشگاه برتر
• سایت برتر آموزشی
• اپلیکیشن برتر آموزشی
• آموزگار پیش‌کسوت

مزیت‌ها و تفاوت‌های جشن آموزگار برای حامیان

• توسط چندین میلیون نفر دیده می‌شوید
• برای اولین باردر ایران، دومین دوره جشن آموزگار
• بازتاب مطبوعاتی و تبلیغاتی گسترده
• شرکت شخصیت‌های نامی و مطرح
• استقبال بی‌نظیر از طرف آموزگاران و موسسات وابسته

جشن آموزگار استاد سلام در سال 1399

امسال به دلیل شرایط کرونا نتوانستیم به صورت حضوری در خدمت اساتید و مدیران موسسات آموزشی باشیم و به رسم هر سال قدردان همراهی و یکسال همدلی این عزیزان باشیم. اما این امر سبب نمی‌شود تا از اعلام اساتید منتخب و برگزیده غافل شویم. در ویدئو زیر میزبان نغمه عقیلی مدیر سایت استاد سلام هستیم و در ادامه اساتید منتخب را معرفی کرده ایم. همراه ما باشید:روزنامه کسب و کار، خبرگزاری استارتاپی شنبه پرس، سایت تکراتو اخبار تکنولوژی

حامیان معنوی این جشن

بنیاد علمی فرهنگی استاد شهید مرتضی مطهریجهاد دانشگاهی
دانشگاه تهرانسازمان ملی پرورش استعدادهای درخشاندانشکده کارافرینی دانشگاه تهران

مایت و پوشش رسانه ای توسط سایت ها و استارتاپ‌های برتر:       آپاراتآخرین خبر

فکسخبرگزاری تبیانانجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

مطبوعات خبری حاضر در جشن:


    هفته نامه شنبهخبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان
ایسناپایگاه خبری پارسینهمنظوممجله 40چراغروزنامه همشهریدنیای اقتصاد
هفت صبحروزنامه ایران
 


تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.