راهنمای دانش آموزان در سایت استادسلام

راهنمای دانش آموزان در استادسلاماگر به عنوان دانشجو و یا دانش آموز وارد سایت استاد سلام شده اید خوب است بدانید جهت رزرو معلم خصوصی دو راه دارید:

1- از بخش رزرو معلم خصوصی وارد صفحه زیر شوید.با توجه به شرایطی که اعلام می کنید مانند روز برگزاری کلاس - نحوه برگزاری کلاس - ساعت و هزینه و .... ما به شما استاد معرفی می کنیم. وارد پروفایل استاد پیشنهادی می شوید و با مطالعه سابقه تدریس و پنل کاربری استاد, انتخاب می کنید.

در روش دوم:

کافی است در قسمت جستجو نام رشته مورد نظرتان را تایپ کنید تا مانند شکل زیر برایتان منو کرکره ای باز شود و از بین آن رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید.


سپس با انتخاب شهر مورد نظر و کلیک بر روی گزینه جستجو, نام اساتید مورد نظرتان بالا میاید و می توانید مستقیم به خودشان زنگ بزنید.


توجه داشته باشید اساتیدی که شماره تماس آن ها مشخص نیست وارد پروفایل آنها شوید و قسمت " درخواست تدریس با استاد " را پر کنید تا پشتیبانی در اسرع وقت جهت هماهنگی با استاد اقدام کنند.جستجوی آموزشگاه

در صورتی که تمایل به ثبت نام و شرکت در آموزشگاه ها را دارید در منو با انتخاب گزینه " جستجو آموزشگاه " مطابق تصویر زیر:نام مهارت مورد نظر را تایپ کنید تا لیستی از آموزشگاه ها برایتان باز شوند. انتخاب نهایی با شماست.

جستجوی دوره 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که بیشتر تمایل به شرکت در دوره دارند, نیاز به مدرک دارند و یا دوست دارید شروع و پایان کلاستان مشخص باشد از بخش " جستجو دوره " می توانید برای مهارت مورد نظر در دوره ها ثبت نام کنید. دوره ها به دو صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاری هستند.جستجوی جزوه

بسیاری از دانش آموزان برای دوره درس ها نیاز به چکیده مطالب و داشتن جزوه برای نکات مهم دارند. برای این منظور نیز استادسلام برایتان بخشی را در نظر گرفته است. در قسمت جستجوی جزوه درس مورد نظر را بیابید و دانلود کنید.جستجوی فیلم 

در قسمت جستجو فیلم می توانید بخش های مختلفی از کتاب درسی خود را به صورت ویدئو آموزشی داشته باشید و در صورت نیاز چندین بار مرور کنید. برای دریافت این فیلم ها از بخش " جستجوی فیلم " پیش بروید .
درخواست حل مسئله 

بخش جذابی که در این بخش در دسترس شما است بخش حل مسئله است که شما می توانید از این بخش مسئله خود را از طریق استادسلام به مدرس مربوطه برسانید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید.
فروشگاه

در بخش فروشگاه شما می توانید کتاب های مورد نظر خود را خریداری کنید. کتاب هایی که اساتید به شما پیشنهاد می دهند به آسانی در دسترس شما قرار گرفته و می توانید با انتخاب مقطع تحصیلی خود کتاب را به سبد خرید خود افزوده و خرید کنید.

جهت راهنمایی با پشتیبانی در تماس باشید: شماره تماس:      02128428139 - 02128428914
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.