مدرسه آنلاین

هر تعداد کلاس آنلاین که میخواهید، در مدرسه آنلاین خود، بسازید

هر تعداد کلاس آنلاین که میخواهید، در مدرسه آنلاین خود، بسازید
مدرسه آنلاین استاد سلام

کلاس آنلاین تعاملی

ارتباط مستقیم استاد با دانش آموزان

همراه با پرسش و پاسخ همزمان و زنده

مدرسه آنلاین استاد سلام

کلاس آنلاین بدون رفت و آمد

آموزش آنلاین مدرسه و آموزشگاه

بدون ترافیک و اتوبوس و مترو

مدرسه آنلاین استاد سلام

موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر

سازگار با امکانات هر خانواده

بدون نیاز به نصب نرم افزار

مدرسه آنلاین استاد سلام

آموزش آنلاین بدون مرز

از هر شهر و حتی از خارج از کشور

هم قدم با هر مدرسه

مدارس آنلاین

یک کلاس در مدرسه آنلاین

چرا باید سایت مدرسه آنلاین داشته باشید؟ 

شما به عنوان یک مدیر مدرسه، یک معلم با سابقه یا مدیر یک آموزشگاه می توانید به صورت اختصاصی برای خود، مدرسه آنلاین اختصاصی ایجاد کنید وآن را مانند یک سایت حرفه ای به شاگردان خود نمایش دهید. حتی می توانید همه محتوای آن را خودتان بنویسید، دوره آنلاین اختصاصی ایجاد کنید، فیلم دوره ها را به صورترایگان و یا به صورت فروشی در اختیار شاگردان خود یا حتی متقاضیانی خارج ازآموزشگاه خود اختصاصی خود قرار دهید.
احتیاجی نیست برای این امر مهم خودتان به تکاپوی خرید یا ایجاد سایت بیفتید، ما هر آنچه را که شما نیاز دارید آماده کرده ایم و دراختیارتان قرار می دهیم، تیم استادسلام 6 سال است که نیازهای والدین و علاقه مندان به آموزش را رصد و تجربه کرده و حالا پلتفرم آماده ی مدرسه آنلاین با یک ثبت نام ساده در اختیار شما قرار می گیرد.

حضورو ارائه محتوای درسی در کلاس های آنلاین اصلاً پیچیده و سخت نیست، برخلاف کلاس های حضوری، در کلاس آنلاین در همان ابتدا معلم و شاگرد در یک سطح مشترک و در شرایط تعاملی، آموزشی نوین و خلاقانه را تجربه می کنند. شاگرد و معلم از هر نقطه از دنیا و با هر وسیله ای می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در این فضاهای آموزشی بزرگ و اختصاصی، محتواهای عالی و تصویری بسیار با کیفیت جهت آموزش، به شکل دیجیتال، ارائه می شود.

نکته ی مهم در آموزش آنلاین این است که یک دوره و یا یک کلاس آنلاین در مدرسه آنلاین باید به قدری جذاب و گیرا باشد تا فرد هم از کلاس لذت ببرد و هم بتواند از اطلاعات ارائه شده به طورکامل یاد بگیرد و با اشتیاق منتظر کلاسهای بعدی باشد که این امکان در مدارس ما با روش های جدید و به مدد تخصص معلمین باتجربه و خلاق فراهم آمده است.

در یک کلاس درس مفید نه تنها بین دانش آموزان و معلم تعامل برقراراست بلکه بین کلاس آنلاین و مدرسه آنلاین، تعاملی سازنده و روبه جلو برقرار می شود که اگر نتوانید آن را دردوره های آموزشی خود پیاده سازی کنید ممکن است دچار مشکل شوید. هم چنین دانش آموزان در کلاس آنلاین نباید احساس انزوا و تنهایی کنند، این آموزش ها توسط پشتیبان های ما که کارشناسان زبده این مسیر هستند و در کلاس های بین المللی ودانشگاه های بزرگ و با تجربه دنیا آموزش دیده اند در اختیار شما و همکارانتان قرارمی گیرد و در طول دوره های مدرسه آنلاین همراه با شما آموزش نوین روز دنیا را پیش خواهند برد.

 مدرسه آنلاین چقدر رایج است؟

بهتر است برای پاسخ به این سؤال به یک آمار رسمی ارائه شده توسط مرکز ملی آمار آموزشی در آمریکا اشاره کنیم که در سال 2016 از بین حدود 20 میلیون نفرد دانشگاهی حدود 3 میلیون نفر فقط در دوره های آنلاین شرکت کرده اند و حدود 3.5میلیون نفر هم در دوره های آنلاین و هم در کلاس فیزیکی حضورداشته اند. همین آمارکافی است تا به اهمیت وجود مدارس آنلاین در دنیا بپردازیم. ازنظر دکتر کارلن جانیس مدارس آنلاین فرصتی است برای کسانی که مشغله های زندگی روزمره آن ها را از تحصیل باز نگه داشته است و یا خانواده هایی که مسائل مهم تری ازجمله بهداشت فرزندشان برای آنان اهمیت دارد بسیار مفید و کاربردی است.
به روز بودن عامل مهمی است که متاسفانه اکثر نهادها و مراکز آموزشی معمولا پس از این که به اصطلاح دیگر کار از کار گذشت به آن فکر می کنند. حدودا12-10 سال پیش کم کم در بعضی مدارس و آموزشگاه ها بحث کلاس های هوشمند مطرح بود ودر ابتدا تعداد کمی از این مدارس به خرید ویدیو پروژکتور مبادرزت ورزیدند. اکثرابه دلیل اینکه آن را مخارج اضافه می دیدند و اصرار به استفاده از همان روش سنتی سال های قبل داشتند و اتفاقا جزء مراکز و مدارس پررونق هم بودند بی اعتنا به تغییرو تحولات روز در کمال ناباوری مشتری های به ظاهر وفادار خود را فقط و فقط به همین دلیل از دست دادند. یک مجموعه ی موفق همیشه باید خود را جای مشتری خود بگذارد وبعد تصمیم به تغییر یا عدم آن بگیرید. مشتری همیشه در مقام مقایسه است و کافیست یک تفاوت کوچک را ببینید و بعد دست به یک انتخاب جدید بزند.

کلاس آنلاین و مدرسه آنلاین هم دقیقا همان تکرار اتفاق مدرسه هوشمند است که اینبار به مدد اینترنت پر سرعت خیلی سریع تر جای خود را در بحث آموزش باز کرده است. اینبار هم مدارس و مراکز آموزشی اگر تعلل کنند و خود را بهاین امکان و پنل پرکاربرد و جذاب مجهز نسازند نه تنها خیلی زود شاهد افت ثبت نام وریزش مشتری های خود خواهند شد بلکه مشتری های بالقوه ای که می توانند سهم بزرگی ازدرآمد آن ها باشد را هم از دست خواهند داد.
کلاس آنلاین شما می تواند جامعه ی بزرگی از شهرستانی هایی باشد که بدنبال کلاسی با ویژگی های آموزشگاه شما می گردند.
 می تواند خانم های خانه داری باشند که به تازگی مادر شده اند و توانایی شرکت در کلاس حضوری را ندارند.
می تواند افرادی باشند که به دلیل بعد مسافت و یا هزینه رفت و آمد نمی توانند در کلاس حضوری شرکت کنند و ...

همانطور که می بینید یک اتفاق پیش بینی نشده مانند ویروس کرونا بهطور ناگهانی سیستم آموزش دنیا را با سرعتی غیر قابل توصیف به سمت یک تحول نوین وکارآمد پیش می برد. تحولی که در استاد سلام از 4 سال پیش کلید خورده است و اکنون بستری مناسب و دردسترس عموم علم آموزان و هنرآموزان دنیاست.
در استاد سلام پنل مدرسه آنلاین با شرایط بسیار خوب و آسان به همراه آموزش و پشتیبانی مداوم طراحی شده و آماده ی ارائه به کسانیست که همیشه به بهترین شدن و بهترین ماندن می اندیشند.

کلاس آنلاین استاد سلام

در صفحه کلاس آنلاین همه اطلاعات لازم درمورد بستر های موجود برای آموزش آنلاین در مدرسه را ببینید.
مدرسه آنلاین استاد سلام

آخرین دوره های آنلاین برگزار شده

نظرات مدارس درباره ما

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.