تعرفه تبلیغ مشاغل آموزشی در سایت استادسلام

تبلیغات در سایت استاد سلام

 • درج تبلیغ استاد: در سایت ثبت نام کنید و ستاره بخرید، راهنمای ثبت نام در سایت و راهنمای خرید پکیج
 • درج تبلیغ هوشمند (برای رشته شما بالای همه استادها نمایش داده میشوید، سایز: 70*365 پیکسل) : ماهیانه 800 هزار تومان
 • درج خبر آموزشی از شرکت ها و سازمانها در صفحه اول سایت : ماهیانه  2 میلیون تومان

 • درج آگهی اجاره کلاس از آموزشگاه شما در صفحه اجاره کلاس : 
هر آگهی کلاس ماهیانه 800 هزار تومان (سه ماهه 2.080 میلیون تومان) (شش ماهه 3.600 میلیون تومان) (یکساله 7.680 میلیون تومان)

 • درج آگهی اجاره سالن همایش و کنفرانس از سالن های شما اجاره سالن همایش :
 هر آگهی سالن همایش بالای 50 نفر ماهیانه 800 هزار تومان (سه ماهه 2.080 میلیون تومان)(شش ماهه 3.600 میلیون تومان) (یکساله 7.680 میلیون تومان)

 • درج آگهی تبلیغ در اینستاگرام : از دایرکت اینستاگرام ما بپرسید لطفا : ostadsalam@
 • تبلیغ در برگزاری دوره 490 هزار تومان و طراحی بنر تبلیغاتی دوره 50 هزار تومان. تبلیغ در برگزاری دوره شامل موارد زیر هست:
 1. طراحی پوستر دوره  
 2. تبلیغ کلیکی روزانه  
 3. معرفی دوره و ارسال پیامک به 100 نفر متقاضی و علاقه‌مند به همین دروس 
 4. پیگیری پاسخگویی به متقاضیان 
 5. نمایش در بخش تبلیغ هوشمند سایت، درصفحه مرتبط


    قوانین تبلیغات

    - از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

    - درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت استاد سلام باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت استاد سلام هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

    - مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد وتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

    - در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

    مزایای تبلیغات شما در استاد سلام!

    • سایت ایرانی استاد سلام www.ostadsalam.ir بزرگترین جامعه مجازی استاد های مهارتی ایرانیان با بیش از یک میلیون عضو کاربلد در رشته خود و بازدید روزانه و مرتبط با مباحث آموزشی بیش از 4000 نفر می باشد که استاد ها روزانه در حال زیاد شدن هستند. سایت استاد سلام در پاسخ جستجو به کلمه های کلیدی مرتبط به آموزش و تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل می آید . اعضای سایت (استاد ها ) بعد از یک روز ثبت نام در سایت با جستجوی نام خود در صفحه اول سایت مشخصات تماس خود را پیدا می کنند و کاربران به دنبال استاد مرتبط نیز همه پاسخهای استاد سلام را خود به خود در گوگل می یابند.

    • با خرید تبلیغ و یا خرید ستاره شما به عنوان استاد یا آموزشگاه به عنوان استاد و آموزشگاه برتر و با تجربه در سایت نمایش داده می شوید و لینک شما هم در سایت نمایش داده می شود و دانش آموزان و دانشجوها می توانند در دوره معرفی شده برای شما ثبت نام کنند، مثلا برای تدریس خصوصی آیلتس، برای تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی ریاضی وحتی تدریس خصوصی آنلاین

    • نمایش اطلاعات استاد برای تدریس خصوصی در بالای سایت در اسلایدربرای هر استاد نوعی برند سازی استاد است به عنوان استاد برتر آن رشته

    • نمایش اطلاعات در سایت رایگان است اما استاد های با بازدید بیشتر در گوگل هم شناخته تر می شوند و برای بازدید بیشتر و داشتن الویت در سایت خوبست که ستاره یا پکیج داشته باشید

    انتخاب هوشمندانه مخاطبین

    با توجه به اینکه هر یک از اعضای سایت استاد سلام مرتبط با موضوعات خاصی هستند می توان تبلیغات اثرگذاری را با توجه به مشخص بودن نوع مخاطب ارائه نمود به همین جهت در سایت استاد سلام شاهد تبلیغات هدفمند هستیم.

    اطلاعات تماس با مسئولین تبلیغ در استاد سلام!

    اطفا برای سفارش تبلیغ و مذاکرات لازم با ما از طریق شماره تلفن 02177361009 تماس حاصل فرمایید و یا از صفحه تماس با ما به ما پیامتان را ارسال نمایید.

    نحوه سفارش تبلیغ

    - برای هر یک از موارد بالا در لیست قیمت ها باید متن و یا آگهی مورد نظر خود را به تلگرام ostadsalam3@ ارسال نمایید پس از تایید و ارسال تاییدیه ، می توانید مبلغ مندرج را به کارت زیر واریز نمایید وتبلیغات فعال خود را ببینید .
    6219-86103103-7871 نغمه عقیلی فرد قمی بانک سامان


    تماس با ما
    تماس از طریق تلگرام
    استاد سلام
    Ostad salam online school

    می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

    اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.