تدریس خصوصی و معلم خصوصی گیتار

معلم با تجربه تدریس خصوصی گیتار  و کلاس خصوصی گیتار 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی گیتار و مدرسین تدریس گیتار را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس گیتار دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس گیتار

دنبال یادگیری گیتار با کلاس خصوصی هستی؟ عالیه! میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی:

سایت استاد سلام برای یافتن معلم خصوصی:
استاد سلام به شما امکان می‌دهند تا مربی گیتار را در منطقه خود جستجو کنید. می‌توانید بر اساس سابقه، تخصص، هزینه تدریس و نظرات دانش آموزان قبلی آن‌ها فیلتر کنید. حتی یا ایمگه این ساز انواع مختلف مانند آکوستیک، الکتریک، اسپانیش، بلوز دارد، همینجا برای هر کدام از سبک های موسیقی این ساز، معلم را پیدا می کنید.

کلاس خصوصی گیتار آنلاین استاد سلام:
در سال‌های اخیر، آموزش گیتار آنلاین به طور فزاینده‌ای محبوب شده است و این شامل آموزش انواع سازهای موسیقی نیز می‌شود. در حال حاضر، پلتفرم‌های آنلاین متعددی مانند سایت استاد سلام وجود دارند که به شما امکان می‌دهند با معلمان خصوصی این ساز از هر کجا که هستید، ارتباط برقرار کنید. در حالی که ممکن است در ابتدا نسبت به یادگیری نواختن گیتار به صورت آنلاین تردید داشته باشید، مزایای متعددی برای این روش وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.

راحتی و انعطاف‌پذیری:
یکی از بزرگترین مزایای یادگیری این ساز به صورت آنلاین، راحتی و انعطاف‌پذیری آن است. شما می‌توانید از هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، در هر زمانی از روز یا شب، در کلاس‌ها شرکت کنید. این امر به ویژه برای افرادی که مشغله کاری یا خانوادگی دارند و یا در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، ایده‌آل است.

تعداد زیاد مدرس گیتار در استادسلام:
در سایت استاد سلام، به طیف گسترده‌ای از اساتید با سابقه، تخصص و سبک‌های تدریس مختلف دسترسی دارید. می‌توانید با خواندن نظرات دانش‌آموزان قبلی و تماشای ویدیوهای معرفی معلمان، معلمی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازها و سبک یادگیری شما مطابقت داشته باشد. آموزش گیتار الکتریکی، آموزش گیتار کلاسیک نیز در سایت استاد سلام انجام می‌شود
امکان انتخاب معلم گیتار آقا یا خانم نیز در سایت استاد سلام امکان پذیر است. تدریس خصوصی گیتار توسط خانم در منزل و یا تدریس خصوصی گیتار توسط آقا در منزل با توجه به شرایط اساتید امکان پذیر است.
خیلی از شما به یادگیری گیتار الکتریک علاقمندید که از نظر ساختاری دارای پیکاپ های مغناطیسی است که زیر سیم های فولادی این ساز قرار می گیرند و با لرزش سیم‌ها، پیکاپ‌ها انرژی مغناطیسی را به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌کنند که با یک سیم از گیتار به آمپری می رود و بی آمپر هم نمی شود صدای آن را شنید و البته چون این ابزار کنار ساز است و صدای ساز هم ربطی به بزرگی و کوچکی آن دیگر ندارد پس زیباتر و متنوع‌تر ساخته شده و یکی از دلایل علاقمندی بیشتر برای آموزش گیتار الکتریک تهران به دلیل ظاهر زیبای آن است که همین مسئله هزینه کلاس گیتار الکتریک را هم بالاتر می برد.

هزینه آموزش گیتار:
به طور کلی، آموزش خصوصی گیتار از نوع آنلاین مقرون به صرفه‌تر از آموزش حضوری است. این به این دلیل است که در کلاس آنلاین گیتار نیازی به پرداخت هزینه‌های سربار مانند اجاره کلاس اختصاصی برای شما و یا رفت و آمد نیست. در نتیجه، در آموزش آنلاین گیتار، همان استاد گیتار می‌تواند نرخ‌های پایین‌تری را به دانش‌آموزان خود اعلام کند.
شما می‌توانید در سایت استاد سلام قیمت کلاس گیتار تهران، هزینه کلاس گیتار در کرمان و هزینه کلاس گیتار در اصفهان و یا در هر شهر دیگری را مشاهده نمایید.
استاد سلام به شما امکان می‌دهند تا با معلمان خصوصی سازهای مختلف در سراسر جهان و البته فارسی زبان، ارتباط برقرار کنید. کلاس‌های آنلاین معمولاً از طریق دوربین موبایل و لپتاپ و در کلاس آنلاین یا در منزل و محل کار استاد یا شاگرد برگزار می شود. این می‌تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال انعطاف پذیری بیشتر یا دسترسی به طیف گسترده‌تری از معلمان هستند و مثلا مدرس گیتار الکتریک می خواهند.
این مشخص است که هزینه کلاس خصوصی گیتار به نسبت انواع آنلاین آن بیشتر است و شما برای یک خدمت اختصاصی هزینه پرداخت می کنید و البته اگر دنبال کلاس آموزش گیتار با قیمت مناسب و در آموزشگاه های نزدیکتان هستید بخش آموزشگاه ها را بررسی کنید.

نکاتی برای انتخاب این معلم:
مهارت و تجربه:
  • تسلط بر ساز: معلم شما باید بر نواختن در سطح بالایی تسلط داشته باشد و بتواند تکنیک‌های مختلف را به شما آموزش دهد.
  • تجربه تدریس: سابقه تدریس معلم به شما نشان می‌دهد که آن‌ها می‌دانند چگونه دانش خود را به طور موثر به دیگران منتقل کنند.
  • آشنایی با سبک‌های مختلف: معلم شما باید با سبک‌های مختلف موسیقی کلاسیک و مدرن آشنا باشد تا بتواند علایق شما را تطبیق دهد.
مهارت‌های آموزشی برای تدریس گیتار:
  • صبوری و انگیزه: معلم شما باید صبور و دلسوز باشد و بتواند شما را در طول چالش‌ها تشویق کند.
  • مهارت‌های ارتباطی خوب: معلم شما باید بتواند مفاهیم را به وضوح توضیح دهد و بازخورد سازنده ارائه دهد.
  • توانایی ایجاد برنامه درسی: او باید بتواند برنامه درسی را متناسب با نیازها و اهداف شما ایجاد کند.
  • مهارت خاص علمی: در همین سایت باید بتوانید استاد گیتار الکتریک را به آسانی بیابید، یا اگر آموزش گیتار آکوستیک بخواهید نیز به همین شکل، زیر شما به دنبال این زیر شاخه از یادگیری در ساز مورد علاقه خود هستید.
شخصیت:
  • خوش برخورد: معلم شما باید فردی خوش برخورد و مثبت باشد که از گذراندن وقت با او لذت ببرید. قطعا علاقمندان خانم در شهرمان به دنبال استاد گیتار خانم در تهران هستند که آنها را با علاقه و خوش خلقی به یادگیری تشویق کند.
  • مورد اعتماد و قابل احترام: شما باید به معلم خود اعتماد داشته باشید و به توانایی‌های او برای آموزش شما احترام بگذارید.
  • سازگار و قابل اعتماد: اگر می خواهید بهترین استاد گیتار در تهران را پیدا کنید در استاد سلام مدرسان متعهد و خوش ذوق را گر هم آورده ایم و اینجا محل درست جستجوی شماست همه قابل اعتمادند وبه موقع در جلسات تدریس حاضر می شوند.

* * * * * * * * * *

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.