قوانین سایت

موارد مهم برای بهینه‌سازی کیفی و فنی ثبت و معرفی استاد در سایت استاد سلام:

 1. بعد از ثبت‌نام و تایید کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید و مشخصات خود را کامل‌تر کنید، به قوانین درخواست استاد هم توجه ویژه داشته باشید.
 2. استاد با مشخصات تکراری، حذف می‌شوند.
 3. مشترک سایت موظف است در صورت نیاز، خیلی سریع(ظرف 12 ساعت)، عکس رنگی و واضح از کارت ملی خود را برای پشتیبانان ارسال نماید، در غیر اینصورت دسترسی ایشان به پنل و امکانات قطع می‌گردد.
 4. خدمات سایت تا زمانی برای هر استاد برقرار هست که شاگردی از او اعلام نارضایتی نداشته باشد و استاد موظف هست شاگرد خود را با بستن قرارداد و یا مذاکره و تدریس درست، راضی نماید، در صورتی که استاد بدون برگزاری کلاس، از شاگرد هزینه دریافت کند، اعتبار او منفی خواهد شد تا مبلغ را به شاگرد عودت دهد.
 5. بخش خرید پکیج و خرید اعتبار را خوب بخوانید تا از جزئیات کار با استادسلام آگاه باشید. بدون پرداخت پول سایت استادسلام تعهدی به دادن شاگرد به استاد ندارد.
 6. استاد‌های ایرانی دارای عکس پروفایل مخالف قوانین حاکم بر ایران، تا قرار دادن عکس مناسب، تعلیق کاربری می‌شوند. 
 7. درج عناوینی مثل دکتر، دانشجوی دانشگاه ...، مهندس، آقا، خانم، نام دانشگاه ..، شماره تلفن، در بخش نام و نام‌خانوادگی جایز نیست و در صورت مشاهده حذف می‌گردد، در بخش سوابق این موارد را بنویسید، با کاراکتر زیاد در نام و نام‌خانوادگی در پروفایل شما، مششکلات فنی ایجاد می‌شود!
 8. برای بازدید بیشتر پروفایل، مطالب صفحه خود را تا جای ممکن بیشتر کنید، جزوه و فیلم مرتبط به رشته‌های آموزشی خود قرار دهید.
 9. عکس رسمی خود را روی سایت قرار دهید تا شاگردان و علم آموزان با اعتماد بیشتری از شما درخواست تدریس کنند.
 10. فیلم معرفی از خودتان رو صفحه پروفایل خود قرار دهید.
 11. در مشخصات کاری و سابقه تدریس، هزینه تدریس را هم بنویسید تا تماس‌های مرتبط با پرس‌و‌جوی قیمت، کمتر باشد.
 12. استاد گرامی برای تدریس، خوبست که در یک رشته، تجربه و مهارت زیادی داشته باشید تا در تعداد رشته های متنوع. نام مهارت‌های خود را خلاصه کنید. معرفی تعداد زیاد رشته تدریس و متنوع، از محبوبیت شما می‌کاهد.
 13. در صورتیکه ادعای دروغی روی سایت بنویسید و دروغ بودن آن برای ما با سند و مدرک محرز شود، مسئولین پشتیبانی سایت می‌توانند بدون هماهنگی با شما آگهی و پروفایل استاد یا آموزشگاه را غیر‌فعال نمایند، در صورت توهین به شاگرد و یا پشتیبانان سایت و رفتارهای نا‌متعارف، بدون هماهنگی، از سیستم حذف می‌شوند.
 14. اگر استاد نظرات منفی زیادی داشته باشد، مسئولین پشتیبانی سایت استاد سلام می‌توانند پروفایل استاد را غیرفعال کنند.
 15. هیچ استادی مجاز نیست بیش از یک پروفایل داشته باشد. در صورت مشاهده استادسلام حق حذف پروفایل استاد را برای خود، محفوظ می‌داند.
 16. صحت آگهی‌ها (صلاحیت تدریس اساتید) مورد تایید می‌باشد.
 17. در صورتیکه از سمت رزرو معلم خصوصی، سایت استاد سلام معلم‌هایی برای انتخاب و تدریس خصوصی به شاگرد معرفی کند، حتما برای شاگردان خانم، استاد خانم و برای شاگردان آقا، استاد آقا معرفی می‌کنیم. مگر اینکه درس و یا منطقه شاگرد خاص باشد که در این صورت امکان اجاره کلاس در آموزشگاه های مورد تفاهم  و یا استفاده از کلاس‌های آنلاین برای کاربران وجود دارد. 
 18. رعایت حریم کلاس آنلاین و حفظ شرایط کلاس مطابق با عرف جامعه و قانون کشور الزامی است.
 19. استاد سلام هیچ توافقی با اساتید که در سایت ثبت نام نکرده‌اند، ندارد.
 20. در صورت درخواست عودت وجه، تنها در صورتی وجه را باز می‌گردانیم که نام و نام خانوادگی شما با نام و نام‌خانوادگی شماره کارتی که اعلام می‌کنید یکسان باشد.
 21. مورد مهم : اگر مورد تدریس از سمت سایت با پیامک به استاد پیشنهاد شود، استاد باید میزان لازم، در اعتبار خود داشته باشد و پیامک را با "عدد شماره درخواست" پاسخ دهد، اگر به تدریس منجر شود این مبلغ، از اعتبار استاد کسر می‌گردد و اگر شاگرد ناراضی باشد هم استاد امتیاز منفی می‌گیرد و هم ممکن است از لیست سایت حذف شود و مبلغ هم به شاگرد عودت داده می‌شود، اگر راضی باشد این مبلغ جهت معرفی این شاگرد برای همه جلسات تدریس، فقط یک بار از حساب استاد کم شده است و دیگر استاد سلام برای این شاگرد مبلغی از استاد نمی‌گیرد.
 22. برای برخی رشته ها به استاد در مرحله آخر ثبت‌نام اعلام می‌شود که برای نمایش در سایت مبلغ ۸۰ هزار تومان پرداخت کنید، این مبلغ هم جزء اعتبار محاسبه می‌شود و هم برای نمایش پروفایل شماست، (با نمایش پروفایل شما روی سایت ما وظیفه خود را نسبت به این پرداخت، انجام می‌دهیم.)
 23. اگر استاد دارای اعتبار منفی باشد و تعیین تکلیف اعتبار را یا با پرداخت به سایت و یا ارسال تیکت انجام ندهد، بعد از 10 روز خود به خود این جملات روی صفحه استاد نمایش داده خواهد شد:

  - در گوگل ایندکس می‌شوند تا با جستجوی نام و نام خانوادگی در گوگل نمایش داده‌ می شوند.

  - دارای یک نظر باشند با این مضمون (استاد نام-نام‌خانوادگی قبلا با تعدادی شاگرد در زمینه تدریس در این سایت کار کرده‌اند به دلیل عدم تسویه حساب درست با شاگردان برای تدریس پیشنهاد نمی‌شوند) 

  - بالای متن سابقه این متن نوشته می‌شود: استاد نام و نام‌خانوادگی هم اکنون در دسترس جهت تدریس نیستند لطفا برای کار با ایشان حتما از درست بودن موارد مالی با ایشان کسب اطمینان کنید، این موضوع فقط به دلیل تجربه های قبلی کار با ایشان به شما توصیه می‌شود. ما مسئولیم در برابر بازدیدکنندگان که اساتید فعال و با سابقه کاری و مالی خوب را به شما پیشنهاد دهیم، حتی اگر از پلتفرم های دیگر قرار باشد با ایشان آموزش ببینید. اگر شما استاد ...............  هستید لطفا در اسرع وقت به پروفایل خود مراجعه نمایید.

   (مهم : تیکت هایی که با فاصله زمانی بیشتر از دو ماه ارسال کنید دیگر بررسی نمی‌شوند)
  اگر دو ماه از تاریخ درخواست بگذرد و شما تازه یادتان بیافتد که تیکت بزنید، برای همکاران پشتیبانی ما مقدور نیست رسیدگی کنند و دسترسی ندارند و باید همان مبلغ را حتما واریز کنید، لطفا لطفا زودتر به ما از طریق تیکت اطلاع دهید. 

 

قوانین رزرو معلم خصوصی

 1. اگر شاگرد هستید هرگز بدون شناخت استاد، مبلغ زیاد برای تعداد جلسات بالا پرداخت نکنید، استاد سلام در این موارد هیچ پشتیبانی از شما نخواهد کرد، ابتدا باید یکی دو جلسه با استاد، کلاس بگیرید اگر زبان آموزش و یادگیری یکدیگر را متوجه شدید سپس کم کم در جلسات مختلف پرداخت نمایید. 
 2. در روال درخواست جلسه تدریس، استاد باید سریع مبلغ اعتبار را در بخش "معرفی شاگرد و شارژ اعتبار" در پروفایل برای معرفی شاگرد و شارژ اعتبار، واریز نماید: لینک شارژ اعتبار در پروفایل شما، 
 3. جریمه‌ها نیز به صورت زیر است:
  الف) عدم پاسخگویی به تلفن یا پیام شاگرد پس از پذیرش(بیش از یک مورد) (40000 تومان)
  ب) عدم توافق با شاگرد پس از پذیرش درخواست به دلایل غیر موجه(40000 تومان)
  ج) عدم تطابق قیمت سایت با قیمت اعلامی به شاگرد (50000 تومان) مگر اینکه استاد فعال نباشد یعنی بعد از 6 ماه برایش پیامک همکاری رفته و کلا فراموش کرده قیمتش را در سایت به روز کند
  د)  تبانی با شاگرد برای عدم پرداخت اعتبار سایت (200.000 تومان و قطع همکاری، پروفایل اعتبار منفی روی سایت تا 2 سال نمایش داده می‌شود)
  هـ) عدم رضایت شاگرد از استاد در امر تدریس(کسر امتیاز)
 4. پیامک درخواست به استادهای دارای اعتبار، استادهایی که بیشتر به پروفایل خود سر می‌زنند و قیمت تدریس را مشخص کرده‌اند، فرستاده می شود، ولی شماره تماس و هزینه تدریس 3 تا از استادهایی که اعتبار دارند و زودتر پاسخ داده‌اند، به شاگرد ارسال می‌شود.
 5. جهت معرفی شاگردی که رزرو معلم خصوصی برای رفع اشکال (زیر دو جلسه تدریس) بخواهد مبلغی معادل سی درصد اعتبار لازم، از اعتبار استاد کسر می‌گردد.
 6. اگر از اعتبار شما کسر شد، شاگرد با شما تماس نگرفت، در بخش "استرداد وجه معرفی شاگرد" اعلام نمایید.
 7. در صورت شکایت صحیح شاگرد از استاد، استاد از لیست سایت حذف می‌شود و اجازه فعالیت بیشتر را نخواهد داشت و این به منزله قطع همکاری استاد سلام با استاد برای همیشه، خواهد بود.
 8. اعتبار ویژه‌ی معرفی شاگرد زمان محدودی ندارد و تا زمان معرفی شاگردی که بیش از 2 جلسه با شما کلاس داشته باشد در حساب کاربری شما باقی می‌ماند.
 9. در صورتی که استاد برای هماهنگی و پذیرش درخواست پاسخ همکاران پشتیبانی را ندهد مبلغ 5300 تومان از اعتبار استاد کسر می‌شود. تنها در شرایطی که از قبل با تیم پشتیبانی در تماس باشید و اطلاع بدهید که برای مدتی تمایل به تدریس ندارید شامل این مورد نخواهید شد.

شرایط و قوانین مربوط به برگزارکننده های دوره آموزشی
ثبت نام هر آموزشگاه و برگزار کننده دوره آموزشی از روز تایید و فعال‌سازی او، به مدت یکسال اعتبار دارد و برای تمدید باز نیاز به پیگیری از پروفایل و ارسال دوباره مجوز ها می باشد.

در صورتی‌ که سایت استاد سلام در هر مرحله از همکاری با اساتید و آموزشگاه ها با یکی از شرایط زیر برخورد کند، می‌تواند بدون اعلام قبلی اقدام به حذف دوره آموزشی و درصورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:
•    عدم صلاحیت برگزارکننده در معرفی دوره آموزشی یا رویداد، انتشار اطلاعات آن، دریافت درآمدهای حاصل از بلیت‌فروشی یا عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری آن دوره اعلام‌شده (به تشخیص استاد سلام).
•    استفاده از امکانات استادسلام  برای انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات (هر چیزی به جز پیش ثبت نام در دوره یا رویداد که در استادسلام تعریف شده باشد) یا هر استفاده‌ی تجاری و غیرتجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف‌ شده با استاد سلام.
•    غیرقانونی یا غیرواقعی بودن رویداد آموزشی و یا دوره آموزشی و نادرست بودن اطلاعات صفحه ی دوره آموزشی
•    تحت تعقیب قرار گرفتن برگزار‌کننده یا تخلف وی از قوانین کشور که موجب عدم‌‌ صلاحیت برگزارکننده برای برگزاری دوره یا رویداد آموزشی شود (به تشخیص استادسلام).
برگزارکننده ی دوره یا رویداد آموزشی حق ندارد تا از اطلاعات شرکت کنندگان رویدادش که در اختیار دارد، سوءاستفاده نماید.
محتوای صفحه دوره یا رویداد آموزشی 
برگزارکننده موظف است محتوای صفحه‌ دوره آموزشی و یا رویداد  را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه دهد:
•    احراز شرایط ارایه‌ اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین
•    رعایت کلیه‌ ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
•    استفاده از امکانات سایت استادسلام فقط به منظور دست‌یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری با استادسلام
•    همه موارد ارسالی به استادسلام، شامل متن، عکس، قیمت‌ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط کارشناسان استادسلام بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست تعریف دوره آموزشی، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود.
•    استادسلام در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه‌شده اختیارتمام دارد و به اطلاع استاد و یا آموزشگاه میرساند.
•    استادسلام می‌تواند پیش از درج سرفصل ها توسط اساتید یا آموزشگاه ها، جهت تفهیم بهتر و گویا تر شدن، تغییراتی ایجاد کند با این توجه که مضمون اصلی را تحت الشعاع قرار ندهد. 

استرداد پیش خرید دوره توسط شاگردان
قوانین استرداد پیش خرید از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع دوره و رویداد آموزشی، زمان بازگشت مبلغ را تعیین کند.
در صورت ایجاد تغییرات اساسی در دوره یا رویداد آموزشی یعنی تغییر زمان، مکان یا موضوع رویداد، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه قید و شرطی مبلغ واریز شده را پس بدهد و کل مبلغ پرداختی را دریافت کند.
در صورت ارایه‌ی درخواست‌های متعدد و بیش از حد معمول برای استرداد بلیت (به تشخیص کارشناسان استاد سلام) سایت استادسلام حق دارد جهت پس دادن مبالغ به شاگردان اقدام نماید.
در صورت عودت مبالغ دریافت‌شده توسط استادسلام به ثبت‌نام شده‌ها، استاد برگزارکننده یا آموزشگاه می‌بایست هزینه‌های پشتیبانی و استفاده از ابزار را به استادسلام پرداخت نماید.
چنانچه استاد یا آموزشگاه تعریف کننده دوره یا رویداد آموزشی به هر دلیلی تصمیم به حذف آن، داشته باشد، باید از استادسلام تاییدیه این مورد را بگیرد تا هزینه‌های واریز شده شرکت‌کنندگان به درستی به آنها بازگردانده شود و برگزارکننده می بایست خود نیز نسبت به عودت وجه به شرکت کنندگان آن دوره یا رویداد، اقدام نماید.

تغییرات در دوره یا رویداد آموزشی
در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در دوره یا رویداد آموزشی، استاد یا آموزشگاه برگزار کننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی تغییرات، موارد مذکور را بخش ویرایش دوره اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل) و نیز تلفنی به اطلاع سایت استادسلام  رسانده و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی  هایی با ایمیل و پیامک نماید. اگر تغییرات در برگزاری خیلی اساسی باشند یا قصد حذف دوره یا رویداد آموزشی باشد، مانند مورد بالا برای عودت مبالغ اقدام می‌گردد.
پرداخت به اساتید و آموزشگاه های برگزار کننده
استادسلام کل مبلغ دوره را دریافت نمی کند و فقط مبلغ پیش فروش یک دوره که درصد خود استادسلام جهت ارائه خدمات است را دریافت میدارد، پس ادامه مبالغ هر دوره به خود استاد یا آموزشگاه پرداخت می گردد و در واقع فقط اطلاع رسانی دوره ها هم اکنون روی سایت انجام میشود و هزینه از شاگردها دریافت میگردد.
 

بیشتر مطالعه کنید: شرایط و قوانین سایت

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.