استاد هستم

استادهستم
- مهارتی دارید؟
- معلم هستید؟
- هر رشته ای، هر درسی، هر مهارتی، هر کجای ایران
- برای شروع همکاری، حتما این صفحه را خوب بخوانید، ببینید و بشنوید...
تلگرام استاد سلامinstagram
ثبت نام کنید
(حتما بشنوید )راهنمای صوتی برای استادی که با ما همکاری می کند و یا قصد همکاری دارد
(حتما ببینید)راهنمای تصویری برای استادی که با ما همکاری می کند و یا قصد همکاری دارد
همین صفحه استاد هستم را تا انتها مطالعه کنید

صفحه ثبت نام اطلاعات اولیه را پر کنید، 1 دقیقه

فعال سازی پیامکی و احراز هویت، 1 دقیقه
یک عدد در پیامک دریافت می کنید که باید در کادر زیر وارد کنید
اطلاعات با موفقیت ثبت گردید
جهت تکمیل روند ثبت نام کدی را که دریافت کردید، وارد می کنید. فعالسازی با پیامک در استادسلام
احراز هویت در استادسلام احیانا اگر کد را دریافت نکردید، به ما ایمیل بفرستید.
حالا در ادامه وارد پروفایل می شوید، اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
تکمیل پروفایل و ورود اطلاعات حرفه ای، 10 دقیقهدر این بخش اطلاعاتی شامل : دروسی که تدریس می کنید, مدت زمان هر جلسه, قیمت تدریس خصوصی به ازای هر جلسه و ... را وارد می کنید. توجه داشته باشید در صورتی که تمایل به برگزاری کلاس آنلاین دارید حتما با زدن تیک آن آمادگی خود را به پشتیبانان سایت و شاگردان اعلام کنید.به خاطر داشته باشید کلاس آنلاین با اعمال تخفیف 20 درصدی جهت نمایش در سایت گذاشته شده است و نمی توانید قیمت خود را بالاتر اعلام کنید. اگر محلی برای تدریس هم دارید و تمایل دارید کلاس فقط در محل شما برگزار شود تیک آن را هم فراموش نکنید. 
مشاهده پروفایلی که ساختید
آگهی تدریس خصوصی
حالا در لیست استادها نمایش داده میشوید خودتان از دید یک متقاضی دکمه "مشاهده پروفایل" را بزنید و به پروفایل خود نگاه کنید هر میزان لازم است جزئیات بیشتر وارد کنید، ببینید آیا زمانی که رشته های تدریس خودتان را با استادهای دیگر می بینید، خودتان را انتخاب می کنید یا دیگران را و چرا حتما شما هم در رزومه خود اطلاعاتی دارید که برای برخی از کاربران ما جذاب باشد اگر ندارید حتما قیمت پایین انتخاب کنید تا بتوانید تجربه بیشتر کسب کنید و سابقه بیشتر داشته باشید همراه با نظرات مثبت.اگر باز نیاز به راهنمایی دارید با بخش "پشتیبانی اساتید" شماره تماس 02128428139 صحبت کنید.

حتما باید استان و شهر و اگر لازم باشد منطقه خود را وارد کنید (نباید منطقه های بالای شهر را بزنید به امید گرفتن شاگرد بیشتر چون هزینه رفت و آمد هم کم نیست و برایتان به صرفه نخواهد بود از همه مناطق شاگرد هست از همه مناطق!) میزان تحصیلات و سوابق خود را با جزئیات خوب، در بخش سابقه تدریس، وارد کنید، بعد از تکمیل پروفایل باید جهت خرید پکیج یا تهیه اعتبار و یا هر دو اقدام کنید ( بسته به شهر محل تدریس شما و رشته ای که تدریس می کنید هر چه میخواهید درباره کلاس آنلاین بدانید اینجاست

خرید پکیج :

اگر درسهای پر مخاطب مثل ریاضی و فیزیک و زبان و گیتار و پیانو و بدنسازی ... را تدریس می کنید و درتهران و شهرهای بزرگ هستید حتما پکیج بخرید، شماره شما وقتی پکیج دارید مستقیم در سایت به مخاطبان نمایش داده میشود،در طی زمانی که پکیج دارید هر تعداد تماس داشته باشید دریافتی از شاگردها برای شماست و سهم ما همان پکیجی است که در ابتدا تهیه کرده اید.به بیان دیگر 5 تماس یا 50 تماس در طی مدت پکیج تمامی دریافتی ها از شاگرد برای شماس. اگر راضی نبودید، مبلغ را برمیگردانیم، خیالتان راحت.

توجه داشته باشید:

 • ما شاگرد را به پروفایل شما می رسانیم بخش مهمی از جذب شاگرد طی تماس تلفنی با شما و شاگردان است. نحوه صحبت شما با شاگرد مهم است.
 • بازدید پروفایل شما برای ما مهم است پس طی دفعات متعدد به پروفایلتان سر نزنید تا آمار بازدید شما واقعی باشد.
 • بروز رسانی داشته باشید تا بالاتر دیده شوید. ممکن است در رشته شما تعداد اساتیدی که هم پکیج شما باشند زیاد باشد, پروفایلی بالاتر دیده می شود که بروز رسانی بیشتری طی روز داشته باشد. جهت اطلاع از نحوه بروز رسانی ها پس از تهیه پکیج پشتیبان با شما تماس خواهد گرفت و راهنمایی خواهید شد.
 • برای رشته های پر درخواست که تعداد اساتید با پکیج طلایی زیاد هست خرید پکیج برنزی و حتی نقره ای را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چرا که شاگرد در بین اساتید با پکیج طلایی قطعا انتخاب می کند و سراغ اساتید با پکیج پایین تر نمی رود بنابراین توجه داشته باشید برای چه درسی قصد خرید پکیج دارید. به طور مثال برای رشته ریاضی این قضیه حکم می کند. خودتان وارد صفحه تدریس خصوصی ریاضی شوید و از دید شاگرد به پروفایل ها نگاهی بیندازید. ضمانت دریافت شاگرد شما تعداد اساتید پکیج دار زیادی است که با سایت درحال همکاری هستند.

با خرید پکیج چه اتفاقی می افتد:

هر شاگرد دوست دارد تا پروفایل شما را می بیند بتواند سریع با خودتان ارتباط بگیرید برای دیده شدن بیشتر و ارتباط مستقیم با شاگرد باید پکیج داشته باشید با خرید پکیج ستاره های پروفایلتون روشن میشوند و بالاتر از باقی اساتید دیده میشوید و شماره شما قابل نمایش است. پس منتظر تماس مستقیم شاگردها باشید. تمام هزینه دریافتی از شاگردانی که در مدت داشتن پکیج با شما هماهنگ میشوند از آن شماست. فقط مبلغ عضویت ماهانه پکیج را داده اید (پس درصدی نیستیم)
اگر بتوانید پکیج سه ماهه و یکساله بخرید بسیار به نفع شما خواهد بود چون هزینه کمتر به ازای هر ماه در مجموع پرداخت خواهید کرد. با خرید پکیج بالاتر از اساتید بدون ستاره، دیده میشوید.الویت نمایش پکیج ها اول پکیج طلایی – دوم پکیج نقره ای – سوم پکیج برنزی است.

خرید اعتبار:

اگر درس خاص و کم مخاطب تدریس می کنید مثل دروس تخصصی دانشگاه مثل زبان هلندی، مثل خیاطی و ... حتما یک اعتبار بخرید. در تهیه اعتبار شما به ازای هر اعتباری که تهیه می کنید یک شاگرد از ما دارید. هر اعتبار یک شاگرد.

زمانی که شاگرد درخواست رزرو معلم خصوصی می دهد بدین معنی است که اساتید ما را نمی شناسد و ما را واسطه خودش با استاد قرار می دهد. پس از ثبت درخواست توسط شاگرد, شرایط شاگرد برای اساتید این رشته پیامک می شود.

در پیامک ارسالی یک کد 5 رقمی وجود دارد که در صورتی که با شرایط شاگرد موافق هستید کد را به همان شماره پیامک می کنید. از این جا به بعد همه مراحل سیستمی اتفاق می افتد. زمانی که کد درخواست را بر میگردانید در صورتی که اعتبار داشته باشید سیستم شما را انتخاب کرده و به شاگرد معرفی می کند.

در این مرحله هنوز از اعتبار شما کسر نشده. شاگرد وارد پروفایل شما می شود و از سابقه تدریس و سوابق تحصیلی شما آگاه می شود و اگر شما را انتخاب کند از اعتبار شما کسر می شود و شماره هایتان برای هم پیامک می شود . تمامی این اتفاقات در کمتر از 10 دقیقه می افتد. چرا که اصولا شاگردان خیلی منتظر نمی مانند.

توجه داشته باشید:

 • پروفایل خوبی داشته باشید و تمامی اصول را رعایت کنید. عکس مناسب داشته باشید و از سوابق کاری و تحصیلیتان شفاف بنویسید. چرا که در مرحله انتخاب بین اساتید دیگر قرار می گیرید.
 • به درخواست سریع پاسخ دهید. از بین اساتیدی که اعلام آمادگی می کنند تنها شما معرفی نمی شوید و تنها اساتیدی که زودتر پاسخ می دهند معرفی می شوند.
 • ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که مبلغ اعتبار برای تعداد جلسات پایین زیاد است و برایتان به صرفه نباشید. برای کلاس های زیر 3 جلسه در پیامک با عنوان " کلاس رفع اشکال " به شما اعلام میشود. در اینگونه درخواست ها سهم ما تنها 15 درصد از مبلغ دریافتی شماست و همه اعتبارتان کسر نمی شود.
 • در صورتی که شاگرد فراموش کرد به پشتیبانان سایت اطلاع دهد که کلاس رفع اشکال می خواهد و با شما این قضیه را در میان گذاشت, وارد پروفایلتان شوید و در بخش بازگشت اعتبار ( تیکت ) به ما اطلاع دهید.
 • در صورتی که شاگرد کلاس را کنسل کرد باز هم در بخش بازگشت اعتبار برای ما تیکت بفرستید تا کل اعتبار را به پروفایل شما برگردانیم. یادتان باشد تنها در صورتی اعتبار برگشت می خورد که شاگرد کنسل کند. چون شما با آگاهی از شرایط شاگرد اعلام آمادگی کرده اید و در واقع حق یک استاد دیگر را از آن خود کرده اید.
 • مبلغ اعتبار در پروفایل شما باقی می ماند تا معرفی شاگرد رسما صورت بگیرد. پس جای نگرانی نیست و همین حالا اعتبار خود را شارژ کنید.
 • در صورت درخواست عودت وجه، تنها در صورتی وجه را باز می گردانیم که نام و نام خانوادگی شما با نام و نام خانوادگی شماره کارتی که اعلام می کنید یکسان باشد.

با خرید اعتبارچه اتفاقی پیش روی شماست:

این بخش مختص اساتیدی است که نمی خواهند شماره آن ها قابل نمایش باشد و یا از خریدن پکیج نگرانند که مبادا پول بدهند و یک ماه بگذرد و چون رشته آنها کم درخواست است نتوانند شاگرد بگیرند. اگر مدرس دروسی هستید که خاص هستند و مخاطب کمتری دارند مانند خیاطی، زبان هلندی و بعضی از دروس دانشگاهی خوبست اعتبار بخرید. در این نوع معرفی مبلغ اعتبار را شارژ میکنید و ما به شما شاگرد میدهیم.

همانطور که شما رایگان تدریس نمی کنید ما هم در سایت خدمات رایگان برای شهر های بزرگ نداریم. خرید پکیج های یکساله برنزی برای رشته های خاص به شدت پیشنهاد می شود(به صرفه و بازدهی طولانی مدت)


راهنمای صفحه پروفایل را از فایل صوتی زیر خوب و با دقت بشنوید.
پکیج بخرم یا اعتبار

اینجا محل کسب و کار مستقل استاد است، صفحه پروفایل شما دفتر آنلاین تدریس شماست با شماره موبایل شما این دفتر کامل میشود و قابل بازدهی

با ثبت اولیه در سایت شما فقط ثبت نام کرده اید و در پروسه معرفی شاگرد هنوز قرار نگرفته اید. اساتید با تهیه اعتبار یا تهیه پکیج شاگرد دریافت میکنند.بنا به رشته ای که تدریس میکنید و شهری که هستید ممکن است به هر دو نیازمند باشید.

- اگر درسهای پر مخاطب مثل ریاضی و فیزیک و زبانهای خارجی پر نیاز و گیتار و پیانو و بدنسازی ... را تدریس می کنید و درتهران و شهرهای بزرگ هستید حتما پکیج بخرید، شماره شما وقتی پکیج دارید مستقیم در سایت به مخاطبان نمایش داده میشود، اگر راضی نبودید، مبلغ را برمیگردانیم، خیالتان راحت.در درس های پر درخواست نوع پکیجی که تهیه می کنید بسیار مهم است.

- برای رشته هایی که رقابت بین اساتید کمتر است و درخواست ها نیز به مراتب کمتر است, اعتبار بگیرید.

با خرید پکیج امکانات بیشتری را هم خواهید داشت.
آگهی تدریس خصوصی
نمایش شماره تماس شما برای همه نمایش شما در بالای لیست های جستجو ثبت تعداد بیشتر در رشته هایی که تدریس می کنید آپلود جزوه های بیشتر آپلود تعداد بیشتری فیلم رایگان و فیلم قابل فروش ثبت دوره های آموزشی بیشتر ساعات بیشتر برای استفاده رایگان از کلاس آنلاین امکان درج مطالب آموزشی در وبلاگ برای معرفی بهتر توانایی های شما اگر برای خرید پکیج احیانا مردد هستید با پشتیبانی اساتید تماس برقرار کنید
امکانات پکیج طلایی
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج 10 رشته تدریس
بازدید خیلی بالا
احتمال بالا برای نمایش در بالای صفحه
امکان انتخاب 10 منطقه
نمایش در لیست اساتید پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
تعداد دوره آموزشی: 10
درصد استادسلام از ثبت نام در کلاس گروهی که ثبت می‌کنید: 8%
بسته کلاس آنلاین: یک شاگردی، نامحدود
اشتراک فیلم آموزشی: 10
استاد هفت ستاره
زمان اعتبار: 2 ماه
هزینه پکیج طلایی
 • یک‌ماهه 435 هزار تومان
 • دوماهه 790 هزار تومان
 • شش‌ماهه 2,270,000 تومان
 • یک‌ساله 3,960,000 تومان
امکانات پکیج نقره ای
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج 7 رشته تدریس
الویت نمایش و بازدید بالا
- - -
امکان انتخاب 7 منطقه
نمایش در لیست پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
تعداد دوره آموزشی: 7
درصد استادسلام از ثبت نام در کلاس گروهی که ثبت می‌کنید: 10%
بسته کلاس آنلاین: یک شاگردی، نامحدود
اشتراک فیلم آموزشی: 7
استاد پنج ستاره
زمان اعتبار: 1 ماه
هزینه پکیج نقره ای
 • برای یک‌ماهه 231 هزار تومان
 • سه‌ماهه 623 هزار تومان
 • شش‌ماهه 1,164,000 تومان
 • یک‌ساله 2,280,000 تومان
امکانات پکیج برنزی
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج 5 رشته تدریس
الویت نمایش و بازدید بالا
- - -
امکان انتخاب 5 منطقه
نمایش در لیست پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
تعداد دوره آموزشی: 5
درصد استادسلام از ثبت نام در کلاس گروهی، که ثبت می‌کنید: 13%
بسته کلاس آنلاین: تا 5 شاگرد هم زمان، نامحدود
اشتراک فیلم آموزشی: 5
نمایش سه ستاره
زمان اعتبار: 1 ماه
هزینه پکیج برنزی
 • یک‌ماهه 111 هزار تومان
 • سه‌ماهه 301 هزار تومان
 • شش‌ماهه 567 هزار تومان
 • یک‌ساله 1,108,000 تومان
امکانات پکیج الماسی
همه امکانات پکیج طلایی
نمایش بنر هوشمند
تبلیغ فیلم‌های تدریس در سایتهای مرتبط
تبلیغ استاد در سایتهای تبلیغاتی
تبلیغ استاد در اینستا و شبکه‌های اجتماعی استادسلام
زمان اعتبار: 3 ماه
هزینه پکیج الماسی
 • سه‌ماهه 2,4000,000 تومان
چه پکیجی را بخرم؟ صفحه راهنمایی را بخوانید
اعتبار بخرید، بدون نمایش شماره، از سایت شاگرد بگیرید
آگهی تدریس خصوصی
آگهی تدریس خصوصی در استاد سلام
بر اساس هزینه تدریسی که مشخص کردید، مبلغی اعتبار برای شما مشخص شده است با خرید این میزان اعتبار به شما یک شاگرد، معرفی میشود در این نوع معرفی، شاگردی که به تدریس منجر شود، مبلغ از اعتبار شما کسر میگردد مثلا استادی که 60 تا 80 هزار تومان برای 90 دقیقه هزینه تدریس مشخص کرده، باید اعتباری معادل 58 هزار تومان خریداری نماید البته بر اساس فعالیت های شما مبالغی هم اعتبار به عنوان تشویقی برای خرید این بخش در پروفایل شما لحاظ میگردد، برای قرارداد بستن با شاگرد به صورت مستقل میتوانید "نمونه قرارداد تدریس خصوصی" را بگیرید.

ثبت نام کنید و استاد همراه ما شوید

پاسخ پرسش های متداول شما

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school