استاد هستم و می خواهم در استادسلام تدریس خصوصی کنم

استادهستم
- اینجا شما، به عنوان معلم، دفتر آنلاین برای تدریس می‌سازید
- بیشتر درخواستهای سایت، معلم خصوصی هست: یا حضوری یا آنلاین (بعد از کرونا، درخواست تدریس آنلاین بیشتر شد)
- قیمت تدریس خصوصی حضوری و آنلاین را خودتان تعیین می کنید، تدریس آنلاین دارای تخفیف، نسبت به حضوری باشد، چون رفت و آمدی در کار نیست.
- همه ساعت‌های تدریستان در طول سال‌ها به همه در صفحه شما نمایش داده می‌شود و سابقه‌ای قابل اتکا و شفاف است
- هزینه را مستقیم از شاگرد خودتان دریافت می‌کنید (دریافتی سایت یا ماهیانه بر اساس نوع عضویت شماست یا با معرفی هر یک شاگرد هزینه 90 دقیقه از تدریس شما را می‌گیریم تا شاگردی بعدی بدرود😀)
- برای شروع همکاری، حتما این صفحه را خوب بخوانید، ببینید و بشنوید...
تلگرام استاد سلام اینستاگرام استاد سلام
ثبت نام کنید


(حتما بشنوید) راهنمای صوتی برای استادی که با ما همکاری می‌کند و یا قصد همکاری دارد
(حتما ببینید) راهنمای تصویری برای استادی که با ما همکاری می‌کند و یا قصد همکاری دارد
همین صفحه استاد هستم را تا انتها مطالعه کنید
 لطفا دقیق همه را بخوانید و گوش کنید و ببینید و مقایسه کنید
صفحه ثبت نام اطلاعات اولیه را پر کنید، 1 دقیقه
ثبت نام در سایت استادسلام به عنوان معلم خصوصی
فعال‌سازی پیامکی و احراز هویت، 1 دقیقه
یک عدد پیامک می‌گیرید که باید در کادر زیر وارد کنید
اطلاعات با موفقیت ثبت گردید
جهت تکمیل روند ثبت نام کدی را که دریافت کردید، وارد می‌کنید. فعالسازی با پیامک در استادسلام
احراز هویت در استادسلام احیانا اگر کد را دریافت نکردید، به ما ایمیل بفرستید.
حالا در ادامه وارد پروفایل می‌شوید، اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
تکمیل پروفایل و ورود اطلاعات حرفه‌ای، 10 دقیقه
تکمیل پروفایل معلم خصوصی و همکاری با استادسلام


در این بخش اطلاعاتی شامل : دروسی که تدریس می‌کنید, مدت زمان هر جلسه, قیمت تدریس خصوصی به ازای هر جلسه و ... را وارد می کنید. توجه داشته باشید در صورتی که تمایل به برگزاری کلاس آنلاین دارید حتما با زدن تیک آن آمادگی خود را به پشتیبانان سایت و شاگردان اعلام کنید. اگر محلی برای تدریس هم دارید و تمایل دارید کلاس فقط در محل شما برگزار شود تیک آن را هم فراموش نکنید. 
مقاله " چطور تدریس خصوصی کنم" را بخوانید، حتی اگر تجربه‌دار هم هستید بخوانید
مشاهده پروفایلی که ساختید
آگهی تدریس خصوصی
حالا در لیست استادها نمایش داده میشوید خودتان از دید یک متقاضی دکمه "مشاهده پروفایل" را بزنید و به پروفایل خود نگاه کنید هر میزان لازم است جزئیات بیشتر وارد کنید، ببینید آیا زمانی که رشته های تدریس خودتان را با استادهای دیگر می‌بینید، خودتان را انتخاب می‌کنید یا دیگران را و چرا حتما شما هم در رزومه خود اطلاعاتی دارید که برای برخی از کاربران ما جذاب باشد اگر ندارید حتما قیمت پایین انتخاب کنید تا بتوانید تجربه بیشتر کسب کنید و سابقه بیشتر داشته باشید همراه با نظرات مثبت.اگر باز نیاز به راهنمایی دارید با بخش "پشتیبانی اساتید" شماره تماس 02128428139 صحبت کنید.

حتما باید استان و شهر و اگر لازم باشد منطقه خود را وارد کنید (نباید منطقه‌های بالای شهر را بزنید به امید گرفتن شاگرد بیشتر چون هزینه رفت و آمد هم کم نیست و برایتان به صرفه نخواهد بود از همه مناطق شاگرد هست از همه مناطق!) میزان تحصیلات و سوابق خود را با جزئیات خوب، در بخش سابقه تدریس، وارد کنید، بعد از تکمیل پروفایل باید جهت خرید پکیج یا تهیه اعتبار و یا هر دو اقدام کنید (بسته به شهر محل تدریس شما و رشته ای که تدریس می‌کنید) هر چه می‌خواهید درباره کلاس آنلاین بدانید اینجاست


امکاناتی که استادسلام به شما می‌دهد:

 • ارتباط سریع و آسان با پشتیبان‌ها هم برای اساتید و هم شاگردان و والدین ازطریق تیکت، پیامک، تماس و نظرات (همه را یک به یک دقیق بررسی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم)
 • کسب درآمد از تدریس با فرمول درآمدی دقیق: اگر هر ماه دو شاگرد فقط بگیرید بعد از ۸ ماه حداقل ۱۶ شاگرد دارید با تدریس خوبتان امکان معرفی شاگردی دیگر از سمت خود این شاگردها نیز هست پس بعد از ۸ ماه حداقل ۱۵ شاگرد دارید که هر جلسه به طور متوسط اگر ۲۵۰ هزار تومان باشد و هر شاگرد هر هفته حداقل یک جلسه کلاس داشته باشد ماهیانه ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومان درآمد از تدریس کسب می‌کنید: با داشتن یک پکیج طلایی در رشته‌های پر جستجو و حداکثر هزینه‌ای که می کنید ماهیانه طبق مبالغ پایین همین صفحه است. 
  چرا ۸ ماه؟ این حداکثر زمان پیش فرض ماست با محاسبه ای بسیار منطقی ولی ممکن است ماه سوم و چهارم به این اعداد برسید: هر چه سابقه‌ی شما جذاب تر باشد.

 • اینجا، شما به عنوان استاد، دفتر کار مجازی و هرآنچه که برای تدریس حرفه‌ای نیاز است را دارید:
 1. تماس مکرر از شاگردان علاقمند فارسی زبان از هر کجای دنیا
 2. کلاس آنلاین رایگان و اختصاصی اسکای روم برای شما(حتی اگر شاگرد از طریق دیگری به جز سایت استاد سلام با شما مرتبط شده‌باشد)
 3. امکان تعریف دوره جهت ثبت‌نام شاگردان و برگزاری دوره در صفحه‌ی خود شما
 4. کسب درآمد از فروش جزوه و نمونه سوال تالیف خودتان
 5. نمایش سابقه‌های کاری و تدریس و تحصیل شما و فیلم معرفی شما و نمایش صفحه ی شما در موتورهای جستجو
 6. صفحه‌ای با نام شما با نظرات شاگردانتان (تک تک نظرات توسط پشتیبان‌های سایت به دقت بررسی و پیگیری می‌شوند)
 • معرفی فضای مناسب تدریس در صفحه اجاره کلاس‌ برای تدریس‌های حضوری 
 • باتوجه به در دسترس بودن سایت، پروفایل استادهای دارای پکیج تبلیغاتی نیزدرنتایج بالای گوگل در صدر لیست نمایش داده می‌شوند و این موضوع در برندینگ استاد تاثیر فوق‌العاده دارد.
 • چون شماره استادهای دارای پکیج در دسترس هست، فیلتر کردن راحت هست، ظاهر سایت خوب و قابل اعتماد هست نسبت به رقبا، احتمال اعتماد شاگرد به معلم هم در این سایت بسیار بالاست و شاگردان ایرانی ساکن خارج از کشور بسیار سایت را به گروه‌های خود معرفی کرده اند. برای این مهم و جلب اعتماد شاگردان تلاش فراوان در 10 سال شده است تا حقی از هیچ معلم یا شاگردی ضایع نشود و این اعتماد آنها کاملا به جا و دارای دلایل شناختی آنهاست.

خرید پکیج :

اگر درس‌های پر مخاطب مثل ریاضی و فیزیک و زبان و گیتار و پیانو و بدنسازی ... را تدریس می‌کنید و درتهران و شهرهای بزرگ هستید حتما پکیج بخرید، شماره شما وقتی پکیج دارید مستقیم در سایت به مخاطبان نمایش داده می‌شود، در طی زمانی که پکیج دارید هر تعداد تماس داشته باشید دریافتی از شاگردها برای شماست و سهم ما همان پکیجی است که در ابتدا تهیه کرده اید. به بیان دیگر 5 تماس یا 50 تماس در طی مدت پکیج تمامی دریافتی ها از شاگرد برای شماست. اگر راضی نبودید، مبلغ را برمی‌گردانیم، خیالتان راحت.

توجه داشته باشید:

 • ما شاگرد را به پروفایل شما می‌رسانیم بخش مهمی از جذب شاگرد طی تماس تلفنی با شما و شاگردان است. نحوه صحبت شما با شاگرد مهم است.
 • بازدید پروفایل شما برای ما مهم است پس طی دفعات متعدد به پروفایلتان سر نزنید تا آمار بازدید شما واقعی باشد.
 • به‌روز‌رسانی داشته باشید تا بالاتر دیده شوید. ممکن است در رشته شما تعداد اساتیدی که هم پکیج شما باشند زیاد باشد، پروفایلی بالاتر دیده می‌شود که به‌روزرسانی بیشتری طی روز داشته باشد. جهت اطلاع از نحوه به‌روزرسانی ها پس از تهیه پکیج پشتیبان با شما تماس خواهد گرفت و راهنمایی می‌شوید.
 • برای رشته‌های پر درخواست که تعداد اساتید با پکیج طلایی زیاد هست خرید پکیج برنزی و حتی نقره‌ای را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. چرا که شاگرد در بین اساتید با پکیج طلایی قطعا انتخاب می‌کند و سراغ اساتید با پکیج پایین‌تر نمی‌رود بنابراین توجه داشته باشید برای چه درسی قصد خرید پکیج دارید. به طور مثال برای رشته "ریاضی" این قضیه حکم می‌کند. خودتان وارد صفحه تدریس خصوصی ریاضی شوید و از دید شاگرد به پروفایل ها نگاهی بیندازید. ضمانت دریافت شاگرد شما تعداد اساتید پکیج دار زیادی است که با سایت درحال همکاری هستند.

با خرید پکیج چه اتفاقی می افتد:

هر شاگرد دوست دارد تا پروفایل شما را می‌بیند بتواند سریع با خودتان ارتباط بگیرید برای دیده شدن بیشتر و ارتباط مستقیم با شاگرد باید پکیج داشته باشید با خرید پکیج ستاره‌های پروفایلتون روشن می‌شوند و بالاتر از باقی اساتید دیده می‌شوید و شماره شما قابل نمایش است. پس منتظر تماس مستقیم شاگردها باشید. تمام هزینه دریافتی از شاگردانی که در مدت داشتن پکیج با شما هماهنگ می‌شوند از آن شماست. فقط مبلغ عضویت ماهانه پکیج را داده‌اید (پس درصدی نیستیم)
اگر بتوانید پکیج سه ماهه و یکساله بخرید بسیار به نفع شما خواهد بود چون هزینه کمتر به ازای هر ماه در مجموع پرداخت خواهید کرد. با خرید پکیج بالاتر از اساتید بدون ستاره، دیده می‌شوید. الویت نمایش پکیج ها اول پکیج طلایی – دوم پکیج نقره ای – سوم پکیج برنزی است.

خرید اعتبار:

اگر درسی خاص و کم‌مخاطب، تدریس می کنید مثل دروس تخصصی دانشگاه مثل زبان هلندی، مثل خیاطی و ... اعتبار بخرید. در تهیه اعتبار شما به ازای هر اعتباری که تهیه می‌کنید یک شاگرد از ما دارید. هر اعتبار یک شاگرد.

زمانی که شاگرد درخواست رزرو معلم خصوصی می‌دهد بدین معنی است که اساتید ما را نمی‌شناسد و ما را واسطه خودش با استاد قرار می‌دهد. پس بر اساس اعتبار، حالا به شما شاگرد می‌دهیم.

در پیامک ارسالی یک کد 5 رقمی وجود دارد که در صورتی که با شرایط شاگرد موافق هستید کد را به همان شماره پیامک می‌کنید. از این جا به بعد همه مراحل سیستمی اتفاق می‌افتد. زمانی که کد درخواست را بر می‌گردانید در صورتی که اعتبار داشته باشید سیستم شما را انتخاب‌ کرده و به شاگرد معرفی می‌کند.

در این مرحله هنوز از اعتبار شما کسر نشده. شاگرد وارد پروفایل شما می‌شود و از سابقه تدریس و سوابق تحصیلی شما آگاه می‌شود و اگر شما را تایید کند از اعتبار شما کسر می‌شود و شماره‌هایتان برای هم پیامک می‌شود . تمامی این اتفاقات در کمتر از 10 دقیقه می افتد. چرا که اصولا شاگردان خیلی منتظر نمی‌مانند.

توجه داشته باشید:

 • پروفایل خوبی داشته باشید و تمامی اصول را رعایت کنید. عکس مناسب داشته باشید و از سوابق کاری و تحصیلیتان، شفاف بنویسید. چرا که در مرحله انتخاب بین اساتید دیگر قرار می‌گیرید.
 • به درخواست سریع پاسخ دهید. از بین اساتیدی که اعلام آمادگی می‌کنند تنها شما معرفی نمی‌شوید و تنها اساتیدی که زودتر پاسخ می‌دهند معرفی می‌شوند.
 • ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که مبلغ اعتبار برای تعداد جلسات پایین زیاد است و برایتان به صرفه نباشد. برای کلاس‌های تا 2 جلسه، در پیامک با عنوان "کلاس رفع اشکال" به شما اعلام می‌شود. در اینگونه درخواست‌ها سهم ما حدود 30 درصد از کل مبلغ دریافتی شماست و همه اعتبارتان کسر نمی‌شود.
 • در صورتی که شاگرد فراموش کرد به پشتیبانان سایت اطلاع دهد که کلاس رفع اشکال می‌خواهد و با شما این قضیه را در میان‌گذاشت، وارد پروفایلتان شوید و در بخش بازگشت اعتبار ( تیکت ) به ما اطلاع دهید.
 • در صورتی که شاگرد کلاس را کنسل کرد باز هم در بخش بازگشت اعتبار برای ما تیکت بفرستید تا کل اعتبار را به پروفایل شما برگردانیم. یادتان باشد تنها در صورتی اعتبار برگشت می خورد که شاگرد کنسل کند. چون شما با آگاهی از شرایط شاگرد اعلام آمادگی کرده‌اید و در واقع حق یک استاد دیگر را از آن خود کرده‌اید.
 • مبلغ اعتبار در پروفایل شما باقی می‌ماند تا معرفی شاگرد رسما صورت بگیرد. پس جای نگرانی نیست و همین حالا اعتبار خود را شارژ کنید.
 • در صورت درخواست عودت وجه، تنها در صورتی وجه را باز می‌گردانیم که نام و نام خانوادگی شما با نام و نام خانوادگی شماره کارتی که اعلام می‌کنید یکسان باشد.

با خرید اعتبارچه اتفاقی پیش روی شماست:

این بخش مختص اساتیدی است که نمی خواهند شماره آنها قابل نمایش باشد و یا از خریدن پکیج نگرانند که مبادا پول بدهند و یک ماه بگذرد و چون رشته آنها کم‌درخواست است نتوانند شاگرد بگیرند. اگر مدرس دروسی هستید که خاص هستند و مخاطب کمتری دارند مانند خیاطی، زبان هلندی و بعضی از دروس دانشگاهی خوبست اعتبار بخرید. در این نوع معرفی مبلغ اعتبار را شارژ می‌کنید و ما به شما شاگرد می‌دهیم.

همانطور که شما رایگان تدریس نمی‌کنید ما هم در سایت خدمات رایگان برای شهرهای بزرگ نداریم. خرید پکیج‌های یکساله برنزی برای رشته‌های خاص به شدت پیشنهاد می‌شود (به‌صرفه و دارای بازدهی طولانی مدت)


راهنمای صفحه پروفایل را از فایل صوتی زیر خوب و با دقت بشنوید.
پکیج بخرم یا اعتبار

اینجا محل کسب و کار مستقل استاد است، صفحه پروفایل شما دفتر آنلاین تدریس شماست با شماره موبایل شما این دفتر کامل می‌شود و قابل بازدهی

با ثبت اولیه در سایت شما فقط ثبت نام کرده‌اید و در پروسه معرفی شاگرد هنوز قرار نگرفته‌اید. اساتید با تهیه اعتبار یا تهیه پکیج شاگرد دریافت می‌کنند. بنا به رشته‌ای که تدریس می‌کنید و شهری که هستید ممکن است به هر دو نیازمند باشید.


با خرید پکیج امکانات بیشتری را هم خواهید داشت.
آگهی تدریس خصوصی
نمایش شماره تماس شما برای همه نمایش شما در بالای لیست های جستجو ثبت تعداد بیشتر در رشته هایی که تدریس می‌کنید آپلود جزوه‌های بیشتر آپلود تعداد بیشتری فیلم و ثبت دوره‌های آموزشی بیشتر ساعات بیشتر برای استفاده رایگان از کلاس آنلاین امکان درج مطالب آموزشی در وبلاگ برای معرفی بهتر توانایی های شما اگر برای خرید پکیج احیانا مردد هستید با پشتیبانی اساتید تماس برقرار کنید
امکانات پکیج طلایی
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج ۱۰ رشته تدریس
بازدید خیلی بالا
احتمال بالا برای نمایش در بالای صفحه
امکان انتخاب ۱۰ منطقه
نمایش در لیست اساتید پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
درج ۱۰دوره آموزشی
درصد استادسلام از ثبت‌نام در کلاس گروهی که ثبت می‌کنید: ۸%
درصد استادسلام از فروش جزوه شما: ۱۰%
بسته کلاس آنلاین: ۱۰ شاگردی، نامحدود
امکان آپلود ۱۰فایل آموزشی
تعداد به‌روزرسانی ۷ مرتبه در روز
استاد ۷ ستاره
تخفیف در خریدهای مدت‌دار
هزینه پکیج طلایی
 • ۱ماهه ۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • ۲ماهه ۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان (۷روز رایگان)
 • ۶ماهه ۹,۶۴۰,۰۰۰ تومان (۲۸روز رایگان)
 • سالانه ۱۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان (۱۰۸روز رایگان)
امکانات پکیج نقره ای
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج 7 رشته تدریس
الویت نمایش و بازدید بالا
- - -
امکان انتخاب 7 منطقه
نمایش در لیست پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
درج ۷دوره آموزشی
درصد استادسلام از ثبت‌نام در کلاس گروهی که ثبت می‌کنید: ۱۰%
درصد استادسلام از فروش جزوه شما: ۱۵%
بسته کلاس آنلاین: ۵ شاگردی، نامحدود
امکان آپلود ۷فایل آموزشی
تعداد به‌روزرسانی ۵ مرتبه در روز
استاد ۵ ستاره
تخفیف در خریدهای مدت‌دار
هزینه پکیج نقره ای
 • ۱ماهه ۹۳۱ هزار تومان
 • ۳ماهه ۲,۵۰۴,۰۰۰ تومان (۹روز رایگان)
 • ۶ماهه ۴,۶۴۰,۰۰۰ تومان (۳۱روز رایگان)
 • سالانه ۸,۹۶۰,۰۰۰ تومان (۷۶روز رایگان)
امکانات پکیج برنزی
نمایش شماره تماس
ارتباط مستقیم با واتساپ استاد
درج 5 رشته تدریس
الویت نمایش و بازدید بالا
- - -
امکان انتخاب 5 منطقه
نمایش در لیست پیشنهادی
وبلاگ آموزشی فعال
درج ۵دوره آموزشی
درصد استادسلام از ثبت‌نام در کلاس گروهی، که ثبت می‌کنید: 13%
درصد استادسلام از فروش جزوه شما: ۲۰%
بسته کلاس آنلاین: ۵ شاگردی، نامحدود
امکان آپلود ۵فایل آموزشی
تعداد به‌روزرسانی ۳ مرتبه در روز
استاد ۳ ستاره
تخفیف در خریدهای مدت‌دار
هزینه پکیج برنزی
 • ۱ماهه ۵۰۶ هزار تومان
 • ۳ماهه ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان ( ۱۱روز رایگان)
 • ۶ماهه ۲,۳۷۰,۰۰۰ تومان (۳۹روز رایگان)
 • سالانه ۴,۵۷۵,۰۰۰ تومان (۹۴روز رایگان)
امکانات پکیج الماسی
همه امکانات پکیج طلایی
نمایش بنر هوشمند
تبلیغ فیلم‌های تدریس در سایتهای مرتبط
تعداد به‌روز‌رسانی ۱۰ مرتبه در روز
تبلیغ استاد در سایت‌های تبلیغاتی
تبلیغ استاد در شبکه‌های اجتماعی استادسلام
زمان اعتبار: ۳ ماه
بسته کلاس آنلاین: ۱۵ شاگردی، نامحدود
هزینه پکیج الماسی
 • سه‌ماهه ۱۰,۹۶۰,۰۰۰ تومان
چه پکیجی را بخرم؟ صفحه راهنمایی را بخوانید
اعتبار بخرید، بدون نمایش شماره، از سایت شاگرد بگیرید
آگهی تدریس خصوصی
خرید اعتبار معرفی شاگرد در استادسلام
بر اساس هزینه تدریسی که مشخص کردید، مبلغی اعتبار برای شما مشخص شده است با خرید این میزان اعتبار به شما یک شاگرد، معرفی می‌شود در این نوع معرفی، شاگردی که به تدریس منجر شود، مبلغ از اعتبار شما کسر می‌گردد مثلا استادی که 60 تا 80 هزار تومان برای 90 دقیقه هزینه تدریس مشخص کرده، باید اعتباری معادل 58 هزار تومان خریداری نماید البته بر اساس فعالیت‌های شما مبالغی هم اعتبار به عنوان تشویقی برای خرید این بخش در پروفایل شما لحاظ می‌گردد، برای قرارداد بستن با شاگرد به صورت مستقل می‌توانید " نمونه قرارداد تدریس خصوصی" را بگیرید.

ثبت نام کنید

پاسخ پرسش‌های متداول شما

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.