مدیر مدرسه هستم و مدرسه آنلاین نیاز دارم

مدیر محترم مدرسه
در دنیای امروز که با سرعت زیادی رو به دیجیتالی شدن پیش می رود، فناوری در زمینه آموزش نیز به عنوان یک ابزار مهم و تعیین کننده برای یادگیری بحساب می آید. یک مدرسه آنلاین دانش آموزان را عمدتا به صورت آنلاین و از طریق اینترنت آموزش می دهد. با مدرسه آنلاین، معلم ها می توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در مدرسه و کلاس، بسیاری از مباحث از آموزش حروف الفبا گرفته تا رسم نیم ساز زاویه را با استفاده از یک دوربین و از پشت صفحه مانیتور به دانش آموزان آموزش دهند و صد البته اشتیاق آن ها به تدریس و آموزش کم از معلمی که به صورت حضوری و با استفاده از تخته سیاه درس می دهد، ندارد.
هم چنین می توان گفت که شرکت در دوره ها و کلاس های آموزشی مدرسه آنلاین، به هیچ وجه محتوای آموزشی مورد استفاده دانش آموز و نحوه آموزش او را محدود نمی کند.
با توجه به ارتقاء امکانات پنل های آموزشی آنلاین نسبت به قبل، ما در مدرسه آنلاین استاد سلام در طول 4 سال گذشته سعی کرده ایم هرآنچه را که دغدغه ی اساتید و دانش آموزان بوده در نظر گرفته و به زبان دیجیتال آن را در پنل مدرسه آنلاین پیاده سازی نماییم. هم چنین علاقه و استعداد دانش آموزان در یادگیری و حضور در فضای مجازی ورود به این فضا را بسیار ساده تر کرده است و تنها نیاز به چند دقیقه آموزش دارد که گروه پشتیبانی ما عهده دار آن خواهد بود. 
علاوه بر این شما هم می توانید مانند برخی از مدارس و آموزشگاه ها که همیشه در صدد استقلال بیش تر و انجام فعالیت های فرا مدرسه ای هستند، با خرید پنل مدرسه آنلاین برای همیشه یک زیرسایت مستقل و مجهز برای خود داشته باشید. این پنل در کنار امکاناتی مانند:
امکان پرسش و پاسخ از اساتید بصورت زنده
 امکان مشاهده‌ی کلاس ضبط شده به صورت آفلاین
پشتیبانی مستمر مدرسه، اساتید و حتی دانش آموزان
 ارسال تکالیف و بررسی آن ها و امکان آزمون آنلاین...
 می تواند باعث درآمدزایی از طریق فروش جزوه و صندلی های کلاس ها و دوره های آنلاین مدرسه شما به افراد جدید در هرکجای ایران و حتی جهان باشد و مدرسه ی شما را به یک مدرسه ی بدون مرز مبدل کند. هم چنین شما می توانید با تکمیل اطلاعات لازم در پروفایل مدرسه آنلاین شخصی خود، در موتورهای جستجوی گوگل، در بهترین شرایط به دانش آموزان و اولیاء آن ها معرفی شوید. 
و... البته این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و برای اینکه در این شرایط بحرانی در کنار شما مدیران فرهیخته و خلاق و معلمان دلسوزتان باشیم، 500 نفر ساعت رایگان برای هر مدرسه یا دانشگاه جهت راه اندازی کلاس های آنلاینتان در نظر گرفته ایم. امیدواریم از این طریق بتوانیم همه روزه واحدهای آموزشی بیش تری را با دنیای بدون پیچیدگی و جذاب آموزش آنلاین آشنا کنیم.
برای خرید پنل مدرسه آنلاین، بسته های اعتباری و یا برای دریافت هدیه 500 نفرساعتی مدرسه آنلاین(ویژه مدارس و دانشگاه ها) با شماره تلفن 09037736939 تماس بگیرید.

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.