اردو مطالعاتی نوروز

اردوی مطالعاتی نوروز 99، فرصت طلایی شما برای پیشرفت،تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف!

اردو مطالعاتی نوروز99

چرا پیشنهاد ما برای اردوی مطالعاتی نوروز 99 با استادسلام بودن است؟

چرا عید و تعطیلات عید آن قدر اهمیت دارد و از آن به عنوان دوران طلایی نام برده می شود؟

چون در این زمان ها به دلایل مختلف، اغلب داوطلبان درس نمی خوانند و اگر داوطلبی در این زمان تلاش کند از سایرین به شدت جلو می افتد و نه تنها عقب افتادگی های خود را جبران می کند بلکه می تواند رتبه ی بسیار خوبی نیز در کنکور با معدل خوبی در امتحانات نهایی سال سوم بدست آورد. برای همین به این دوران، دوران طلایی گفته می شود. تعطیلات ظاهرا دوهفته ای و در اصل چهار هفته ای عید نوروز به دلایل زیر خیلی مهم است:
 • به کنکور و امتحانات نهایی خیلی نزدیک شده اید.(حدود 2 ماه) و خود این انگیزه ی بالاتری ایجاد می کند برای تلاش و کوشش(نزدیک شدن به هدف)
 • کلاس های مدرسه و آموزشگاه و فشار دبیران و مشاوران حذف می شود.
 • نه ماه تجربه ی درس خواندن، آزمون دادن(چه خوب چه بد)، دفتر برنامه ریزی(تکمیل کردن یا تکمیل نکردن)، تست زدن و نزدن دارید و با این تجربه خیلی بهتر می شود کار کرد.

ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی

چرا اردوی مطالعاتی نوروزی؟

شاید اینروزها برای شما که دانش آموز سال دوازدهم و در آستانه ی کنکور 99 هستید، این عناوین در سایت ها و صفحات آموزشی بیش از سایرین جلب توجه کند. عناوینی مثل: اردوی مطالعاتی نوروز 98، اردوی مطالعاتی نوروز دانشگاه تهران، مطالعاتی نوروزی دانشگاه شهید بهشتی، اردوی مطالعاتی نوروز 98 قلم چی، اردوی مطالعاتی نوروز 99 قلم چی، اردوی مطالعاتی نوروز98 اصفهان، اردوی مطالعاتی نوروز 98 گاج، و ده ها توصیه و عنوان دیگر... اما بیاد داشته باشید فردا و فرداها آبستن انتخاب امروز شماست... اردوی نوروزی استاد سلام با کوله باری از تجربه و دانش زمینه ساز تحقق آرزوهای بزرگ شما و در گرو اراده های آهنین و همت شماست... نوروزی متفاوت و آکنده از تلاش که یک عمر در خاطر ما و شما خواهد ماند...

اردو مطالعاتی چیست؟
اردو مطالعاتی نوروز

مگر در خانه نمی شود درس خواند؟ چرا در هیچ جای دنیا اردوی کریسمس یا عید پاک ندارند ولی در ایران هر روز یک سازی می زنند؟! دقیقا یکی از مشکلات نظام آموزشی ما همین است که با حفظ سنت ها (تعطیلات نوروز و ۱۳ بدر و تعطیلات مختلف) ساختار غربی را هم گرفته ایم و شده است آن چه که شده است!! یعنی در همه جای دنیا، تابستان تعطیل است، از مهر ترم اول شروع می شود سپس امتحانات و کریسمس و تعطیلات و پس از آن ترم دوم شروع می شود و امتحانات و تعطیلات تابستان!! ولی در ایران در وسط ترم دوم که تازه فرد موتورش روشن شده است، با تعطیلات حداقل ۱۳ روزه ی نوروز مواجه می شویم و هر چه رشته شده است پنبه می شود، برای همین از دیرباز برای این تعطیلات فکری می کردند فکری مانند اردوی مطالعاتی نوروز، که البته قدیمی ترینش می شود پیک شادی!! پس باید برای این تعطیلات به ظاهر ۲ هفته ای و در اصل ۴ هفته ای عید کاری کرد ...

کلا تجربه ی این چند سال نشان داده که در خانه نمی شود درس خواند!

همه ی کسانی که می خواستند در خانه درس بخوانند، اول خیلی با انگیزه و قوی شروع می کنند اما بعد از عید با قیافه ی شطرنجی و نادم و پشیمان بر می گردند !!! پس حواستان را جمع کنید شما از آن دسته نباشید. البته بوده اند کسانی هم که در همان خانه با برنامه ریزی دقیق و منظم روسفید شده اند اما یادتان باشد اگر شما جز آن دسته اید که از عملکردتان تا به امروز رضایت ندارید این فرصت طلایی را دیگر به آزمون و خطا سپری نکنید چون امتحانش مجانی نیست!!!

ما استاد سلامی ها بر این عقیده ایم که اردوی مطالعاتی نوروز برای داوطلبی که در خانه و در تعطیلات، شرایط مطالعه با کیفیت را ندارد و یا کسی که بدلیل کم کاری در ماه های گذشته یا عدم رضایت از عملکرد خود از ادامه ی مسیر، ناامید شده است، بسیار مفید است به شرط آنکه یک تصمیم جدی و محکم بگیرد.

بیاد داشته باشید فکر کردن به هدفی که برای خودتان در نظر گرفته اید، تحمل سختی راه رو برای شما آسانتر می کند حتی اگر آن چشم پوشی کردن از تعطیلات دلچسب نوروز باشد.

تعطیلات نوروزی فرصتی طلایی و تکرار نشدنی برای دانش آموزان پیش دانشگاهی است که می توانند فارغ از کلاس و مدرسه به مرور و بازخوانی مباحث بپردازند. چنانچه داوطلبی با تعهد بیشتر به اجرای برنامه ریزی مشاوری با تجربه در تعطیلات اقدام به مطالعه و جمع بندی دروس نماید، می توان به طور قطع و تضمینی گفت که این داوطلب جهش بسیار خوبی در بعد از عید خواهد داشت.

تعطیلات دوران طلایی برای داوطلبانی واقعا طلایی رنگ است که از این بازه ی زمانی مفید و عالی، برای پیشرفت در دروس ، تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، بهترین بهره را ببرند.

رایج ترین و احتمالاً مفیدترین اردوهای مطالعاتی هم اردوهایی هستند که توسط یکسری تیم های خاص و باتجربه برنامه ریزی و اجرا می شوند که در این مدل، تعدادی مشاور و ناظر به عملکرد دانش آموزان به همراه اساتید دروس مختلف حضور دارند که به بچه ها کمک می کنند با بیش ترین بازدهی و کمترین اتلاف وقت درس بخوانند، کلاس هایی هم برای رفع اشکال در این سیستم در نظر گرفته می شود. به این ترتیب کاملاً وقت و انرژی آن ها مدیریت می شود تا به هدفی که برای خود ترسیم کرده اند نزدیک تر شوند...

اردوی مطالعاتی نوروز، یک روش تست شده و قابل اطمینانه و یجورایی دوپینگ افراد جدی و مصمم هم هست که می توانند در تعطیلات با استفاده از این اردو، گوی سبقت را از بقیه رقبای خود بربایند...

یادتان باشد زمانی می توانید از سایرین جلو بزنید که زمانی که اکثریت آن ها درس نمی خوانند، درس بخوانید مانند تعطیلات تابستان، اواسط تا اواخر اسفند، تعطیلات نوروز و ...

ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی

چرا ما اردوی مطالعاتی نوروز مدارس را پیشنهاد نمی کنیم؟

معمولا در اردوی مدارس تعداد دانش آموزان کم است و همه با هم دوست هستند و احتمال اینکه از ظهر به بعد به جای درس خواندن استراحت کنند و برای هم خاطره تعریف کنند زیاد است. ضمن اینکه اردو یعنی قرار گرفتن در محلی به غیر ازمحل فعلی.

علاوه بر نظم و برنامه ریزی دقیق، در محیط دانشگاه انگیزه و دید جدیدی پیدا می کنید و با تعداد زیادی دانش آموز که از مدارس مختلف آمده اند و روش های مطالعه آن ها آشنا می شوید.

سوالی دارید؟با شماره 09037736939 خانم خوئی تماس بگیرید.

حالا چرا پیشنهاد ما برایاردوی مطالعاتی نوروز 99 همراهی با استادسلام است؟

اردو مطالعاتی نوروزی استادسلامبرنامه ی شخصی برای مطالعه در نوروز 99

هر دانش آموز باید برنامه ی خودش را داشته باشد و کار خودش را انجام دهد. نمی توان یک برنامه ی ثابت را به همه ی افراد ارایه کرد و توقع موفقیت داشت. درواقع فرمول کلی برای همه وجود ندارد. به همین دلیل ما برای هر فرد به صورت جداگانه یک جلسه ی مشاوره ی تک نفره خواهیم داشت و به او یک برنامه ی شخصی خواهیم داد. این برنامه یک برنامه ی 40 روزه است.(از دو هفته ی آخر اسفند تا آخر فروردین) اردوی مطالعاتی معمولاً برای هرکس با توجه به قابلیتهای شخص تعریف میشه و فرمول قطعی نمیشه براش تعریف کرد اما فرم کلی اون به همین ترتیبیه که براتون نوشتیم.

تاثیر محیط برای مطالعه نوروز

اردو باید در محیط جدیدی به جز مدرسه و اردوگاه باشد تا خود محیط ایجاد انگیزه کند و در طول مدت اردو دانش آموزان برای آمدن به اردو لحظه شماری کنند نه این که با اصرار اولیاء و دعوای مسؤلین در محل اردو حاضرشوند.

در اردوی استاد سلام شما در جمع رقبا و سایر داوطلبان منطقه ی خود قرار می گیرید و خود این باعث انگیزه ی بیش تر شما در افزایش ساعت مطالعه تان می شود.

ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی

سوالی دارید ؟با شماره 09037736939 خانم خوئی تماس بگیرید.

حضور افراد موفق و رتبه های برتر دراردوی مطالعاتی نوروز

حضور افراد موفق و رتبه های برتر کنکور و بررسی علل موفقیت و نحوه ی مطالعه ی آنها، جلوی بی انگیزگی های حضور در اردو را می گیرد یا به حداقل می رساند و روش مطالعه و از همه مهم تر تست زدن را اصلاح می کند.

اردو مطالعاتی نوروز

برنامه های اردوی مطالعاتی نوروز99

برنامه های انگیزشی در قالب سخنرانی، نمایش فیلم و حضوربهترین ها برای این که راندمان مطالعه را بالا ببرد و مانع خستگی یا اتلاف انرژی قابل پیش بینی شود. البته حضور در این جلسات اجباری نیست.


اردوی مطالعه نوروز 99 بدون کلاس های آموزشی

عدم حضور دبیران و عدم برگزاری کلاس! چون اردومطالعه نوروزی یعنی فرد به تنهایی درس هایش را بخواند و جمع بندی کند، مثل بستن بغچه قبل از سفر در زمان های قدیم، پس باید هر درس را بغچه بغچه بست و کنار گذاشت نه این که دبیر بیاید و دوباره درس بدهد و قوز بالای قوز بشود. پس اگر به اشکال برخوردیم چه کنیم؟! با کمک برخی از دبیران مطرح یا افراد با رتبه های برتر که هر کدام مسئول یک یا چند درس هستند، بلافاصله اشکال خود را بر طرف می کنیم و به روند جمع بندی ادامه می دهیم. به این ترتیب با یادگیری از هم سالانی که موفق بوده اند و در سال های اخیر کنکور داده اند از زمان خود بهترین استفاده را می بریم. (البته یازدهمی ها شاید نیاز به دبیر و تدریس داشته باشند.)

ضمنا حداکثر 15 نفر در یک کلاس 30 نفره و در میز و نیمکت و صندلی های جداگانه کنار هم مطالعه می کنند.


تعریف نظم و نظارت در اردوی مطالعه نوروزاستادسلام

در اردوی استاد سلام داوطلبان براساس یک برنامه مشخص و منظم، از ساعت 7 صبح تا 8 شب درس می خوانند و در بازه های زمانی مشخص شده(4 تا ربع ساعت) به استراحت می پردازند. کسانی که مایل باشند می توانند تا 10 شب هم به مطالعه ادامه دهند اما راس 10 شب زنگ اردو می خورد و می توانید برای استراحت و تجدید قوا به منزل بروید.

بازه های مطالعاتی یک ساعت و نیم است. نیم ساعت برای صبحانه و 40 دقیقه برای نهار و نماز در نظر گرفته شده است.
در طول این 10 روز نظم اردو به شدت کنترل می شود و زیر نظر است.


غذا، میان وعده و پذیرایی ما در اردوی مطالعه نوروز

برای وعده های غذایی می توانید غذایتان را از منزل با خودتان بیاورید. در اردو وسایل گرم کننده داریم و مشکلی بابت گرم کردن و ... ندارید. اما اگر نشد می توانید از غذای رستوران دانشگاه که کیفیت خوبی هم دارد استفاده کنید و یا از منوهای رستوران ها و آشپزخانه های مورد اعتماد که در اختیارتان می گذاریم سفارش دهید. البته اگر تصمیم ندارید از غذا و صبحانه ای که مامان ها درست کرده اند استفاده کنید ما پکیج کامل پذیرایی استاد سلام (شامل صبحانه، نهار، شام و میان وعده) را پیشنهاد می دهیم که هزینه اش برای 10 روز حدود 450 هزار تومن می شود. از 10 وعده صبحانه 8 وعده صبحانه گرم سرو خواهد شد و میان وعده ها شامل کیک و نسکافه و چای یا میوه و آب میوه خواهد بود.چای و آب جوش هم در محل های مشخص همیشه در اختیار شما است.


سرویس رفت و آمد و خوابگاه

سرویس رفت و آمد هر روزه به محل برگزاری اردوی مطالعه نوروزی، داریم.

برای شهرستانی ها و یا خانواده هایی که بدلیل مسافرت جهت اسکان فرزند خود نگرانند این مژده را می دهیم که یک خوابگاه مرتب و تحت نظارت برای فرزندتان در نظر گرفته شده است.

و ... نیمکت های مدرن، فضای آرام، تغذیه مناسب، نظارت همه جانبه، برگزاری همایش های انگیزشی با حضور مشاوران برتر کشور، مشاوره با رتبه های برتر کنکور سال های گذشته، رفع اشکال درسی شرکت کنندگان به صورت فردی و ... از مزایای اردوهای استاد سلام است.اردوی مطالعه نوروز99

چند توصیه ی مشاوره ای برای شرکت در اردوی مطالعه نوروزی:

چیزی که در طول سال های قبل و اردوهای مطالعاتی (اردوی نوروزی) گذشته ثابت شده این است که اگر بخواهید به شکلی که در طول سال(مدل فرسایشی) درس می خواندید، در عید هم ادامه بدهید، اوضاع خیلی خوب پیش نخواهد رفت و…. شاید بهتر باشد ازین به بعد هر مبحث را با تست پیش ببرید!

یعنی در مدت زمان یک ساعت و نیم(1:30) که مربوط به یک مبحث است، از آن مبحث ۳۰ تا تست بزنید ( در مدت ۴۵ دقیقه ) و بعد در مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت به بررسی و رفع اشکال سوالات بپردازید .

ثابت شده این روش، جزو بهترین روش ها برای مطالعه در اردوی نوروزی است. بعضی ها می گویند آقا ما بلد نیستیم چه طور تست بزنیم؟ مهم نیست شما تست بزن چه بلدی( دمت گرم!) چه بلد نیستی ( فدای سرت ). وقتی تست ها را رفع اشکال می کنی چیزهای زیادی یاد می گیری!

اگر این کار را همین طوری رها کنیم که وقت تلف کرده ایم ! اما ما به تدریج چند بار روی این مبحث بر می گردیم و تکمیلش می کنیم. اگر در برنامه اردوی نوروزی یک مبحثی هست که دبیرتان درس نداده و هنوز به آن نرسیدید، عیبی نداره استرس نگیرید ! به جای آن یک مبحث دیگر را بخوانید و یا تسلطتان را روی همون موضوع هایی که خوانده اید بیشتر کنید!

بخشی از قوانین اردوی نوروزی 99 استاد سلام و آخرین توصیه ها

قوانین اردوی نوروزی 99

 • نظم و سکوت را رعایت کنید و با دوستان خود زیاد صحبت نکنید.
 • با مسؤول خود همکاری لازم را به عمل آورید. (تحویل کارت، تحویل موبایل، حضور به موقع در محل مطالعه، عدم استفاده از موبایل و ... رعایت شؤونات دانش آموزی و ...)
 • یک بالش کوچک، پتوی مسافرتی، دمپایی و وسایل شخصی می توانید همراه خود داشته باشید.
 • در صورتی که پذیرایی نهار و میان وعده به عهده خودتان است لطفاً موارد زیر را رعایت کنید:

به جای آوردن : چیپس، پفک، لواشک و آلوچه که به جز ضرر خاصیت دیگری ندارند، تنقلات سالم مثل پسته،گردو، بادام، میوه های خشک و ... استفاده کنید و حتماً از میوه های فصل استفاده کنید. به جای سفارش فست فود ها ( انواع ساندویچ و پیتزا و... ) از منزل غذای سالم و ساده به همراه بیاورید.

 • با توجه به خواب آور بودن ماست و دوغ حتی الامکان از این مواد غذایی استفاده نکنید و به جای آن با خود سالاد بیاورید.
 • چای و آب جوش در محل های مشخص همیشه در اختیار شما است، لیوان شخصی از منزل به همراه داشته باشید، درصورت تمایل به مصرف نسکافه و .... می توانید با خود به همراه بیاورید و میل بفرمائید.
 • از آوردن غذای زیاد و میان وعده ی متعدد و خوراکی زیاد پرهیز کنید و با دوستان خود وقت طلایی را صرف خوردن و گپ زدن نکنید.
 • روز ۱۳ فروردین به دامان طبیعت بروید و استراحت کنید و از ۱۴ فروردین، طبق برنامه ی اردو کار جمع بندی دروس را به اتمام برسانید.

محل برگزاری اردوی نوروزی

دانشگاه تهران

دانشگاه شهید بهشتی

محل برگزاری اردو مطالعاتی نوروز 99 استاد سلام کجاست؟

امسال استاد سلام دو اردوی متفاوت را در دو محل مجزا برگزار می نماید. یکی در دانشگاه تهران و دیگری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

هزینه ی اردو مطالعاتی نوروز

همانطور که گفته شد 2 مدل اردو داریم که با هم تفاوت هایی دارند البته این تفاوت به معنای بهتر بودن یکی و بدتر بودن دیگری نیست بلکه تعداد خدمات ارائه شده در هرکدام با دیگری تفاوت هایی دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیش از ثبت نام می توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه ی اردوی مطالعاتی نوروز با پذیرایی در دو نرخ یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان و سه میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان است.(در صورتی که تمایل دارید از منزل با خودتان غذا بیاورید، هزینه ی پذیرایی از این عدد کسر می شود)

اگر گروه 3 نفره به بالا باشید شامل تخفیف 10 درصدی خواهید شد

مراحل ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروز99

ابتدا برای آشنایی بیشتر فرم ثبت نام اولیه را پر کنید.

ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی

سپس همکارها با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم و توضیحات کافی را به سمع و نظر شما برسانند.

 • اگر گروه 3 نفره به بالا باشید شامل تخفیف 10 درصدی خواهید شد.
 • تعداد 15 نفر اولی که در اردوی مطالعاتی نوروز ثبت نام می کنند هم تخفیف 10 درصدی دارند.

جهت واریز وجه هم می توانید به صورت آنلاین واریز را انجام دهید و هم می توانید به شماره حساب یا شماره کارت مدیر سایت واریز را انجام دهید و ثبت نام شما قطعی شود:

شماره کارت مدیریت 6219861031037871 به نام نغمه عقیلی فرد قمی نزد بانک سامان

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد اردو، جزئیات خدمات ارائه شده در اردو، نحوه ی ثبت نام و ... می توانید با سرکار خانم خوئی به شماره تلفن 09037736939 تماس بگیرید.

زمان برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز 99

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school