اردو مطالعاتی نوروز کجا و چگونه برگزار می شود

اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۳، فرصت طلایی شما برای پیشرفت، تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف!

اردو مطالعاتی نوروزی/ 2 تا 13 فروردین/دانشگاه تهران/ 7 صبح تا 10 شب

اردو مطالعاتی چیست؟

برخی از کنکوری‌ها می‌خواهند با دوست و هم مسیر خود در یک فضای خوب و آرام، دارای برنامه‌ریزی مطالعه، درس بخوانند، این افراد معمولا همه کار را خوب برنامه‌ریزی می‌کنند و نگرانند در تعطیلات نوروز و برنامه های خانوادگی و دوستانه نوروزی و معاشرت‌های فامیلی عید، اختلال در مطالعه و تست زنی و مرور درس ها ایجاد کند، بر همسن اساس به دنبال یک برنامه مطالعاتی منظم هستند که این اردوها با داشتن مشاوران خوب و همراهان مطالعه خوب و معلمین کنکور با تجربه این فضا را برایشان مهیا می نماید.

چرا ایام نوروز مهم‌ترین دوران مطالعاتی برای کنکور است؟

 1. شروع 40 روز پایانی ( شب کنکور اردیبهشت): چقدر تجربه کردید که شب امتحان، نتیجه‌ی امتحان را تغییر دادید؟ فروردین‌ماه هم، شب کنکور اردیبهشت‌ماه، است و ایام نوروز شروع این شب امتحانی طولانی و مهم! 
 2. استفاده‌ی بهینه از زمان در طول روزهایی که حس درس خواندن نیست… 18سال عادت به تفریح و عیددیدنی و … در این بازه ی حساس باعث می شود با دیدن اولین ماهی عید، در حال و هوایی متفاوت از کنکور قرار بگیرید چه برسد به حضور در شب نشینی ها!!! 
 3. مناسب ترین بازه ی زمانی برای جمع بندی مدرسه و کلاس ها و …متوقف شده و بهترین فرصت مطالعاتی برای جمع بندی دروس است. به ظاهر 10 روز است اما در واقع معادل 4هفته ی مطالعاتی عادی است. 
 4. آخرین فرصت جمع بندی با توجه به کنکور اردیبهشت ، تعطیلات نوروز آخرین زمان جمع‌بندی دروس و تمرین آزمون‌ های شبیه ساز است . اگر این زمان را از دست بدهید عملاً کنکور اردیبهشت از دست رفته است. 
 5. سبقت از سایر رقبا زمانی که دیگران درخوابند ! با توجه به تعطیلات همگانی ایام عید، سایر رقبا که در اردو شرکت نکرده اند، امکان مطالعه ی بالایی ندارند و حتی اگر درس بخوانند، چنانچه در سوالاتی دچار مشکل شوند و یا از نظر مشاوره ای دچار سردرگمی باشند، دسترسی به معلمین و مشاورین سخت بوده و باعث عقب افتادنشان می شود. 

برنامه‌ی مدون اردوی نوروزی 403/جمع‌بندی اصولی، کامل و جامع (40 روز) 

اردوی مطالعاتی آنلاین هم داریم با قیمت ۱۹۹۰۰۰۰ تومان


فـاز اول: تنها در خانه‌ی 1

با برنامه ی شخصی سازی شده با مشاور | 19 تا 28 اسفند/ 29 اسفند و 1فروردین استراحت و تفریح

فـاز دوم: ده روز حضور کامل در دانشگاه

دوره‌ی اول: 2 تا 6 فـــروردین ( 7فروردین : تعطیل / شرکت در آزمون قلم‌چی، بازیابی انرژی برای دوره دوم و…)

فـاز سوم: تنها در خانه‌ی 2

دوره‌ی دوم: 8 تا 12 فروردین (13 فروردین: تعطیل / و تفریح، 13به در و…) با برنامه ی شخصی سازی شده با مشاور | 14 فروردین تا کنکور اردیبهشت 


نگاهی به: ویژگی‌های مثبت اردوی مطالعاتی ۱۴۰۳ دکتر نکوئی و استادسلام 

اردوی نوروزی ۱۴۰۳ برای مطالعه


چرا دانش‌آموزان و خانواده‌های آگاه اردوی مطالعاتی ما را انتخاب می‌کنند؟ 

 1. تجربه ی بالا در برگزاری اردوهای مطالعاتی از سال77 تاکنون موسسه ی ما هر سال اردوی نوروزی برگزار کرده است و نتایج آن را می توانید از 30هزار دانشجوی ما، در دانشگاه های مختلف بپرسید. 
 2. مطالعه ی باکیفیت در شرایط استاندارد (در دانشگاه) لزوم محیط جدید نسبت به مدرسه و فضای آن و حضور در فضای دانشگاهی و کلاس ها و محوطه ی آن، انگیزه ی بسیار بالایی برای درس خواندن در دانش آموزان ایجاد می کند. 
 3. برنامه ی شخصی سازی شده با اولویت ABC در برنامه ی شخصی سازی شده به هر فرد با توجه به جدول روندنما و جدول ABC ، بالاترین درصد ممکن خود یا درصد آزمون ها انتخابی و تمرین می کند. 
 4. چهل روز (40) خدمات مشاوره و برنامه ریزی شخصی در جلسات مشاوره ی فردی، بعد از پرکردن روندنما، فرآیند مهندسی منابع با مشاورین خود انجام می دهید. ( انتخاب و اولویت بندی سرفصل ها و حذفی ها و …) 
 5. افزایش ساعات مطالعه طبق زمان بندی اجرایی اردو حضور از ساعت 7 صبح تا 22 شب در فضای اردوی مطالعاتی روزانه 14ساعت حضور در اردو / 11ساعت مطالعه باکیفیت چندین برابری 
 6. چندین جلسه کارگاه و همایش مشاوره ای و انگیزشی حفظ و بازیابی روحیه، کاهش استرس، خستگی و هدایت درست درطول حیاتی ترین دوره مطالعاتی نوروز 403
 7. ترک عادات مطالعاتی غلط زیر نظر مراقبین اردو شما بایستی تمام عادات مطالعاتی غلط خود را اصلاح کنید، عادات غلطی مثل : بلندبلند درس خواندن، راه رفتن در موقع درس خواندن، درازکش و درتخت و روی زمین درس خواندن و … (در ابتدای دوره ی 100 روزه تا کنکور) 
 8. رفع اشکال با رتبه های برتر سال های گذشته استفاده از تجربیات بی نظیر علمی و الگوی فکری افراد موفق؛ فرآیندی متفاوت از دبیر و مسیرهای کلیشه ای 
 9. ورزش صبحگاهی هوازی از فواید ورزش صبح‌گاهی در اردو می‌توان به افزایش سطح سروتونین و دوپامین، افزایش نشاط و کاهش کرختی، افزایش تمرکز و کاهش حواس پرتی و … اشاره کرد.
 10. کلاس های امتحان نهایی پایه ی دوازدهم با توجه به تاثیر 50 درصدی معدل در نتیجه‌ی کنکور سراسری ۴۰۳ ، می توانید در دوره ی دوم اردو (8 تا 12 فروردین) در کلاس های آمادگی امتحانات نهایی دروس عمومی شرکت کنید. ( ادبیات 4 / عربی 4 / سلامت 4 / هدایت 4) 
 11. کلاس های امتحان نهایی پایه ی یازدهم با توجه به تاثیر 60 درصدی معدل 3 سال متوسطه ی دوم در کنکور سراسری 1403 به بعد، می توانید در دوره ی دوم اردوی نوروزی (8 تا 12 فروردین) در کلاس های آمادگی امتحان نهایی دروس شرکت کنید. (ادبیات 4 / عربی 4 / ریاضی 6 / فیزیک 6)
و ... نیمکت های مدرن، فضای آرام، تغذیه مناسب، نظارت همه جانبه، برگزاری همایش های انگیزشی با حضور مشاوران برتر کشور، مشاوره با رتبه های برتر کنکور سال های گذشته، رفع اشکال درسی شرکت کنندگان به صورت فردی و ... از مزایای اردوهای استاد سلام است.

هزینه ی اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۳:

قیمت با تخفیف ثبت‌نام زودهنگام: 9000000
قیمت اصلی: 10000000
اگر گروه 3 نفره به بالا باشید شامل تخفیف 10 درصدی خواهید شد.

مراحل ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروز1403

ابتدا برای آشنایی بیشتر فرم ثبت نام اولیه را پر کنید.


 سپس همکارها با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم و توضیحات کافی را به سمع و نظر شما برسانند. 

در صورت تمایل می‌توانید به انتخاب خودتان تنها در 1دوره ثبت‌نام کنید که هزینه‌ هم نصف می‌شود. 


همچنین می توانید در اردوی مطالعاتی آنلاین شرکت کنید


(5 روز اول یا 5 روز دوم) اگر گروه 3 نفره به بالا باشید شامل تخفیف 10 درصدی خواهید شد. 
جهت واریز وجه هم می توانید به صورت آنلاین واریز را انجام دهید و هم می توانید به شماره حساب یا شماره کارت مدیر سایت واریز را انجام دهید و ثبت نام شما قطعی شود: شماره کارت مدیریت 6219861031037871 به نام نغمه عقیلی فرد قمی نزد بانک سامان در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد اردو، جزئیات خدمات ارائه شده در اردو، نحوه ی ثبت نام و ... می توانید با شماره تلفن 09037736939 خانم حقی تماس بگیرید. زمان برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز 1403 2فروردین 1403 تا 12 فروردین هر روز از ساعت 7 صبح تا 10 شب 

اردوی مطالعه نوروز 1403

موفقیت شما آرزوی قلبی ماست، چه در اردوی مطالعاتی نوروز امسال استادسلام باشید و چه در تنهایی درس بخوانید، دوست داریم شما از هر کجای ایران که هستید در مسیر هدف نهایی و سعادتمندی خویش به درستی پیش روید و ما فقط با دیدن نیازهای شما و مخاطبانمان متوجه نیازهای مطالعه نوروز شدیم و علاقه مند به فراهم آوری بهترین اسباب شدیم، اگر هر سوالی و هر نیازی به مشورت هست با شماره 09037736939 تماس بگیرید.

پیشنهاد ویژه استاد سلامی ها:
اردویمطالعاتی نوروزی 403


اردوی مطالعاتی نوروز 1403 استادسلامثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروزی


اردوی مطالعاتی نوروزی ۴۰۳ با استادسلام
اردو مطالعاتی نوروز 1403 از همین حالا در مسیر برگزاری قدم های اصلی را برداشته و با بیشتر شدن شاگردان کیفیت برگزاری این مهم بهتر و بهتر خواهد شد. برای تفذیه هم در حال جستجو و مشاوره هستیم با ما هم مسیر شوید تا همت خود را کنار افرادی کنکوری مانند خودتان تقویت کنیم و بهترین نتیجه را به دست آرید.
اردو مطالعه عید مسیر مطالعه شما را آنقدر مرتل می کنند که هرکز عذلب وجدانی برای هدر دادن نوروز آنهمه با اینهمه تعطیلات فراوان در فروزدین 1403 نداشته باشید.

برنامه اردو مطالعاتی آنلاین 

 • ۴۰ روز برنامه مطالعاتی آنلاین
 • برنامه ریزی درسی برای شخص شما
 • ۱۰ تماس با گروه مشاوره و پشتیبانی
 • بررسی بودجه بندی سوالات هر مبحث درسی
 • ایجاد برنامه شبیه سازی مطالعه
 • داستان تغییر و برنامه مدیتیشن
 • آزمون ۷ فروردین
 • اگر آزمون را خراب کردی چه کنی؟!
 • کنترل هوش هیجانی
قیمت اردوی نوروزی آنلاین، ۱۹۹۰۰۰۰ تومان است. برای ثبت نام با شماره ۰۹۰۳۷۷۳۶۹۳۹ تماس بگیرید.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.