تدریس خصوصی و معلم خصوصی شیمی

معلم با تجربه تدریس خصوصی شیمی  و کلاس خصوصی شیمی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی شیمی و مدرسین تدریس شیمی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس شیمی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس شیمی

تدریس شیمی دهم آنلاین یا حضوری در استادسلام

تاریخ شیمی یک تاریخ جالب و چالش برانگیز است. شیمیدانان اولیه اغلب عمدتاً با دستیابی به یک هدف یا محصول خاص انگیزه داشتند. ساخت عطر و صابون نیاز به تئوری زیادی نداشت، فقط یک دستور پخت خوب و توجه دقیق به جزئیات لازم داشت هیچ روش استانداردی برای نامگذاری مواد وجود نداشت با این حال، این علم در طول قرن‌ها توسعه یافت.
در قرن هشتم پس از میلاد، جابر بن حیان، منجم، فیلسوف و دانشمند مسلمان، یکی از اولین کسانی بود که از روش‌های علمی برای مطالعه مواد استفاده کرد. او که با نام لاتین شده خود، گبر نیز شناخته می‌شود، به عنوان «پدر این علم» شناخته می‌شود. تصور بر این است او نویسنده 22 طومار است که روش‌های تقطیر، تبلور، تصعید و تبخیر را توصیف می‌کند. او آلمبیک را اختراع کرد، وسیله‌ای که برای تقطیر و مطالعه اسیدها استفاده می‌شود. او همچنین یک سیستم طبقه بندی شیمیایی اولیه را با استفاده از خواص موادی که مطالعه کرده بود، توسعه داد.
این علم همه جا هست!
مهم نیست کجا هستید، این علم، در اطراف شماست و هر روز بر آنچه که می‌بینیم، می‌شنویم و لمس می‌کنیم تأثیر می‌گذارد. دانستن این علم، درک کاملاً جدیدی از نحوه عملکرد جهان ما را آشکار می‌کند. هر چیزی که ماده داشته باشد به اجزای سازنده شیمیایی تجزیه می‌شود. اگر این دروس وجود نداشت، نمی‌فهمیدیم که چرا برگ‌ها در پاییز تغییر رنگ می‌دهند و یا غذا چطور تولید می‌شود.
همچنین همیشه برخی از واکنش‌های شیمیایی وجود دارد که به روشی بر ما تأثیر می‌گذارد. به جرات می توان گفت که بدون آن دنیا مکان مرموزتری خواهد بود.
این درس از مباحث مهم و تاثیرگذار در پایه دهم است و در کلاس دهم، در رشته ریاضی و تجربی از 4 بخش تشکیل شده است.
بخش اول کیهان زادگاه هستی بوده و و مفاهیم پایه‌ای را در بر می‌گیرد. افرادی که قصد کسب رتبه مناسب در کنکور را دارند این مبحث را مدنظر قرار دهند.
پیشنهاد می‌شود از سال دهم به بعد، مباحث این درس را حفظ نکنید و سعی در یادگیری پایه‌ای آن داشته باشید. برای یادگیری پایه‌ای و اصولی سایت استاد سلام کنار شماست.
در سایت استاد سلام می‌توانید معلم خصوصی شیمی پیدا کرده و سطح خود را بالاببرید.
اینجا مدرس شیمی آنلاین و حضوری وجود دارد. با انتخاب نوع کلاس خود می‌توانید اقدام به ثبت درخواست جهت معلم خصوصی شیمی دهم نمایید.
شما می‌توانید کلاس خصوصی را هم به شکل حضوری و هم به شکل آنلاین داشته باشید. برای کلاس حضوری استادی معرفی که به منطقه شما نزدیک باشد.
بخش دوم کتاب کلاس دهم ردپای گازها نام دارد. در این فصل مباحث حفظی بوده و در خصوص خواص گازها می‌باشد از این مبحث نیز برای یادگیری غافل نشوید.
در این فصل به شکل خلاصه مباحث مربوط به اسید و باز نیز بیان شده است.
فصل سوم از درس کلاس دهم آب، آهنگ زندگی نام دارد. در این فصل مباحثی همچون ppm، درصد جرمی، مولاریته و انحلال پذیری مورد بررسی قرار گرفته است، فصل سوم یکی از سنگین‌ترین مباحث این درس در کلاس دهم هست که بسیاری از داوطلبان کنکور در پاسخ به سوالات آن در کنکور دچار اشتباه می‌شوند. پس لازم بوده دقت کافی در خصوص مطالعه این درس صورت گیرد.
برای یادگیری این درس در پایه دهم روش‌های متفاوتی وجود دارد. یکی از این روش‌های یادگیری، استفاده از کتاب کمک درسی است.
در کنار بهره گرفتن از کتاب‌های درسی و کمک درسی پیشنهاد می‌شود از کتاب‌های غیر درسی نیز بهره گرفته شود.
یکی از این کتاب‌ها، کتاب شیمی چیست؟ اثر پیتر اتکینز است. در این کتاب چشم افراد به روی جهان شگفت‌انگیز گشاده می‌شود.
این کتاب، جهان را از چشم یک شیمیدان نشان می‌دهد. همچنین نحوه اندیشیدن شیمیدان‌ها نیز در این کتاب بیان شده است.
علاوه بر این در این کتاب بیان می‌شود که چگونه شیمیدان، یک ماده را آشکار می‌سازد.
اتکینز در این کتاب استدلال می‌کند که قوانین و اثرات بین موارد، زیر ساخت جهان بوده و چیزی در زندگی نیست که این علم در کار آن نباشد و یا بر پایه مواد شیمیایی نباشد.
همچنین دانش‌آموزانی که دوست دارند با اصول این مهارت بیشتر آشنا شوند می‌توانند کتاب اصول شیمی دامیز را مطالعه نمایند. این کتاب از مجموعه کتاب‌های علمی و شناخت مفاهیم این درس است. این کتاب شامل پیوندها و واکنش‌های شیمیایی بوده و مفاهیمی همچون بازها و اسیدها و تمام اطلاعات ضروری در خصوص آنرا که دانش‌آموزان با آن سروکار دارند، در برمی‌گیرد. و مرجع مناسبی برای والدینی است که قصد دارند این مباحث را به فرزندان خود بیاموزند.
امکان تهیه نسخه الکترونیک کتاب‌های معرفی شده نیز برای افراد وجود دارد. شما می‌توانید این کتاب‌ها را به صورت الکترونیکی با قیمت بسیار مناسب‌ تر از نسخه چاپی تهیه نمایید.

معلم خصوصی شیمی یازدهم آنلاین یا حضوری در استادسلام

در کلاس یازدهم، این درس، برای داوطلبان ریاضی و تجربی، از دروس تخصصی مهم است. این درس تاثیر فراوانی در کنکور داشته و اهمیت فراوانی در رشته قبولی در دانشگاه دارد.
کتاب این در در کلاس یازدهم از سه بخش اساسی تشکیل شده است:
 • فصل اول: قدر هدایای زمین را بدانیم
 • فصل دوم: در پی غذای سالم
 • فصل سوم: پوشاک، نیازی پایان ناپذیر
در فصل قدر هدایای زمین را بدانیم، دانش‌آموزان با زمین به عنوان خانه خود آشنا می‌شوند.
در تدریس فصل دوم کلاس یازدهم نیز دانش‌آموزان به اهمیت غذای سالم پی برده و تاریخچه غذای انسان‌ها را می‌آموزند. در این فصل با پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی آشنا شده و در می‌یابند این مواد را از چه غذاهایی دریافت کنند. همچنین نقش غذا در بدن از دیگر مباحث مهم در این بخش است.
در فصل سوم دانش‌آموزان با پوشاک و تاریخچه آن آشنا شده و به بررسی انواع پوشاک پرداخته می‌شود. همچنین در این فصل انواع الیاف‌ها بیان شده و دانش‌آموزان با تمامی مواد تشکیل‌دهنده پوشاک آشنا خواهند شد.
در کتاب یازدهم دانش‌آموزان با تکالیف و تمرین‌ آشنا شده و به شکل موثری با آن ارتباط خواهند گرفت.
درکنار کتاب درسی بسیاری از افراد از کتاب کمک درسی، جهت مطالعه استفاده می‌کنند. کتاب‌های کمک درسی در کنار کتاب درسی نقش بسیار تاثیرگذاری دارد.
کتاب‌های تست کمک درسی، باعث می‌گردد تا دانش‌آموزان با دقت بالاتری مطالعه کرده و بر تمام بخش‌ها مسلط شوند. کتاب‌های تست کنکور این درس، کمک زیادی به داوطلبان خواهد کرد.
در کنار کتاب‌های کمک درسی، برخی دانش‌آموزان معلم خصوصی شیمی را برای تسلط بیشتر انتخاب می‌کنند.
یک معلم خصوصی خوب شیمی برای کنکور، می‌تواند به دانش‌آموز روش‌های تست زنی را آموزش دهد. سایت استاد سلام دارای اساتید مناسب و حرفه‌ای برای آموزش خصوصی شیمی می‌باشد.
اساتید استاد سلام در زمینه کنکور و تست‌زنی نیز فعال بوده و اینجا بهترین معلم آنلاین شیمی را می یابید، برای دسترسی به دبیر شیمی کافی است وارد سایت استاد سلام شده و درخواست خود را ثبت کنید.
تعداد سوالات این درس در کنکور برای داوطلبان تجربی 35 سوال بوده و زمان پاسخگویی به این این سوالات 35 دقیقه می‌باشد و برای داوطلبان گروه ریاضی نیز به همین شکل می‌باشد.
اگر بخواهیم دقیق‌تر به مباحث کنکور نگاه کنیم در این درس برای مقطع یازدهم رشته تجربی 4 سوال از فصل قدر هدایای زمین را بدانیم، 4 سوال از مبحث در پی غذای سالم و 6 سوال از مبحث پوشاک، نیازی پایان ناپذیر برای کنکور در نظر گرفته شده است.
پس اینطور به نظر میرسد دانش‌آموزان رشته تجربی باید به مبحث پوشاک، نیازی پایان ناپذیر توجه ویژه‌ای داشته باشند.
بودجه‌بندی کلاس یازدهم برای داوطلبان رشته ریاضی بدین شرح است:
 • 4 سوال از فصل قدر هدایای زمین را بدانیم
 • 5 سوال از فصل در پی غذای سالم
 • 4 سوال از پوشاک، نیازی پایان ناپذیر
دااوطلبان کنکور ریاضی باید به فصل در پی غذای سالم توجه ویژه داشته باشند.
داوطلبان کنکور باید توجه زیادی برای انتخاب معلم شیمی داشته تا بتوانند درصد مناسبی را در این درس کسب کنند.

استاد شیمی و نحوه مطالعه دهم

این درس باید توسط دواطلبان کنکور جدی گرفته بشود تا نتایج مناسبی گرفت. داوطلبان کنکور باید برای مطالعه این درس برنامه ریزی منظم و دقیقی داشته باشند. با برنامه ریزی دقیق، مطالعه مناسب در کنار معلم خوب، دانش‌آموزان موفق به کسب درصد بالا از این درس در کنکور خواهند شد.
نحوه مطالعه توصیه شده توسط دبیر شیمی دهم بنا به شرایط هر فرد متفاوت می‌باشد اما در حالت کلی در ابتدا فهم اصولی و پایه‌ای در مرحله اول قرار دارد. دانش‌آموزان باید تلاش کنند در کلاس شیمی تمام خواس خود را به درس داده و یادداشت برداری کنند. در مرحله بعد مرور درس نیز بسیار مهم است تا مطالب دریافت شده در ذهن تثبیت گردد. در طی روز ساعاتی را برای مرور مطالب در نظر بگیرید. همچنین یادگیری تکنیک تست زنی برای هر دانش‌آموز کنکوری ضروری است بهره گیری از معلم خصوصی و مطالعه جزوه های خوب شیمی از معلم شیمی مطرح است که به دانش‌آموزان کمک شایانی می‌کند.

معلم خصوصی شیمی دوازدهم آنلاین یا حضوری در استادسلام

تسلط بر این درس در مقطع دوازدهم، برای دانش‌آموزان کنکوری نقشی حیاتی ایفا می‌کند، توصیه می‌شود دانش‌آموزان از تدریس شیمی با یک دبیر خوب، جهت آمادگی در کنکور بهره ببرند.
هزینه کلاس خصوصی شیمی و مهارتهای هر استاد خصوصی شیمی دوازدهم را به راحتی در سایت استاد سلام بررسی کنید. این درس را با بهترین دبیر شیمی آنلاین در استاد سلام به شکل حرفه‌ای بیاموزید.
بنا بر شرایط خود می‌توانید در کلاس‌ آنلاین شیمی و یا حضوری شرکت کنید.
هر یک از کلاس‌های آنلاین و حضوری مزایای خاص خود را دارد. شما با شرکت در کلاس‌ خصوصی آنلاین شیمی می‌توانید در وقت و هزینه به شکل موثری صرفه جویی کنید.
امروزه این کلاس ها با کیفیتی بالا تشکیل شده و بازدهی بالایی از آنها مشاهده می‌شود.
همچنین شرکت در کلاس حضوری نیز مزایای خاص خود را دارد با شرکت در این کلاس‌ها شما ارتباط چهره به چهره با استاد خواهید داشت و برخی افراد یادگیری بهتری در کلاس‌های حضوری دارند.
مباحث زیر در کلاس دوازدهم می‌باشد:
 • فصل اول: ملکول‌ها در خدمت تندرستی
 • فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه
 • فصل سوم: جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
 • فصل چهارم: راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر
یکی از کتاب‌های کمکی جهت مطالعه این درس، مرور سریع همه نکات نوشته حامد اسماعیلی می‌باشد.
در جزوه شیمی تیزهوشان و جزوه شیمی المپیاد و جزوه های کلاس دوازدهم، از همین سایت تدریس شیمی و تمام نکات درسی کلاس دوازدهم بیان شده و از زیاده‌گویی و حاشیه پردازی پرهیز شده است.
دانش‌آموزان می‌توانند به شکل ساده‌ای مطالب کلاس دوزادهم را از طریق این کتاب فرا بگیرند این کتاب برای آزمون‌های جمع‌بندی بسیار مناسب است.
نسخه الکترونیکی این کتاب با قیمت بسیار مناسب در دسترس قرار دارد. کافی است نام کتاب را جستجو کنید.
در راستای آشنایی با ملکول‌ها نیز دانش‌آموزان در کنار کتاب درسی خود می‌توانند کتاب ملکول‌ها علائم حیات نوشته فیلیپ بال را مطالعه نمایند.
مطالعه کتاب‌های غیردرسی کمک زیادی به فهم و یادگیری شیمی دبیرستان می‌کند. کتاب فیلیپ بال به افراد غیرمتخصص امکان میدهد تا از اجزای سازنده ماده دیدگاهی بدست آورند.
این کتاب به افرادی که به دنبال شناخت عالم هستی هستند، پیشنهاد می‌گردد.
مطالب کلاس دوازدهم ازین درس، در کنکور، اهمیت بالایی دارد. داوطلبان گروه تجربی باید این درس را به خوبی مطالعه کرده و تست بزنند.
در کنکور تجربی از فصل ملکول‌ها در خدمت تندرستی 3 سوال از فصل آسایش و رفاه، 4 سوال و از فصل جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری 4 سوال و از فصل راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر 2 سوال در کنکور می‌آید.
این بودجه بندی برای داوطلبان گروه ریاضی بدین شکل است:
از فصل ملکول‌ها در خدمت تندرستی 3 سوال از فصل آسایش و رفاه در سایه 3 سوال و از فصل جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری 2 سوال و از فصل راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر 3 سوال در کنکور می‌آید.
برای موفقیت در کنکور لازم است به بودجه بندی توجه کرده و همچنین از اهمیت کتاب‌های درسی و غیر درسی نیز غافل نشوید.
با معلم خصوصی و تدریس خصوصی شیمی کنکور، مطالعه کتاب‌های درسی و کتاب‌های کمک درسی و حتی کتاب‌های غیر درسی مرتبط با همین درس، شما خواهید توانست درصد مناسبی در کنکور کسب کنید.

هزینه معلم خصوصی شیمی

سوال زیر در سایت ما و در همین صفحه تقریبا یکی از مهمترین مسائل هستٰ تدریس خصوصی شیمی ساعتی چنده؟
خبر خوب آنکه قیمت بسیار متنوع هست و معلم ها بر اساس اصول مختلفی قیمت برای تدریس خود تعیین می کنند، حتی استادیار و یا استاد شیمی دهم و یا معلم شیمی زن یا مرد می بینید. قیمت تدریس خصوصی شیمی از ساعتی 120 تومان برای تدریس آنلاین هست تا یک جلسه 90 دقیقه ای، حدود 1 میلیون تومان برای تدریس شیمی به انگلیسی، برای آمادگی آزمونهای مهم این درس در کشورهای دیگر و یا شیمی برای imat و یا شیمی تضمینی و معلم شیمی کنکور. اساتید زیادی در همین صفحه پیدا می کنید، که تدریس شیمی دانشگاه دارند، از ترکیبات مواد و تجزیه و مواد و فیزیک و بیوشیمی می دانند و اگر جزو آن دسته از دانشجو ها هستید که دیر به کلاس می رسید، اینجا استاد مناسب سریع برایتان تدریس می کند ولی معلم شیمی برای تقلب در امتحان نداریم!

معرفی شیمیدانان معروف دنیا:

Joseph Priestley (1733–1804)
جوزف پریستلی علاوه بر فیلسوف، نظریه‌پرداز سیاسی و روحانی مخالف، اولین دانشمندی بود که اکسیژن را کشف کرد. در آگوست 1774، پریستلی چیزی را «هوا» نامید که کاملاً جدید به نظر می‌رسید.. تا مارس 1775 او آزمایشاتی در مورد این هوای جدید انجام داد.
پریستلی موش‌ها را در یک ظرف در بسته پر از هوای جدید قرار داد و دریافت که آنها می‌توانند بیشتر از هوای معمولی زنده بمانند. پریستلی اگرچه در آن زمان نمی‌دانست، اما اکسیژن را کشف کرده بود.‌
Louis Pasteur (1822–1895)
پاستور علاوه بر کشف میکروبیولوژی، فرآیند واکسیناسیون را کشف کرد. او ثابت کرد که برخی از بیماری‌ها توسط میکروارگانیسم هایی ایجاد می شوند که در بدن تکثیر می‌شوند و اگر این میکروب‌ها ضعیف شوند و باقی بمانند بدن در برابر بیماری مقاومت ایجاد می‌کند.
Alfred Nobel (1833–1896)
اگر معتبرترین جوایز جهان آکادمیک به نام شما اعطا می‌شود، منصفانه است که بگوییم شما یکی از بزرگترین ذهن‌ها در رشته خود هستید. گذشته از مهارت‌های زبانی استثنایی (او به چهار زبان خارجی تسلط داشت)، آلفرد نوبل شیمیدان بسیار موفقی بود که به خاطر اختراع دینامیت، که از نظر تاریخی برای انفجار تونل‌ها، ساخت راه آهن و ساخت جاده‌ها بسیار مفید بود، اعتبار داشت.
با توجه به استفاده گسترده از دینامیت، نوبل ثروت زیادی جمع کرد. او در وصیت نامه خود خواسته است که از ثروتش برای اهدای جوایز سالانه در زمینه‌های شیمی، فیزیک، پزشکی، ادبیات و صلح استفاده شود و بعداً جایزه ای برای اقتصاد به آن اضافه شد. امروزه جوایز نوبل نشان موفقیت در این زمینه‌ها هستند.
Dmitri Mendeleev (1834–1907)
در سال 1869، دیمیتری مندلیف اولین جدول تناوبی را منتشر کرد، سیستم تناوبی مندلیف، که عناصر شیمیایی را به ترتیب وزن اتمی آنها مرتب می‌کرد. پس از مرتب شدن، ترتیب عناصر گروه بندی‌های واضحی را نشان می‌دهد که در آن ویژگی‌های مشابه نمایش داده می‌شوند.
هرکسی که جدول تناوبی را مطالعه کرده باشد، این گروه ها را می‌شناسد،. از آنجایی که بسیاری از عناصر هنوز کشف نشده بودند، جدول مندلیف دارای چندین شکاف بود. اما ماهیت آن به این معنی بود که او می‌توانست ویژگی‌های عناصر از دست رفته را به دقت پیش‌بینی کند.
Marie Curie (1867–1934)
ماری کوری یکی از مشهورترین نام‌های علم است. مسلماً این تا حدودی به دلیل خیریه‌ای است که به نام او تأسیس شده است، اما دستاوردهای او در این علم نیز شایسته قدردانی است. در سال 1903 کوری اولین زنی بود که برنده جایزه نوبل فیزیک شد. در سال 1911، پس از برنده شدن جایزه نوبل شیمی، کوری اولین کسی بود که برنده دو جایزه نوبل شد. او تنها فردی است که دو جایزه نوبل را در چندین علم دریافت کرده است.
کوری برای کسب این شناخت، پلونیوم و رادیوم را کشف کرد و جایزه نوبل سال 1911 برای جداسازی رادیوم و ترکیبات آن اعطا شد. او همچنین به دلیل معرفی فناوری اشعه ایکس و رادیوم در پزشکی شناخته شده است.
Alice Ball (1892–1916)
اولین درمان موفق جذام توسط آلیس بال در اوایل قرن بیستم ایجاد شد. او در دانشگاه واشنگتن و کالج هاوایی تحصیل کرد و اولین زن آفریقایی تبار و اولین زنی بود که مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی گرفت.
روش او برای درمان بیماری، علائم جذام را کاهش داد و در نتیجه هزاران بیمار از مراکز درمانی در سراسر جهان مرخص شدند. بال در سن 24 سالگی به طرز غم انگیزی درگذشت و شش سال پس از مرگ او نگذشته بود که این اثر به درستی به نام او ثبت شد.

نظر معلم خصوصی شیمی استادسلام برای کنکور

این درس جذاب و مفهومی میان سایر درسهای متوسطه است که نکته مهم برای یادگیری آن دانستن تکنیکهای حل مسئله است. هر یک از مباحث، دارای یک سری نکات کلیدی حل مسئله و مراحل مشخص است تا دانش آموز بوسیله آنها بتواند به راحتی به پاسخ مناسب دست پیدا کند.
یکی از مهمترین مباحث درس شیمی در پایه ی متوسطه دوم، استوکیومتری می باشد که عموما دانش آموزان در حل مسایل این مبحث دچار مشکل میشوند، در واقع استوکیومتری بخشی از مبحث است که به بیان روابط کمی بین واکنش‌دهنده‌ها و فرآورده‌ها در یک واکنش شیمیایی می‌پردازد که با دانستن تکنیک های حل مسئله در این خصوص، میتوان به راحتی و در کمترین زمان به پاسخ صحیح دست یافت.
وظیفه مدرس شیمی این است که با بیان ساده و آموزش تکنیک های مورد نظر و کاربردی در این خصوص، دانش آموز را در فهم درست مطالب و رسیدن به پاسخ صحیح هدایت نماید.

* * * * * * * * * *

سوالات متداول مرتبط
 • آیا تدریس آنلاین برای درس شیمی هم امکان پذیر است؟

  • بله، اساتید به قلم نوری و فایل های پاورپوینت مجهز هستند و کافی است شما از سرعت اینترنت خود مطمئن باشید
 • برای کنکور می خواهم آماده شوم استادی دارید که بتواند قبل از آزمون نکات مهم را دوره کند؟

  • بله اساتید ستاره دار شماره تماس دارند و می توانید تماس بگیرید، بعضی اساتید به صورت تضمینی شیمی را تدریس می کنند.
 • چطور مطمئن شویم استادی که انتخاب کرده ایم، استاد خوبی است و می تواند به خوبی تدریس کند؟

  • در پروفایل اساتید بخش نظرات وجود دارد که کاربران می توانند با مطالعه این بخش از انتخاب خود مطمئن شوند. پیشنهاد می کنیم هر استادی را که انتخاب کردید بخش نظرات را با دقت مطالعه کنید
 • دخترم به درس شیمی بسیار علاقه دارد می خواهم برای المپیاد شیمی یک مدرس خوب داشته باشد، شما این امکان را دارید؟

  • بله ما در استاد سلام با تدریس خصوصی شیمی المپیاد و معرفی اساتید خوب شیمی توانسته ایم رضایت خاطر خانواده ها را داشته باشیم. همین حالا یک معلم خوب شیمی رزرو کنید.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.