راهنمای ثبت آگهی استاد به عنوان معلم خصوصی در استادسلام

ثبت نام در سایت استاد سلام بسیار آسان است اگر استاد هستید و می خواهید تدریس خصوصی انجام دهید در صفحه استاد هستم می توانید از نحوه دریافت شاگرد روی سایت مطلع شوید و اگر مدیر موسسه آموزشی هستید و می خواهید در سایت یک پنل کاربری داشته باشید تا دوره های آموزشی خود را معرفی کنید و یا حتی اگر شاگرد هستید و برای درخواست استاد می خواهید ثبت اطلاعات کنید در ادامه این صفحه همراه ما باشید.

راهنمای ثبت نام در سایت برای استاد و آموزشگاه

اگر استاد هستید و تدریس یا تدریس خصوصی انجام می دهید، مشاور تحصیلی هستید، آموزشگاه دارید و یا در انتخاب رشته مشاوره می دهید، در سایت استاد سلام ثبت نام کنید.ما بازاریابی تدریس برای شما انجام دهیم، شما را به جویندگان معرفی کنیم و خدمات مورد نیازتان را ارئه دهیم. به جامعه آموزشی آنلاین کشور بپیوندید

ثبت نام در سایت استاد سلام دو مرحله کوتاه دارد که در زیر توضیح داده شده است:

حتما بعد از پر کردن فرم ثبت نام این نکات را خوب بخوانید و به کار بگیرید : پنج اصل استاد سلام برای پروفایل شما و مزیت داشتن پکیج


در این ویدئو می توانید به صورت تصویری از نحوه تکمیل پروفایل مطلع شوید:

اگر استاد هستید به عنوان استاد و اگر موسسه آموزشی هستید به عنوان مدیر موسسه آموزشی فرم زیر را پر کنید و در آخر شرایط ما را بخوانید.بعد از زدن تیک روی "می پذیرم" دکمه تایید فعال و مرحله ابتدایی ثبت نام انجام می شود.

راهنمای ثبت نام استاد در سایت استادسلام


حال وارد پروفایل استاد یا آموزشگاه می شوید با دیدن آیتم نام خود در بالا سمت چپ صفحه متوجه می شوید در پروفایل خودتان هستید.

در ابتدا باید صفحه اطلاعات پایه را پر کنید.عکس مناسبی از خود قرار دهید تا پروفایل شما قابل اعتماد باشد و مردم پیش از دیدن، شناختی ظاهری از شما داشته باشند، لطفا عکس درخت و گنجشک نباشد! عکس از دوران خردسالی هم نباشد عکسی ساده از خود شما

ورود منطقه/ ناحیه محل فعالیت شما بسیار کمک کننده است چون افراد در جستجوی پیشرفته به دنبال استادهای نزدیک به منطقه خود هستند و شما را پیدا می کنند.


رشته های تدریس:

وقتی شروع به تایپ می کنید، رشته های تدریس بارگذاری می شوند مانند شکل زیر:(در شکل زیر برای رشته تدریس خصوصی ریاضی گزینه های مختلف که لود میشود را ببینید و ازین پیشنهادها یکی را انتخاب کنید)


راهنمای درج رشته درسی


و زیر همین باکس لیست می شوند و شما انتخاب می کنید.انتخاب صحیح این رشته ها و انتخاب تعداد رشته بیشتر برای کسب و کار آنلاین شما بسیار موثر است و سبب بیشتر دیده شدن پروفایل شما در بین دانش پژوهان می گردد. اگر هنوز به رایگان در سایت فعالیت دارید می توانید تا 3 رشته تدریس برای خود فعال نمایید. برای اافزودن تعداد رشته های تدریس و حرفه ای تر کار کردن می توانید پکیج برنزی، نقره ای و یا طلایی بخرید.

توضیح صوتی درباره رشته های تدریس با همه راهنمایی های لازم در کانال تلگرام استاد سلام، اگر حوصله خواندن ندارید، عضو کانال تلگرام شوید


راهنمای فروش و درج جزوه برای استاد

استاد از طریق پنل کاربری خود می تواند جزوه های خود را در اختیار دانشجو ها قرار دهد. مطابق شکل زیر در پروفایل خود جزوه را انتخاب کرده و سپس :

ثبت جزوه جدید را بزنید

فروش جزوه درسی در سایت استادسلام


اطلاعات جزوه خود مانند عنوان، رشته های تدریس مربوطه جزوه و توضیحات درباره آن را وارد کنید. می توانید در صورتیکه جزوه ارزشمند باشد برای آن قیمت تعیین نمایید. در صورتیکه قیمت تدریس خصوصی شما زیاد باشد دانشجو می تواند با مبلغی مناسب جزوه ارزشمند شما را بخرد و شما هم می توانید مدتها با فروش اطلاعات خود کسب درآمد کنید.


راهنمای ویرایش پروفایل


- دکمه ورود را بزنید و بعد از ورود به سایت ( با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور) در بالای سایت سمت چپ نام خود را می بینید. حالا وارد پروفایل خود شده اید و هر یک از مشخصات را که لازم است، تغییر دهید و در آخر "تایید می کنم" را بزنید.توجه داشته باشید تغییر شماره همراه شما و ایمیل شما امکان پذیر نیست و باید از بخش پشتیبانی پیگیری کنید.


فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را نمی دانید ؟
باید ابتدا دکمه ورود را بزنید، پنجره ای که باز می شود آیتمی برای فراموشی رمز عبور دارد (رمز عبورم را فراموش کردم) با
کلیک بر روی این دکمه وارد صفحه زیر می شوید و به راحتی می توانید ایمیل و یا شماره همراه خود را وارد کنید. دقت کنید اگر چند ایمیل دارید، باید همان ایمیلی را در این کادر بنویسید که قبلا از طریق آن در استاد سلام ثبت نام نموده اید و یا اگر با شماره همراه هستید حتما شماره ای را وارد کنید که قبلا با آن در سایت ثبت نام کرده اید..با تایید ارسال آدرس ایمیلتان و یا شماره همراه رمز عبور شما به ایمیلتان ارسال می گردد.


فراموشی رمز ورود به سایت استادسلام


راهنمای دریافت لینک مستقیم استاد سلام با نام شما برای ارسال در گروههای تلگرام

برای این منظور دو راه دارید:

- ابتدا در سایت نام خود را جستجو کنید سپس بر روی کلمه مشاهده کلیک نمایید صفحه مشخصات شما نمایش داده می شود. حالا لینک بالای صفحه را از آدرس بار کپی نمایید و به عنوان لینک در هر سایت و یا وبلاگی و یا در گروههای تلگرامی که تمایل دارید قرار دهید و ارسال کنید تا بازدید صفحه خود را بیشتر کنید، شاگردان با ورود به صفحه شما ممکن است جزوه های شما را هم بخرند و یا فیلم آموزشی شما را ببینند.

راهنمای دریافت لینک مستقیم استاد سلام با نام شما

می توانید این لینک را با نام خودتان و این آدرس در انتهای ایمیل شخصی خود برای امضای ایمیل خود قرار دهید. تا کم کم وقتی کسی نام شما را در موتور های جستجو گر تایپ کرد در همان ابتدا صفحه مختص شما در استاد سلام بیاید.این امکانی است که فقط در استاد سلام به مدرسین داده می شود و این صفحه بعد ها برای شما مدرس خصوصی صفحه پر از محتوا و مهمی خواهد بود.

- با نام کاربری و رمز عبور وارد پروفایل خود شوید و از بخش اطلاعات پایه در انتهای صفحه لینک صفحه پروفایل خود را کپی کنید. مانند تصویر زیر:

ارسال صفحه معلم به شاگردانش برای ثبت نظر


راهنمای خرید پکیج

برای خرید مستقیم وپرداخت اینترنتی پکیج ابتدا با نام کاربری خود که آنرا درسایت به صورت رایگان ساخته اید بروید (بالای صفحه سمت چپ) دکمه ورود را بزنید

پس از ورود به بخش پروفایل بروید و پکیچ را مطابق شکل انتخاب کنید

خرید پکیج برای هر استاد و آگهی تدریس خصوصی در استاد سلام


هر چه پکیج با ارزش تری انتخاب کنید الویت نمایش خود را بیشتر کرده اید. پکیج طلایی احتمال نمایش در صفحه اول سایت را هم دارد. برای راهنمایی بیشتر، صفحه ی " چه پکیجی را بخرم؟ " را ببینید. ستاره ها با پکیج ها به پروفایل شما اضافه می گردند. با انتخاب پکیج مورد نظر به صفحه درگاه بانکی وارد می شوید.

خرید پکیج و آگهی تدریس خصوصی

اگر کارت به کارت برای شما راحت تر هست لطفا به همان قیمت پکیج، به کارت 6219861012104252 به نام نغمه عقیلی فرد قمی بانک سامان به ازای نوع پکیج باید مبلغ را واریز نمایید و به ایمیل ostadsalam.ir@gmail.com ایمیل بزنید و شماره پیگیری را وارد نمایید. ما سریع ستاره دارتان می کنیم .

همچنین اگر پکیج های معرفی شده کمتر از نیاز شما می باشد و نیاز به پکیج ویژه دارید برای ارتقای درجه آموزشگاه خود با شماره 77361009 تماس بگیرید.

توجه داشته باشید در صورتی که کارت به کارت کردید به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و شماره پیگیری اعلام بفرمایید.


تدریس خصوصی آنلاین

- اگرهر کجای ایران هستید و علاقه مندید بصورت آنلاین هم تدریس کنید ابتدا صفحه اجاره کلاس مجازی سایت را مطالعه کنید. باید یک فایل را دانلود کنید تا بتوانید از امکانات اجاره کلاس آنلاین ما بهره مند شوید. نرم افزار بسیار آسانی برای تدریس خصوصی آنلاین آماده کرده ایم، قدم دوم این است که در توضیحات پروفایل خود کلمه آنلاین را هم اضافه کنید برای اینکه در لیست استاد های تدریس خصوصی آنلاین هم گنجانده شوید کاربران سایت با جستجوی کلمه تدریس خصوصی آنلاین به صفحه ای از سایت هدایت می شوند که در آن استادهایی که مشخصه آنلاین را هم دارند نمایش داده می شوند. حالا می توانید حتی ستاره هم خریداری کنید تا از استادهای برتر تدریس خصوصی آنلاین باشید. راهنمایی های اجاره کلاس آنلاین را بخوانید برای کاربران ایرانی بهترین نرم افزار سازگار با سرعت اینترنت ایران آماده کرده ایم تا برای شما از مابقی ابزارها کاراترعمل کند، بدون قطعی و در سرور های ایرانی با دسترسی عالی.


راهنمای معرفی دوره آموزشی

اگر استاد ما هستید می توانید دوره آموزشی خود را در صفحه خود با اطلاعات کامل مانند دیگر دوره های آموزشی معرفی کنید، ما با شما تماس میگیریم و ما دوره آموزشی شما را برای نمایش عمومی، تایید می کنیم تا علاقه مندان از طریق سایت ما ثبت نام در دوره آموزشی شما را انجام دهند

اگر استاد ما نیستید هم ابتدا عضو شوید و دوره آموزشی خود را معرفی نمایید، ما بررسی می کنیم و پس از تایید دوره آموزشی شما ادامه مراحل به صورت سیستماتیک انجام می شود.


راهنمای ثبت دوره آموزشی

ابتدا باید در سایت استاد سلام ، سایت تدریس خصوصی ، به عنوان آموزشگاه یا استاد ثبت نام کرده باشید. هم اکنون ثبت دوره آموزشی برای استاد خصوصی ها و آموزشگاهها امکان پذیر است.

شما به عنوان استاد و یا آموزشگاه برای ثبت دوره های آموزشی جدید می توانید به صورت زیر عمل کنید:
با نام کاربری خود (ایمیلتان) و کلمه عبور خود وارد پروفایلتان شوید. اگر استاد هستید در بخش "امکانات" ، "دوره" را انتخاب کنید و وارد صفحه زیر شوید:

راهنمای ثبت دوره آموزشی آنلاین در سایت استادسلام

جهت راهنمایی بیشتر و کسب اطلاعات صفحه " استاد هستم " را مطالعه کنید.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.