درباره ما

استاد سلام چیست؟

استاد سلام یک پلتفرم آنلاین آموزشی است که استاد و شاگرد را به یکدیگر معرفی می کند و هر گونه خدمات آموزشی که یک شاگرد برای یادگیری و یک استاد برای یاد دادن، به آن نیاز دارد را فراهم میکند.(این امکانات به صورت کلی اعم است از : کلاس آنلاین، امکان تبلیغات استاد، نمایش شماره مستقیم استاد، نمایش جزوه و فیلم از استاد و امکان فروش، نمایش دوره های آموزشی در آموزشگاه های مختلف)

استاد سلام چه می کند؟

 1. ابزار آنلاین مفید و کاربردی در اختیار فعالان حوزه آموزش  قرار می دهد.
 2. امکان جستجوی هدفمند استاد، دوره آموزشی و آموزشگاه را فراهم میکند.
 3. استاد سلام با طراحی خوب توانسته است جایگاهی بسیار خوب در موتورهای جستجو از جمله گوگل به دست آورد و پاسخی درست به سوالات در زمینه آموزش، استاد و کلاس شود.
 4. شاگردان در سالهای گذشته در فضای مجازی حضور داشته اند.با سایت استادسلام، استاد و آموزشگاه، نیز در بستر آنلاین طبقه بندی می شود.
 5. ایجاد کسب و کاری مستقل برای هر استاد
 6. حذف فاصله میان استاد و شاگرد با کلاس آنلاین، شاگرد از هر شهری میتواند با برترین استادها در ارتباط باشد
 7. روش های جدید دسترسی به خدمات آموزشی مانند جزوه آموزشی، فیلم آموزشی و محتوای آموزشی
 8. تیم پشتیبانی آنلاین

 

تاریخچه ما

 تیم طراحی وب سایت ایسوا بعد از 12 سال تجربه طراحی سایتهای بسیار شاخص و بزرگ، سایت استاد سلام را با فکر تسهیل امکانات آموزشی در بستر آنلاین، در شهریور 1392 برای کمک به آموزش و کسب و کار آموزشی  و استاد خصوصی طراحی و بنیان گذاری نمود.

تیم کوچک استاد سلام روز به روز بزرگ تر شده و نیرو هایی جوان،خلاق و علاقه مند به آموزش به آن اضافه می شوند و البته خانواده بزرگ استاد سلام هم اکنون مشتمل بر بیش از 35000 استاد و 700 آموزشگاه از جای جای میهن عزیزمان است.

کاربران استاد سلام چه کسانی هستند؟

 1. دانشجویان

هر مهارت یا درسی که می خواهید یاد بگیرید  از تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی گرفته تا تدریس خصوصی زبان انگلیسی  و به دنبال استاد مناسب برای آن هستید یا می خواهید دوره آموزشی آن را ثبت نام کنید استاد سلام به شما کمک می کند.

یا حتی می توانید از شیوه های به روز در آموزش مانند فیلم آموزشی استفاده کنید استاد سلام تمامی آن ها را به شما معرفی می کند.

 1. اساتید

هر استاد با ثبت نام رایگان در استاد سلام، یک صفحه وب از پروفایل کامل و حرفه ای خود خواهد داشت و در فضای آنلاین که پر از علاقه مندان و جستجوگران آموزش است، میتواند خود را در دیدرس شاگرد قرار دهد، از مزایای استاد سلام از جمله کلاس آنلاین، ثبت دوره آموزشی برای تدریسهای نیمه خصوصی و تبلیغات گسترده تر برای  کسب و کار خود بهره مند می شوند.

هر رشته یا مهارتی را که می توانید تدریس کنید مانند تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس. استاد سلام تمام ابزار های لازم برای تدریس را در اختیار شما قرار داده است.

 1. آموزشگاه

آموزشگاه ها هم مانند اساتید پروفایل کامل دارند.یک زیر سایت در استاد سلام با تمامی امکانات لازم جهت معرفی درست مراکز آموزشی، آموزشگاه ها می توانند سوابق خود را بنویسند، عکسهای آموزشگاه را نمایش دهند، دوره های آموزشگاه را در دسترس علاقه مندان قرار دهند، کلاسهای آزاد خود را اجاره دهند و یا حتی کلاس آنلاین برگزار کنند.

    4. مدارس 

برای داشتن مدرسه آنلاین نیازی به خرید سایت و دردسرهای آن نخواهدی داشت. با ثبت مدرسه خود در استاد سلام می توانید مدرسه آنلاین داشته باشید و از بسترهای برگزاری کلاس آنلاین استفاده کنید. بسته به تعداد کاربران و نوع استفاده از کلاس آنلاین ما به شما بستر مناسب را ارائه می کنیم. در استاد سلام با آموزش و پشتیبانی مداوم شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.خدمات استاد سلام

شما برای یاد گرفتن مهارتی دنبال استاد (معلم خصوصی) و کلاس آموزشی هستید، استاد سلام راه را به وضوح به شما نمایش میدهد. دوره آموزشی و اساتید در نزدیکی شما را به شما نشان میدهد.

 • استاد سلام با پشتوانه استادهای خوب خود، دوره آموزشی برای شرکت ها و سازمان ها برگزار می کند.
 • اجاره فضای آموزشی مانند اجاره کلاس و اجاره سالن کنفرانس آموزشگاه از دیگر خدمات استاد سلام می باشد.
 • کلاس آنلاین، نیاز امروز در شهر های پر ترافیک است. اگر از اساتیدی هستید که در کلاس آنلاین یک شاگرد دارید خوب است بدانید هزینه برگزاری کلاس آنلاین رایگان است. اما اگر تعداد شاگردان شما بیشتر از یک نفر باشد باید بسته کلاس آنلاین خریداری کنید.

چرا استاد سلام؟

اگر بخواهیم دلیل این چرا را خیلی مختصر توضیح دهیم می گوییم علاوه بر خدماتی که آن ها را برشمردیم، ما کلاس آنلاین را برای شما دانش پژوهای عزیز آوردیم تا با صرفه جویی در زمان و هزینه خود درس را همان جور که خودتان می خواهید یاد بگیرید.

 

در این راستا همواره در پی تکنولوژی های جدیدند و در تلاش برای به روز کردن استاد سلام و پیشرفت خدمات آموزشی در کشور هستند.

 

امتیاز خوب استاد سلام :

سایت استاد سلام در موتورهای جستجو رتبه خوبی دارد و با عضویت در این سایت شما هم از همین رتبه و مزایای آن بهره مند می شویدهمچنین در موبایل و تبلت نمایش خوبی داریم و همه کاربران آنلاین را با هر ابزاری پاسخگو هستیم: ما در کلمات تدریس خصوصی، معلم خصوصی،  تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی تافل ، تدریس خصوصی انگلیسی ، تدریس خصوصی فتوشاپ، تعلیم رانندگی خصوصی و بسیاری موارد دیگر رتبه بسیار خوب و یا اول را دارا هستیم و در واقع این ما نیستیم که اولیم شما استادهای ما هستید که الویت نمایش خوبی دارید.
از دیگر مزایای استاد سلام همکاری با خانه کارآفرینی ایران است.

صاحب امتیاز نماد اعتبار الکترونیکی خانم نغمه عقیلی فرد قمی مدیرعامل شرکت صنعت توسعه آموزش سلام می باشد.

تاریخچه کاری ما :
تیم طراحی وب سایت ایسوا بعد از 12 سال تجربه طراحی سایتهای بسیار مشخص و بزرگ، سایت استاد سلام را با فکر تسهیل امکانات آموزشی در بستر آنلاین، شهریور 1392 برای کمک به آموزش و کسب و کار آموزشی  و استاد خصوصی طراحی و بنیان گذاری نمود.

سایت استاد سلام دارای بیش از 35000 استاد از هر کجای ایران است که با استادها برای جذب شاگرد وبازاریابی آنلاین همکاری می کند.همچنین تعداد زیادی آموزشگاه هم در رسته همراهان استاد سلام قرار دارند و ما دوره های آنان را برای جذب شاگرد معرفی می کنیم و دانشجو ها در دوره های آموزشگاهها به صورت آنلاین ثبت نام می کنند و شهریه پرداخت می کنند، هدف این سایت به زبان ساده این است، اگر یک جوینده مهارت در هر کجا تمایل به آموختن هر حرفه­ای و یا هر مهارتی اعم از: کارهای هنری، خدماتی، فنی، درس، مدرسه، دانشگاه و کنکور دارد، در یک مراجعه سریع و ساده به سایت استاد سلام بتواند با اساتید ارتباط برقرار کند و قرار تدریس را به هر شیوه که تمایل دارد بگذارد.
ثبت نام رایگان استاد ها و مراکز آموزشی در استاد سلام :

به راحتی با یک ثبت نام شما استاد یا آموزشگاه گرامی در سایت ما عضو می شوید، شما با خرید یک ستاره از استاد سلام یک وبلاگ هم برای خود دارید دروبلاگ  استاد سلام

سایت استاد سلام برای کلمه های کلیدی مهم آموزشی و جستجوی استاد در صفحه اول جستجوی گوگل قرار دارد .استاد ها با ثبت نام در استاد سلام و توضیحات کامل از خود در واقع در بزرگترین مرکز آموزشی و بانک استاد های ایرانی ثبت شده اند و جستجوی نام شما در موتورهای جستجو نام شما در سایت استاد سلام را خواهد آورد و این مزیت مهمی است.
مطالب بالا به خوبی می­رساند که روی این سایت قرار است افراد دارای مهارت کاری و نه فقط درسی خود را معرفی نمایند. کسانی که با همان حرفه خود مشغول به کارند و از این درآمد دارند و حساب خود را به خوبی پس داده­اند اگر تدریس زبان فرانسه یا تدریس زبان اسپانیایی می کنید اگر می­توانید سایت طراحی کنید html را یاد بدهید (تدریس خصوصی طراحی وب سایت ) این جا ثبت نمایید یا آموزش گردشگری تا شبکه قوی آموزشی برای هر محل و هر جا برای یک ایرانی فراهم کنید اگر کسی در شهرستانی، در دهستانی دور هم هست و شما نمی­دانید در نزدیکی شما مدرسی حاذق دارید این جا با او آشنا می شوید.

فروش پکیج برای داشتن شاگرد بیشتر

شما اگر استاد ستاره دار باشید، چون در صفحه اول تدریس رشته خود هستید، تماس بیشتری از شاگرد هم خواهید داشت، ثبت نام رایگان است اما بالاتر بودن با خرید ستاره امکان پذیر است.

دوره آموزشی

سایت استاد سلام برای اینکه شما استادها و آموزشگاهها مستقل عمل کنید و دوره آموزشی شما را معرفی کنه، بخش دوره آموزشی را راه اندازی کرده تا دوره آموزشی شما را به علاقه مندان نشان بده، علاقه مندان می توانند در دوره های شما ثبت نام کنند و ضمن اینکه تدارک دوره آموزشی از دیگروظایفی است که استاد سلام در عرصه آموزش نوین برای خود مقرر نموده است تا استاد ها بتوانند از این طریق با قیمت مناسب تر خدمات برای همه اقشار فراهم کند و  شما دوره آموزشی خود را معرفی کنید. جویندگان علم که در جریان ضیق وقت هستند می توانند در دوره آموزشی شما به راحتی آنلاین ثبت نام کنند و شهریه را پرداخت کنند و شما با ایمیل خبردار می شوید.
 

برگزاری دوره آموزشی برای سازمانها و شرکتها

استاد سلام با داشتن شرایط خوبی مثل تعامل با استادهای بسیار خوب و نامی ایران در هر زمینه و مهارتی و از هر شهری قادر است برای سازمان و شرکت شما برگزاری دوره سازمانی داشته باشد، شرایط را شما تعریف کنید، ما طراحی با مشاوره استادها طراحی دوره سازمانی را انجام میدهیم، ما قادریم دوره را به 3 شکل برگزاری دوره آموزشی در محل و آموزش ضمن خدمت کنیم: 1- برگزاری دوره سازمانی در محل سازمان شما  2- برگزاری دوره سازمانی در کلاسی نزدیک به سازمان شما   3- برگزاری دوره سازمانی بصورت آنلاین (کارمندان شما بعد از زمان کار خود سر میز خود بنشینند و سر کلاس استاد هم باشند و در نهایت هم خروجی خوبی تحویل خواهید گرفت)

استاد سلام آموزش را آسان می کند

 

اجاره فضای آموزشی
حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس، فضایی برای تدریس خصوصی هم دارید ؟ اگر احتیاج به کلاس دارید از بخش اجاره کلاس در صفحه اول سایت دیدن کنید یا اگر دنبال اجاره فضای آموزشی هستید تا چندین شاگرد را دور هم جمع کنید باز استاد سلام برای شما می تواند اجاره فضای آموزشی را معرفی کند.

  

سایت استاد سلام قدم را در سال 94 فراتر برده و برای اجاره سالن همایش و اجاره سالن کنفرانس هم قصد همکاری با دست اندرکاران آموزشی دارد، بنابر همین توانایی ما می توانیم برای اجاره سالن کنفرانس برای دوره های آموزشی شما با شما همکاری نماییم. می توانیم برای آموزشهای عمومی که نیاز به اجاره سالن همایش مجهز دارید به شما کمک کنیم.

اجاره فضای آموزشی مجازی

حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس خصوصی، برای تدریس خصوصی باید از منزل خارج شد؟ خیر ! ما اینجا به شما کلاس مجازی را به صورت کلاس آنلاین اجاره می دهیم با اجاره کلاس مجازی شما همه امکانات لازم برای ارتباط را دارید اجاره کلاس مجازی از سرور های ایرانی مستقر در کشور خودمان که با سرعت اینترنت ایران سازگار است، ما خودمان امتحان کرده ایم و قطعی صدا و تصویر را بعد از حتی ساعتها تماس تصویری و صوتی نداشته ایم، می توانید با شاگرد صحبت کنید با میکروفون کامپیوتر یا هندزفری خود چت کنید و تصویر خودتان یا دسک تاپ کامپیوتر را در کلاس مجازی به اشتراک بگذارید. می توانید به شاگردهای همسطح یک زمان از منزل یا دفتر خود تدریس آنلاین کنید،تدریس خصوصی آنلاین با اجاره کلاس آنلاین با صرفه اقتصادی برای هم شما و هم جامعه

هر کسی در هر جایی از ایران هر مهارتی که دارد می تواند در خانواده استاد سلام باشد و دانشجو ها و علاقه مندان آن مهارت استادهای نزدیک به خود را بیایند.
مرجع معلم خصوصی، تدریس خصوصی،  تدریس، تدریس خصوصی آنلاین، اجاره کلاس، اجاره سالن کنفرانس، اجاره کلاس آنلاین

 همچنین با همکاری استاد سلام با سالن های همایش امکان : اجاره سالن همایش 200 نفره ، سالن همایش 100 نفره , سالن کنفرانس 100 نفره، سالن کنفرانس 50 نفره  هم وجود دارد.

 

کلاس مجازی 

استاد سلام کلاس مجازی در اختیار استادها می گذارد تا از به صورت غیر حضوری با شاگرد خود در تعامل برای تدریس باشند

 

   برای نورورز 98 چه برنامه ای دارید؟


اساتید عزیزی که قصد برگزاری اردو مطالعاتی نوروز را دارند، به اطلاع می رسانیم که استاد سلام آمادگی دارد که در ایجاد شرایط و امکانات اردو، اعم از اجاره فضای آموزشی و اسکان دانش آموزان تا تدریس خصوصی کنکور، اطلاع رسانی و انتشار فراخوان با این عزیزان همکاری کند.

 

حرف  آخر

تیم استاد سلام متشکل از افرادی است که خود با مسائل آموزشی ارتباط زیادی داشته اند و دغدغه های آموزشی را درک کرده اند و حال  با کمک دانش فنی خود به دنبال بهترین راه حل ها هستند.

 

استاد سلام در رسانه ها :

استاد سلام در مجله سرآمد وابسته به بنیاد ملی نخبگان

مصاحبه تلویزیونی مدیر سایت استاد سلام با برنامه خبر بیست در شبکه 4 : در زمینه کلاس مجازی (کلاس آنلاین)

استاد سلام حامی مجمع جهانی کارآفرینی در ایران 

استاد سلام در خبرگذاری وبنا

استاد سلام در روزنامه ایران 

استاد سلام در برنامه هشتگ

استاد سلام در اخبار ساعت 20 شبکه چهار 

استاد سلام در صفحه اول هفته نامه شنبه

استاد سلام در روزنامه کسب و کار

استادسلام در برنامه عصر خانواده

استادسلام در برنامه جشن عصر خانواده (دعوت دوباره به دلیل دریافت بازخوردهای خوب از برنامه پیشین)

 

جوایز و افتخارات استاد سلام

 

1- ایده برگزیده جشنواره از ایده تا بازار دانشگاه تهران

2- لوح تقدیر دومین مجمع جهانی کارافرینان جوانان

3- برنده نخستین جشنواره نوآوری در دانشگاه تهران در اسفند سال 95

4- لوح تقدیر دانشکده کارافرینی دانشگاه تهران

5- انتخاب استاد سلام به عنوان یکی از 35 استارت آپ برتر ایران در اتاق بازرگانی که توسط همراه اول برگزار شد

6- نشان تقدیر دانشگاه تهران 

7- دریافت تقدیر نامه از خانه کارآفرینان ایران در همایش کمیته امداد امام خمینی

                         

 

 خبر استاد سلام در بخش کلیک روزنامه ایران 

مصاحبه با مدیر استاد سلام در خبر بیست شبکه 4

مصاحبه با مدیر استاد سلام در مجله سرآمد وابسته به بنیاد ملی نخبگان
شرکت در نمایشگاه فرصت فنی دانشگاه تهران
شرکت در نمایشگاه اینوتکس در نمایشگاه بین المللی
معرفی سایت استاد سلام در قسمت شهروند الکترونیک / برنامه بیسیم/ شبکه نسیم
همکاری با خانه کارآفرینی ایران
شرکت در نمایشگاه الکامپ سال 95
شرکت در نمایشگاه الکامپ سال 96
شرکت در جشنواره وب 97 و همچنین کاندید بخش آموزش آنلاین این جشنواره

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school