همکاری با ما

مشاغل و کسب و کارهایی که سایت استاد سلام، سایت فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش و دوره آموزشی، با ایشان علاقه مند به همکاریست :معلم هستید
استاد هستید؟ صفحه "استاد هستم" را مطالعه کنید و سایت، ابتدا رایگان ثبت نام کنید و با خرید پکیج یا اعتبار کسب و کار خود را رونق دهید.
اگر مشاور تحصیلی هستید ؟ صفحه استاد هستم را بخوانید و در سایت ما با عنوان استاد ثبت نام کنید و در رشته های تدریس مشاوره را انتخاب کنید

موسسه آموزشی دارید؟

نیاز است موسسه خود را در معرض دید شاگردان و علاقه مندان قرار دهید1- صفحه "آموزشگاه داریم" را مطالعه کنید، ابتدا در سایت رایگان ثبت نام کنید وبرای امتیازات بیشتر مانند جستجوی استاد، پر شدن کلاس ها، یافته شدن در نتایج گوگل، پکیج بخرید.

کلاس آموزشگاهتان را می خواهید اجاره دهید؟ ما آنرا برای شما اجاره می دهیم2- : اجاره فضای آموزشی؟اجاره سالن همایش؟اجاره سالن کنفرانس؟ 3- دوره آموزشی سازمانی برگزار می کنید ؟ ما هم فضای آموزشی آنلاین یا کلاس آنلاین، به شما اجاره می دهیم و هم دوره آنلاین شما را در سایت معرفی می کنیم.4- اگر آموزشگاه هستید و احتیاج به مدرس با شرایطی خاص دارید ما به مدرسان مرتبط، نیاز شما را اعلام می کنیم.

مدیر مدرسه هستید

مدرسه شما خانه تکانی آنلاین شدن نیاز دارد ؟ ما قدم به قدم همراه شما تا رسیدن به مدرسه آنلاین هستیم


تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.