تاریخ انتشار:

1398/12/15 01:30

5 راهکار برای بهتر شدن آموزش آنلاین

آیا شما هم به دنبال راه‌هایی برای بهبود تدریس آنلاین خود هستید؟ آموزش آنلاین به یک‌ راه فوق‌العاده محبوب برای دانش آموزان و معلمان تبدیل‌ شده است. آموزش‌های آنلاین همانند روش‌های سنتی دارای روش‌های مختلف برای تدریس می‌باشد. در این مقاله ما به شما راه‌هایی را نشان می‌دهیم که کمک کند آموزش آنلاین بهتر و مؤثرتری داشته باشید.

1.    تعامل آنلاین با دانش آموزان
در آموزش آنلاین چون شما حضور فیزیکی ندارید باید کاری کنید تا دانش‌آموز این موضوع را حس نکند و فکر کند شما از اول تا آخر دوره آن‌ها را حمایت می‌کنید، به دانش آموزان اطمینان دهید که در چه روز و زمانی شما آنلاین خواهید بود و چگونه می‌توانند در خارج از ساعات درسی با شما در تماس باشند. این تعامل می‌تواند از طریق پست الکتریکی، فروم ها و یا رسانه‌های اجتماعی باشد.


2.    ایجاد یک محیط یادگیری حمایتی
شما به‌عنوان یک معلم آنلاین می‌توانید یک جامعه آنلاین از دانش آموزان خود را داشته باشید و برای رسیدن به هدف از طریق تشویق با یکدیگر تعامل کنید. راه‌اندازی گروه‌های کوچک شبیه گروه‌های مطالعاتی سنتی یک استراتژی برای تشویق می‌باشد.


3.    استفاده از ابزارهای یادگیری برای آموزش بهتر
بهترین معلمان کسانی هستند که ترکیبی از یادگیری آنلاین و سنتی را باهم پیاده‌سازی کنند و محتوایی جالب و هیجان‌انگیز برای تعامل بیشتر با دانش آموزان فراهم آورند. شما می‌توانید از آموزش تلفیقی استفاده کنید.


4.    ارائه مداوم بازخوردها
در یادگیری آنلاین انتقادات و پیشنهادات یک جز اساسی است. به‌عنوان یک معلم آنلاین، نظرات به شما کمک خواهد کرد تا یک تجربه آموزشی آنلاین آموزنده و جذاب و انگیزشی برای یادگیرنده داشته باشید.


5.    ایجاد آموزش با محتوای موبایل
شما می‌توانید برای تدریس از تلفن همراه استفاده کنید. در حال حاضر اکثر افراد تمایل استفاده از تلفن همراه را بسیار دارند. شما با به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی به‌صورت الکترونیک در تلفن همراه باعث ایجاد یک محیط یادگیری مثبت و با تعامل بیشتر می‌شود و این کار اعتماد به نفس شما را در روش‌های یادگیری آنلاین افزایش می‌دهد.

سایت استاد سلام به شما کمک می‌کند تا کلاس آنلاین با امکانات عالی برای تدریس آنلاین در زمینه‌های تدریس خصوصی ریاضی و کلاس آنلاین ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوص زبان انگلیسی و کلاس آنلاین زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان ، تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی تافل ، تدریس خصوصی آیلتس ، تدریس خصوصی فتوشاپ و دیگر عناوین خود داشته باشید. همچنین با ارائه جزوه‌ها به‌صورت الکترونیکی کمک شایانی به دانش اموزان کرده است.

 

Admin Admin

امتیاز شما به این مطلب
هنوز امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ثبت نظر جدید
جهت ثبت نظر باید ابتدا وارد سایت شوید. ورود
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما