تاریخ انتشار:1396/01/04 03:23 تعداد بازدید:18563

نمونه آماده قرارداد تدریس خصوصی

همیشه پس از تماس تلفنی اولیه بین شاگرد و استاد، مواردی به صورت شفاهی بین استاد و شاگرد مطرح میشود که در طول تدریس ممکن است فراموش شود، و صحبت شفاهی معمولا رسمی نیست و همچنین قابل استنناد هم نیست و این امکان فراموشی باعث مشکلاتی میشود که ما بین استاد و شاگرد قابل پیش بینی هم نباشد هم اکنون از سمت سایت استاد سلام یک نمونه قرارداد تدریس خصوصی، قابل ویرایش، تهیه شده است، که میتواند از مشکلات طی مسیر پیش گیری کند، همیشه جنگ اول بهتر از صلح آخر است، این نمونه قرارداد تدریس خصوصی میتواند شکل رسمی و اداری و حرفه ای به شغل شما بدهد، و برای برند نام شما یک مهر حرفه ای بزند.
برای تدریس خصوصی بعد از توافقات اولیه، درست اینست که یک تفاهم نامه هم به امضای دو طرف با تاریخ معین و مشخص، برسد که قابل استناد باشد.


در چت آنلاین سایت استاد سلام، بارها بارها همکاران گزارش می کنند که استادی که از سایت استاد سلام توانسته است، جهت تدریس خصوصی شاگرد بگیرد؛ نیازهای دیگری هم دارد، مانند یک قرارداد تدریس خصوصی خلاصه و با اشاره به نکات عمومی معمول تا بتوانند با شاگرد یک تعهد نامه یا تفاهم نامه تدریس خصوصی داشته امضا کند.

یک فایل متنی برای قرارداد تدریس خصوصی، برای شما آماده کردیم که با دانلود آن و کمی ویرایش بر اساس رشته تدریس خصوصی، زمان لازم برای تدریس، ساعات و روزهای جلسات، خودتان می توانید این تفاهم نامه را تکمیل نمایید و این قرارداد تدریس خصوصی با فرمت pdf برای شاگرد ارسال کنید، تعهدات خوبست به صورتی مکتوب بین شاگرد و استاد درآید و در اختیار هر دو باشد، تا هم استاد و هم شاگرد صحبتهای اولیه خود را فراموش نکنند.
در این فایل اطلاعات هویتی مناسبی از شاگرد و استاد گرفته می شود و ریزه کاری هایی که با عث سوأ تفاهم در روابط آموزشی استاد و فراگیر پیش بینی شده و یا در تجربیات با این موارد برخورد شده است، همگی آورده شده است.
نام و نام خانوادگی و شماره ملی و آدرس دقیق، شماره تماس استاد و شاگرد باید در قرارداد ذکر شود، قرارداد تدریس خصوصی یا تفاهم نامه تدریس خصوصی باید، امضای شاگرد (یا والدین شاگرد) و استاد را هم داشته باشد.
در این قرارداد شرایط مختلفی که بین استاد و شاگرد قابل پیش بینی هست آورده شده است.

نمونه قرارداد تدریس خصوصی را با اعتبار خود در سایت، از فایل زیر دانلود یا خرید نمایید، قیمت فایل : 8500 هزار تومان می باشد.

خرید نمونه قرار داد تدریس خصوصی

این نمونه قرارداد تدریس خصوصی، یک فایل زیپ شده و با فرمت فایل ورد یا متنی هستش که استاد و شاگرد می توانند برای کلاس های مختلف تدریس خصوصی از جمله تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی فتوشاپ، تدریس خصوصی کورل، تدریس خصوصی اکسل، تدریس خصوصی اندروید، تدریس خصوصی عکاسی و .... استفاده نمایند.

پرسش و پاسخ های اساتید قبل از خرید نمونه قرارداد تدریس خصوصی:

  • چه نیازی به خرید قرارداد تدریس خصوصی داریم؟
زمانی که برای کلاسی قرارداد می بندید و شرایط را اعلام می کنید برای ادامه کلاس به مشکل نخواهید خورد. 

  • در فایل قرار داد تدریس خصوصی چه مواردی عنوان شده است؟
در فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی شرایطی اعم از نحوه پرداخت جلسات، مشخص نمودن شرایط کنسل کردن یک کلاس، اعلام تعداد غیبت مجاز برای هر دانش آموزان و حتی معلم، تعداد جلسات و روز و ساعت برگزاری کلاس ها، اطلاع از هویت دانش آموز و معلم که به امضای طرفین قرارداد می رسد درج شده است.

  • فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی حتما باید از سمت مدرس تهیه شود؟
به عنوان یک فراگیر و یا والدین دانش اموز می توانید شما هم فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی را دانلود کنید و از معلم بخواهید پس از مطالعه آن را امضا کنید. فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی به کلاس شما شکل رسمی تری خواهد داد و از سایر مشکلاتی که ممکن است پیش آید تا حد امکان جلوگیری می کند.
  • فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی را چگونه تهیه کنیم؟
اگر از اساتیدی هستید که قصد خرید پکیج الماسی دارند، هستید خوب است بدانید فایل نمونه قرارداد تدریس خصوصی برای شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت می توانید از گزینه زیر اقدام به تهیه آن کنیدخرید نمونه قرار داد تدریس خصوصی

الهام بهرامی

استادسلام تمامیتش آموزش هست منم 5 سالی هست در این کشتی آموزشی در حرکتم و یادمیگیرم و نتیجه ها رو می نویسم از اراک هستم و به صورت دورکاری با استادسلام همراهم، همه ساعتهام با اتفاقات سایت، رنگی شده: خوشرنگ، کارم را دوست دارم، شخصیت های ارزشمند شما استادها و علاقه مندان مسیر یادگیری هم همیشه علاقه ام را به کارم بیشتر می کند
اخبار مرتبط
امتیاز شما به این مطلب
امتیاز 5 از 1 رای
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school