کلاس دوره های اموزش مکالمه زبان عربی و دوره اختصاصی دوره های اموزش مکالمه زبان عربی در استادسلام

با کلاس دوره های اموزش مکالمه زبان عربی و دوره دوره های اموزش مکالمه زبان عربی آموزشی با ما همراه شوید

برگزار کننده: آموزشگاه مدرسه آنلاین زبان های خارجی کارینو زمان ثبت نام: 1400/04/28 12:16 - 1400/05/30 12:16 زمان برگزاری: 1400/05/31 12:16 - 1400/07/30 12:16 روزهای برگزاری: دو روز در هفته ساعت ۱۷ به بعد هزینه دوره: 
499,000 تومان
ثبت نام
  • توضیحات دوره
  • سرفصل ها
  • نظرات
توضیحات دوره
نحوه برگزاری: آنلاین
حداقل تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد و در صورت به حدنصاب نرسیدن نفرات، دوره برگزار نخواهد شد.
حداکثر تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد.
- شاخه مکالمه در اموزشگاه زبان کارینو شرق تهران
این دوره آموزشی آموزشگاه زبان کارینو در شرق تهران شامل چهار مقطع و سیزده سطح (یا ترم تحصیلی) و حدوداً ۵۵۰ ساعت است و به ترتیب عبارتند از :
۱. دوره بنیادین (۱ ترم(
۲. دوره مقدماتی (۴ ترم(
۳. دوره میانی (۴ ترم(
۴. دوره پیشرفته (۴ ترم(
زبان آموز با سپری کردن موفق این دوره ها می تواند به عربی صحبت کند، متون عربی را بخواند و با زبان عربی مطالبی نوشته و نامه نگاری کند. کتاب‌های صدی الحیاة (پژواک زندگی( صدی الحیاة ـ المرحله الاساسیه ( دوره بنیادین (
نخستین کتاب از مجموعه "صدی الحیاة" مربوط به آموزش بنیادین زبان عربی است. این کتاب شامل ساده ترین گفتگو ها، آشنایی با واژگان پرکاربرد زبان عربی، آموزش تلفظ کلمات به لهجه عربی و آشنایی با نشانه های این زبان و چگونگی دگرگونی کلمات در ساختارهای زبان عربی و به عنوان مدخل و پیش نیاز برای مراحل بعدی است. صدی الحیاة ـ المرحله التمهیدیه ( دوره مقدماتی (
در این مرحله محور اصلی، آموزش شنیدن و سخن گفتن و فراگیری قالب های زبانی و شبیه سازی آن است. گفت و گو با مـوضوع‌های کـاربردی و روزمـره، متن های سـاده، اصطلاحات و واژه های پرکاربرد و آموزش دستور زبان عربی با تمرین های متنوع از گام های مهمی است که زبان آموز در این مرحله بر می‌دارد. صدی الحیاة ـ المرحله المتوسطه (دوره میانی(
این مرحله اموزشگاه زبان کارینودر شرق تهران بر اساس آشنایی نسبی زبان آموز با زبان عربی بخشهای جدیدی از این زبان به او آموزش داده می شود.
گنجاندن حدود سی گفتگو در موضوع های متنوع، ارائه متون دشوارتر و برخوردار از اصطلاحات و تعابیر، استفاده از بخش شنیداری مستقل و آموزش ضرب المثل‌های پر کاربرد محتوای این دوره را شامل می شود. این مرحله نیز همچون مرحله پیشین شامل ۴ کتاب و ۴ دفتر می‌باشد. صدی الحیاة ـ المرحله العالیه (دوره پیشرفته(
در این مرحله آموزش های تکمیلی زبان عربی در اموزشگاه زبان کارینو گسترش دامنه واژگان و ساختارهای پیچیده‌تر ارائه می شود.
بهره گیری از متون غنی و ادبی و بستر سازی برای آموزش انشاء و نامه نگاری از دیگر ویژگیهای مرحله پیشرفته است.
در این مرحله  از اموزش های اموزشگاه زبان کارینو شرق تهران مهارت خواندن و نوشتن بر مهارت شنیدن و سخن گفتن پیشی می‌گیرد. گرچه وجود بخش های مستقل شنیداری و نیز فضای کلی حاکم بر مجموعه همچنان دو مهارت مهم شنیدن و سخن گفتن را از نظر دور نمی دارد.
گنجاندن اصطلاحات رسانه ای , بخش‌هایی از شعر و ادب، ضرب‌المثل ها، ترجمه از فارسی به عربی و تصحیح و نشانه گذاري از دیگر آموزش های مورد توجه در این مرحله است.
این مرحله در ۴ کتاب برای فرا گیرندگان عرضه شده است.

۲- شاخه قواعد اموزشگاه زبان عربی در شرق تهران
موسسه زبان کارینودر شرق تهران اقدام به برگزاری دوره های خصوصی شاخه قواعد کرده است .آموزش در این شاخه در دو مرحله عمومی و تخصصی انجام میشود. در مرحله عمومی زبان آموز کلیات دستور زبان عربی را در صرف و نحو آموخته و یک دوره کامل از ساختار شناسی واژگان و جمله های عربی را فرامی گیرد.
در مرحله تخصصی نیز موارد دقیق تر و پیچیده تر دستور زبان را در سطحی گسترده تر ولی با تمرکز بر آموزش کاربردی آن در تحلیل جمله ها و عبارات به همراه اطلاعات فشرده ای از علوم بلاغت می آموزد.
طول این دوره حدوداً ۴۶۰ ساعت است و به ترتیب عبارت است از:
1 ـ دوره عمومی ۵ ترم
۲ ـ دوره تخصصی ۶ ترم

۳- دوره ترجمه اموزشگاه زبان کارینو شرق تهران این دوره در ۴ سطح برگزار می شود و هدف از تشکیل این دوره ها ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در امتحانات کنکور دانشگاه ها و مترجمی عمومی و رسانه ای می باشد. این کلاس ها مهارت های لازم جهت شرکت در این امتحانات را و فهم رسانه های گروهی عربی را به زبان آموزان می دهد.
کلاسهای گویش شامی شامل حدوداً ۱۶۸ ساعت است.

۴ ـ دوره گویش شامی اموزشگاه زبان عربی در شرق ترهان
با توجه به نیازی که زبان آموزان عربی به گویشهای مختلف دارند تلاش شده است که این گویش‌ها برگرفته از کشورهای عربی و درقالب کتابهایی با متد علمی و آموزشی تألیف شده باشد که گام اول با آموزش گویش شامی (سوریه، لبنان، فلسطین و اردن) با محوریت کتاب شذی الحیاة و فیلم‌هایی با این گویش برداشته شد و تلاشها برای تألیف کتاب در مورد گویشهای دیگر مانند عراقی، خلیجی و مصری نیز در آینده به ثمر خواهد نشست. کلاسهای گویش شامی شامل ۴ ترم تحصیلی و حدوداً ۱۶۸ ساعت است. ۵. دوره گویش عراقی در اموزشگاه زبان کارینو
زبان آموزانی که سطح مقدماتی ۴ را به اتمام رسانده ‏اند می‏ توانند در این دوره شرکت کنند. این دوره شامل ۴ سطح می‏ باشد و می‏ تواند برای زائرین عتبات عالیات در عراق، بازرگانان و علاقه مندان به گویش عراقی مفید باشد. این دوره می ‏تواند حتی برای ایرانیانی که در ایران با گردشگران یا زائران عراقی که برای گردشگری، تجارت و یا خدمات پزشکی به ایران سفر می‏ کنند نیز مفید باشد.

۶. دوره مکالمه آزاد مقدماتی و میانی و پیشرفته در اموزشگاه زبان کارینو
زبان‌آموزانی مقدماتی یا میانی یا پیشرفته کارینو می‏ توانند برای تقویت مکالمه درباره موضوعات مختلف مرتبط با زندگی روزمره در این کلاس ‏ها شرکت نمایند. در طی این دوره زبان آموزان به تمرین هر چه بیشتر مکالمه و مشارکت گروهی در گفتگو و ارتقاء دانش علمی و مهارتی در گفتگوی عربی در موضوعات فرهنگی، اجتماعی، پزشکی، گردشگری، بازرگانی و غیره تشویق می‏ شوند برای یادگیری زبان عربی، توجه به چهار مهارت اصلی زبان (شنیدن، خواندن، گفتن و نوشتن) از اهمیت بالایی برخوردار است. این زبان آموز است که در کلاسهای عربی، نقش عمده فعالیت های کلاسی را بر عهده دارد و معلم فقط نقش ناظر و هدایت کننده را بر عهده دارد یعنی این زبان آموز است که باید اصطلاحات، واژگان، تعابیر، جمله های گفتگویی (دایلوگ‏ها)، متن ها و دستور زبان را در منزل مطالعه نموده و توسط لوح فشرده شنیده و با استفاده از قاموس (فرهنگ لغت) معنای کلمات نامفهوم را استخراج کرده و بکار ببرد و تا زمانی که زبان آموز به مرحله تولید زبانی با استفاده از قرار دادن خود در موقعیتهای مجازی (رستوران ـ فرودگاه ـ بیمارستان ـ فروشگاه ـ پارک و غیره) و استفاده از موضوعات یاد گرفته شده نرسد نمی‌تواند به پایدار سازی و حفظ مطالب در ذهن خود کمک کند.
زبان آموز در مرحله بعدی باید با استفاده از کتابها و لوح های فشرده کمک آموزش و داستانهای مختلف و سایتهای آموزشی عربی به گسترش دایره واژگان و اصطلاحات و ساختارهای زبانی خود بپردازد. البته نباید فراموش شود که یادگیری زبان عربی به معنای زندگی کردن و فکر کردن به این زبان و پرهیز از ترجمه فارسی به عربی در ذهن و استفاده از زبان در خارج از کلاس و در موقعیت‌های مختلف می باشد


بهترین کلاس عربی

اموزشگاه زبان عربی

اموزشگاه شرق تهران 

کلاس حضوری انلاین 


سرفصل ها
بر اساس متد کتاب صددالحیاه
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school