استاد پویا بوربور دارای تخصص در دروس

فیزیک, فیزیک کنکور, فیزیک پایه, فیزیک متوسطه, فیزیک دبیرستان, فیزیک دهم, فیزیک دوازدهم, فیزیک یازدهم, فیزیک پیش دانشگاهی و فیزیک پیش دانشگاهی تجربی در تهران

استاد سلام | پویا  بوربور
595 بازدید

آقای پویا بوربور

شهر تدریس:
تهران - تهران
شماره تماس:
مشاهده شماره تماس

کلاس آنلاین با ایشان

20% تخفیف


درخواست کلاس خصوصی

20% تخفیف


درخواست رفع اشکال

20% تخفیف


کلاس حضوری با ایشان

درخواست کلاس خصوصی

درخواست رفع اشکال
هزینه تدریس (جلسه ای):
جهت یک ساعت و نیم ، حضوری 90 تا 110 هزارتومان (آنلاین 20 %تخفیف) می باشد.
سابقه :
سلام
پویا بوربور هستم، دبیر فیزیک با ۱۰ سال سابقه.
دوران دانش آموزیم رو در "دبیرستان انرژی اتمی" گذروندم و بعد از اون در سال ۸۷ وارد رشته ی "عمران" در "دانشگاه صنعتی امیرکبیر" شدم. اونجا هم "شاگرد ممتاز" شدم و بدون کنکور در گرایش "سازه" پذیرفته شدم و "کارشناسی ارشدم" رو گرفتم.
تو این مدت ینی بعد از دوران دبیرستان تدریس "فیزیک" و "ریاضی" رو شروع کردم و در کنار تحصیل در دانشگاه در "دبیرستان سلام ایران زمین" مشغول به تدریس شدم. در این بین ویرایش علمی کتاب "فیزیک ۲" انتشارات "الگو" نوشته ی استاد "سیروس یعقوبی" رو هم انجام دادم که افتخار شاگردی ایشون رو در دبیرستان "انرژی اتمی" داشتم.
در دانشگاه هم "تدریس یار" دروس تحلیل سازه و سازه های فولادی بودم و بعد از اون هم دوره های "نظام مهندسی" رو تدریس کردم. خلاصه تدریس همیشه با زندگیم گره خورده بوده.
بعد از دانشگاه بازم در دبیرستان های "سلام ایران زمین" (منطقه ۲) و تفکر سفید (منطقه ۱) و آموزشگاه کنکور ترلان (کرج) مشغول به تدریس "فیزیک" شدم و در کنارش شاگردهای خصوصی زیادی داشتم که موفقیتشون در مدارس برتر و آزمون های قلمچی و گزینه ۲ و نهایتا کنکور سراسری چشمگیر بود.
همچنین شاگردانی که از پایه ی نهم به دهم داشتم آمار قبولی درخشانی در آزمون ورودی دبیرستان های "انرژی اتمی" ؛ "علامه طباطبایی" ؛ "تیزهوشان" و مجموعه مدارس "سلام" داشتند.
در نهایت می تونم بهتون قول بدم که از شر حفظیات فیزیک خلاص بشین و مفهومی ترین و ساده ترین و شیرین ترین یادگیری فیزیک رو تجربه کنید و به راحتی به موفقیت توی این درس دست پیدا کنید. :)
آدرس سایت :
مدت عضویت:
25 روز
  • نمونه سوال فیزیک دهم - فصل ۱
    مناسب برای :
    قیمت : رایگان
    تاریخ بارگزاری: 1398/8/6
x