• 25 نظر
  • 25 جزوه آموزشی
  • 25 فیلم آموزشی
  • 70 بازدید

مجتمع آموزشی آموزشگاه انلاین سیتیزن اموزش 16 زبان با 20 درصد تخفیف

ارائه خدمات تخصصی و آموزشی توسط مجتمع آموزشی آموزشگاه انلاین سیتیزن اموزش 16 زبان با 20 درصد تخفیف

مشاهده شماره تماس
  • درباره آموزشگاه
  • آخرین دوره های برگزار شده
  • نظرات
  • کتابهای مرتبط را ببینید و خریداری کنید
درباره آموزشگاه

 

آموزشگاه آنلاین زبان سیتیزن آموزشگاهی به وسعت جهان

 برگزاری کلاس های انلاین ویژه 16 زبان

کلاس های اموزش انلاین بیش از 16 زبان و کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی به صورت آنلاین و بدون هیچ گونه محدودیتی در آموزش

با توجه به شیوع ویروس کرونا و به جهت رفاه حال شما زبان اموزان گرامی ما درآموزشگاه آنلاین زبان های خارجه سیتیزن خدمات آموزشی به وسعت یک جهان را برای شما فراهم کردیم تا شما زبان آموزان گرامی در خانه و در هرکجا که هستید به روند یادگیری زبان خود با بالاترین کیفیت و بهترین اساتید کشور ادامه دهید.


چرا کلاس آنلاین؟

با آموزش انلاین شما میتوانید زبان مورد نظر خود را در منزل و یا محل کار خود و یا در هر شهری که سکونت دارید به به صرفه ترین هزینه های اقتصادی ادامه دهید. در کلاس های انلاین اموزشگاه انلاین زبان سیتیزن شما میتواید مانند کلاس های حضوری مدام با اساتید خود در ارتباط باشید و در صورتی که در کلاس های گروهی انلاین شرکت میکنید میتوانید به راحتی با سایر هم کلاسی های خود مکالمه کنید.


- صرفه جویی در وقت در کلاس های انلاین شما دیگر نیازی به ترک منزل و طی کردن مسافت طولانی برای رسیدن به محل برگزاری کلاس و اموزشگاه خود را ندارید و میتوانید در منزل خود به راحتی زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید و از یادگیری لذت ببرید.


- حتما برای شما هم پیش امده است که در کلاس های حضوری در تایم کلاس تمرکز کافی برای یادگیری ندارید و تایم کلاس خود را از دست میدهید اما در کلاس های انلاین اموزشگاه انلاین زابن سیتیزن شما به راحتی امکان ضبط کلاس را دارید و میتوانید ارشیوی برای خود تهیه کنید و هر زمان که خواستید به راحتی به مطالب کلاس انلاین دسترسی داشته باشید و مطالب را مرور کنید.

و یا اگر نتوانید در کلاس های انلاین به هر دلیلی شرکت کنید بر خلاف کلاس های حضوری که کلاس را از دست میدهید اما در کلا سهای انلاین میتوانید از فایل های ضبط شده ی خود استفاده کنید.


انعطاف پذیری در زمان بندی کلاس ها : در کلاس های آنلاین زمان بندی کلاس ها قابل انعطاف  است و زبان آموز میتواند با هماهنگی با مدرس در هر ساعتی کلاس داشته باشید.

 

-پوشش دهی کشوری آموزشگاه آنلاین زبان سیتیزن :  زبان آموزان عزیز در سراسر ایران و حتی خارج از کشور امکان استفاده از کلاس های آنلاین اموزشگاه زبان سیتیزن را دارند.

- کلاس های انلاین اموزشگاه زبان انلاین آنلاین کلیه زبانها، با همکاری اساتید حاذق اموزشگاه زبان سیتیزن و کارشناسان IT برنامه ریزی شده است و از پیشرفته ترین نرم افزار ها ی کشور است.

-  نرم افزارهای آموزشگاه آنلاین زبان سیتیزن به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش انلاین ایجاد شده است.

- در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان آنلاین سیتیزن زبان آموزان به تخته وایت برد و ارتباط دو طرفه صوتی و تصویری همزمان  و به ارسال فایل های صوتی و تصویری و پی دی اف دسترسی دارند و درکلاس های انلاین حجم بیشتری از کلاس به مهارت مکالمه اختصاص داده میشود.

 

-نحوه ی برگزاری کلاس های انلاین اموزشگاه زبان انلاین سیتیزن :  با توجه به اهداف مختلف زبان اموزان کلاس های انلاین به صورت گروهی و خصوصی و نیمه خصوصی در تمامی سطوح و تمامی زبان ها برگزار میشود.

 

-ظرفیت برگزاری کلاس های انلاین : کلاس های انلاین در اموزشگاه زبان های خارجه سیتیزن نهایتا تا تعداد 4 نفر برگزار میگردد و این امر به جهت رفاه حال زبان اموزان و یادگیری بهترمیباشد.

 

-اساتید اموزشگاه انلاین زبان سیتیزن : تمامی اساتید آموزشگاه انلاین زبان سیتیزن همان اساتید کلاس های حضوری هستند و به همین جهت کلاس های انلاین هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری نداشته است استید کاملا با تجربه هستند و بیان بسیار خوبی در اموزش انلاین دارند.

 

-بهترین نرم افزار برای برگزاری کلاس های آنلاین اپلیکیشنی است که کاربرپسند و قابل نصب بر لب تاب گوشی و تب لت و... میباشد.


 

-برگزاری کلاس های مکالمه ازاد انلاین :

تنوع بسیار زیاد کلاس های انلاین اموزشگاه انلاین زبان سیتیزن منجر به استقبال بسیار زیاد زبان اموزان از کلاس های انلاین شده است کلاس هایی نظیر:

- آموزش انلاین اصطلاحات شغلی

- کلاس انلاین مکالمه ویژه سفر

- کلاس مکالمه ویژه تجارت و بازرگانی

- کلاس های انلاین ویژه ارتباطات تلفنی با خارج از کشور ویژه کار

- کلاس های ویژه مکاتبات اداری

– کلاس های امادگی ازمون های بین المللی

- کلاس های انلاین ویژه کودکان

- کلاس های انلاین ویژه نوجوانان

- کلاس های انلاین تربیت مدرس

 

تعین سطح و مشاوره رایگان انلاین :  شما عزیزان میتوانید در کلاس های انلاین نیز مانند کلاس های حضوری قبل از ثبت نام کردن برای برنامه ریزی بهتر با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره کنید و یا اگر قبلا اشنایی با زبان داشتید توسط سوپروایزر هر دپارتمان به طور رایگان تعیین سطح شوید و کلاس مورد نظر خود را که متناسب با هدف شما باشد انتخاب کنید.


-اعطای مدارک معتبر بعد از اتمام دوره ی زبان اموزی :

 شما زبان اموزان گرامی که در کلاس های انلاین اموزشگاه انلاین زبان سیتیزن شرکت کرده اید میتوانید پیس از اتمام دوره ی زبان اموزی خود برای گرفتن مدرک پایان دوره به اموزشگاه حضورا مراجعه و یا مدارک خود را از طریق پست درب منزل خود تحویل بگیرید ، مدارک اموزشگاه زابن های خارجه سیتیزن دارای اعتبار بین المللی و مورد تایید سفارت میباشد مدارک اموزشگاه زبان های خارجه سیتیزن قابل ارائه به شرکت های داخلی و خارجی میباشد.


از سایر مزایا ی کلاس های انلاین میتوان به صرفه جویی در وقت و هزینه ، امکان دسترسی راحت به کلاس ها در هر محیطی اشاره کرد  بسیاری از زبان اموزان کلاس های انلاین نگران این مسئله هستند که در کلاس های انلاین مانند کلاس های حضوری علاقه و انگیزه ی لازم برای تمرین کردن در خارج از تایم کلاس و یا درس خواندن نداشته باشند اما در اموزشگاه انلاین زبان سیتیزن اساتید کلاس های انلاین به صورت تمام وقت نظارت کافی و لازم را بر  کلاس های انلاین و عملکرد زبان اموزان و پیشرفت ان ها در کلاس های انلاین دارند.


شما عزیزان میتوانید همه روزه جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به دوره های انلاین اموزشگاه زبان سیتیزن با تلفن های اموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس:

02177911735 - 02177950577

شماره همراه:

09390200267

آخرین دوره های برگزار شده
دوره ای موجود نیست
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما